Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник похорон — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви зустрічаєте на чиїхось похоронах безліч родичів, друзів і просто знайомих облич — наяву це обіцяє багатство через вигідне заміжжя. Сон, в якому ви ховаєте родича, віщує дружбу і примирення з усіма, навіть з колишніми ворогами. Бачити уві сні похорони когось із членів сім’ї — до виграшу або довгоочікуваної знахідку давно загубленої речі, яка вам дуже дорога. Якщо ви присутні на власних похоронах — це пророкує вам довге життя і сімейне щастя.

Опинитися уві сні випадково на похоронах абсолютно незнайомого вам людини, але, як з’ясовується, дуже заслуженого — це знак печалі і великих втрат. Пишні урочистий похорон з оркестром і прощальними залпами — до заплутаності в сердечних справах. Скромні похорони з мінімумом присутніх — наяву потрапите в приємне товариство, де будете шановані не по заслугах, а по уму і душевними якостями.

Похорон старої людини — знак тихою, мирного життя на самоті від суєти і всяких турбот. Якщо у вашому сні ховають зовсім молодої людини або дитини — це означає, що наяву піддастеся грубому натиску і змиріться з роллю вічного боржника. Якщо похорон відбуваються в сонячний, ясний день — це віщує вам чудові заняття і перспективу поліпшити своє матеріальне становище. Огидна погода на похоронах говорить про те, що фатальні події на деякий час придушать вашу волю і віру в себе.

Іти в сні в похоронній процесії, несучи хрест, — передвістя загиблих надій, нести труну — до нерозділеного кохання. Опускати труну з покійником у могилу — скоро вилікуєтеся від хронічного захворювання, засипати її землею — до нових турбот. Супроводжувати труну з тілом покійного в катафалку і бачити, як він вам підморгує, — незабаром полюбите людину, якій ваша уява додасть такі риси, яких у нього зроду не було і бути не може в силу його прямо протилежного цим якостям сварливої ​​вдачі.

Сімейний Сонник

Сон про них віщує закінчення неприємної справи і полегшення. Хворим же такий сон пророкує смерть. Іноді такий сон також пророкує отримання спадщини або швидке одруження. Якщо уві сні ви будете присутні на чужих похоронах, то сон пророкує швидку смерть родича або близької людини. Іноді такий сон віщує невдачу в справах і велике терпіння. Якщо вам присниться, що вас заживо поховали, то вам слід побоюватися відповідальності за вчинені вами безчесні або незаконні дії. Бути присутнім уві сні на похоронах близьких родичів або важливих персон означає, що ви розбагатієте, завдяки своїм родичам або зв’язків. Закоханим такий сон віщує швидке весілля з коханою людиною.

Чути розмову про похорон уві сні віщує швидке закінчення якогось справи в суді і радість з цього приводу. Іноді такий сон пророкує, що скоро якась людина одружиться. Дуже урочистий похорон уві сні — знак великого терпіння. Свої похорон уві сні — знак великої удачі і довголіття. Те ж саме значення має сон, в якому ви побачите похорон ваших близьких. Такий сон обіцяє їм довголіття і благополуччя. Чути промову на похоронах уві сні — знак отримання хорошого известия про успіх у справі. Але бачити уві сні похоронну процесію означає довгий період страждань і велику печаль.

Сонник Нострадамуса

Якщо ви стоїте біля місця поховання дуже відомої особистості, то скоро станете володарем великого спадку. Ви самі перетворитеся на дуже популярного персонажа, але життя наповниться скандалами. Якщо ви бачите, як гробниця руйнується, але намагаєтеся цьому запобігти, то вам збираються передати важливу таємницю. Якщо ви займаєтеся її пошуком, то наяву намагаєтеся розкрити себе духовно, збираєте крупиці істин, розриваючи минулі події.

Про вашому переїзді говорить те, що ви раптом знайдете гробницю там, де ще недавно було щось побудовано. Ви можете змінити як будинок, так і повернутися в рідну країну або туди, звідки походять ваші предки. Погано, якщо вона раптово загорілася. Вам належить зустрітися з темною магією, можливо, стати жертвою псування. Це говорить і про боротьбу зі злом. А ось якщо вона покрита водою, то вам потрібно розкрити сімейний секрет, який вже кілька століть замовчують.

Сонник Міллера

Якщо приснилося ваша присутність на похоронах кого-то з рідні, які відбулися в погожий, сонячний день, це означає, що всі ваші рідні будуть живі-здорові, вас же незабаром може очікувати поліпшення долі. Однак дощова, похмура погода під час похорону віщує незабаром хвороби, погані звістки, занепад в справах.

Якщо ви були присутні при тому, як ховали незнайомця, таке сновидіння говорить про ймовірності непередбачуваних ускладнень у відносинах з людьми. Якщо снилося, що ви ховали власну дитину, це означає, що члени вашої родини будуть жити в доброму здоров’ї і світі, але ось у кого-то з друзів можливі серйозні життєві складності. Похоронний дзвін сниться до несподіваних сумним известиям або недугу відсутнього людини. Самі дзвонили в дзвін — чекайте хвороби і невдач.

Сонник Лонго

Брати участь у похоронній процесії в похмурий або непогожий день: знак того, що якісь ваші плани приречені на невдачу. Можливо, плануючи свої справи, ви припустилися фатальної помилки або ж просто не помітили якогось серйозного підступу. Якщо ж ви бачите себе на похоронах при гарній погоді: такий сон передвіщає вам швидке позбавлення від якоїсь проблеми, яка обтяжувала вас. Зустріти на своєму шляху похоронну процесію, яка перегороджує вам шлях: віщує несподівані перешкоди в справах. Швидше за все, якісь неприємні події вашого минулого, про які ви вже майже забули, нагадають про себе і втрутяться в ваші плани.

Англійська Сонник

Сумні звуки похоронного дзвону означають, що захворієте ви самі або ваш родич. Також сновидіння може передвіщати важку втрату — смерть батька, близького родича, друга. Ні торговцям, ні фермерам, ні морякам сновидіння про похорон не віщує нічого доброго. Закоханим людям — теж, оскільки воно говорить про те, що намічене одруження так і не відбудеться. Плани сновидцев, швидше за все, так і залишаться нездійсненими. Учасникам тяжби сон підказує, що вони можуть програти справу, якщо не відмовляться від продовження процесу.

Сонник Фрейда

Похорон символізують різні страхи і фобії сновидіння. Для чоловіка основними є страх імпотенції і боязнь опинитися недостатньо заможним в ліжку, тобто про те, що його партнерка залишиться незадоволеною. Такі страхи можуть дати відповідний результат. Для жінки основним є страх бути сексуально непривабливою. Якщо ж ховають Вас, то це символізує Ваш егоцентризм. Ви надмірно замкнуті в своїх проблемах, займаєтеся самокопанієм і самоаналізом, але це може тільки погіршити ситуацію.

Сонник Лоффа

Якщо ви не бачите на похоронах небіжчика, то такий сон може говорити про те, що вам пора припинити робити те, що з самого початку приречена на провал. Якщо ж уві сні ви присутні на похоронах якогось родича чи друга, хоча в реальному житті ця людина жива, то такий сон вказує на його гарне здоров’я, обіцяє йому одужання в разі хвороби, а крім того, сон може бути відображенням ваших відносин, які вам хотілося б перервати у зв’язку з відсутністю взаєморозуміння або частими сварками і образами.

Ісламський Сонник

Хто побачить уві сні себе небіжчиком, якого вже поховали, той відправиться в далеку подорож і збагатиться там. А хто побачить, що похований заживо, того укладуть в тюрму і утискаючи ті, хто бажає йому зла і ненавидить його. А хто побачить, що він помер після поховання, наяву буде знищений проблемами і турботами. Той сильно покається в чомусь перед Аллахом, хто уві сні побачить, що виходить з могили після поховання.

Сонник Ванги

Тим, кому сняться похорон і траурна процесія бачиться з боку, Ванга радить терміново поміняти свій спосіб життя. Труна, в якому нікого немає, позначає спустошеність душі і душевний розлад. Той, хто сам несе труну, в реальному житті зробив непорядний вчинок, а забивати цвяхи в кришку саркофага — демонструвати своє бажання зробити все можливе для позбавлення від слабкостей і вад.

Еротичний Сонник

Похорон померлої людини сняться до весілля, якщо ви не замужем / одружені. Бачити уві сні похорони померлої людини, на яких ви несете труну — ви зробите щось підле, що заподіє вашому близькій людині багато страждань. Навмисно ви це зробите чи ні — в будь-якому випадку постарайтеся не ображати своїх близьких.

Сонник Менегетті

Власні похорон означають, що наближається кінець автономії «я». Ховати заживо — досвід народження, зареєстрований тільки несвідомим. Сон може — мати відношення до деяких захворювань, наприклад, бронхіальній астмі, серцевої недостатності. Конверсія тривоги.

Сонник Хассе

Побачити власні похорони — означає, що ви будете довго жити в доброму здоров’ї; сон до сімейного щастя. Чужі: розкішні — досягнете багатства; дуже скромні — значить, вам належить важка боротьба за своє життя.

Езотеричний Сонник

Бачити похорон — до радісних подій, удачі. Брати участь в похоронах — подарунки або радість від друзів. Ваші похорон — велика удача, довгострокове везіння, незважаючи на песимістичний настрою.

Китайський Сонник

Похорон — благополучний результат; до весілля; тебе ховають — довге життя; небіжчик живий — запрошення на весілля; похоронна процесія — довгі печалі (в залежності від довжини процесії в зв’язку з особистим).

Сонник Мандрівника

Похорон — вдале завершення справ і деякого періоду життя. Бачити власні — довге життя; весілля. Похорон впливової людини — великі особисті зміни або перетворення в країні.

Сонник Цветкова

Ознака щасливого кінця, сон до весілля; похорон були ваші — до довгого життя; небіжчик виявився живим — вас запросять на весілля. Також см. Мрець, Труп.

Французький Сонник

Якщо Вам снилися багаті похорони — Ваш сон пророкує безчестя, яке обрушиться на Ваш будинок. Бідні похорон, навпаки, віщують удачу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: