Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поцілунок — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Сон, в якому вам цілує руку галантний чоловік, віщує шанс розбагатіти, який ви можете і втратити, недооцінивши наслідків свого необачного вчинку. Якщо уві сні вас намагається цілувати підпилий друг чоловіка — наяву розчаруєтеся в цю людину, і тому будуть вагомі причини.

Цілуватися зі своїм обранцем — такий сон віщує для молодої дівчини швидке весілля. Бачити чоловіка, що цілується з іншою, — знак подружньої невірності в реальному житті. Бачити цілуються чоловіків — до розчарувань в невдачах, жінок — наяву відмінно відпочинете і побавитися з подругами.

Цілувати в сні дітей — наяву зайва суєта і нетерплячість принесуть результат, протилежний очікуваному. Цілую вас дитина віщує нові турботи. Цілуються діти — знак щасливого примирення в родині і задоволення своїм становищем.

Цілує вас уві сні мати віщує любов і турботу близьких людей. Цілуватися уві сні з незнайомцем в темному під’їзді або підворітті означає, що, маючи в своєму розпорядженні достатньо коштів, ви будете нерозумно витрачати їх, намагаючись пустити пил в очі людині, любові якого хочете домогтися всіма можливими способами і чого б вам це не коштувало.

Цілувати в сні свого нареченого для нареченої віщує розлад весілля в самий переддень. Якщо, навпаки, він цілує вас — це означає всього лише прикре непорозуміння, яке досить швидко з’ясується, на превелику радість обох.

Приємний поцілунок уві сні означає, що наяву привернете увагу багатьох чоловіків. Цілуватися з виродками або похітливими старцями означає, що тільки витримка і терпіння можуть принести вам бажаний результат. Цілувати в сні лоб мерця означає, що радості і печалі будуть рівномірно чергуватися у вашому сімейному житті.

Сон, в якому ви цілуєте тварин, віщує молодій особі, що її люблячий і вірний жених буде начисто позбавлений ревнощів, а заміжнім такий сон віщує веселощі і масу найрізноманітніших задоволень. Цілувати в сні хрест або Біблію говорить про те, що наяву розчаруєтеся в своєму обранцеві ще до весілля.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що ваш коханий цілує вас, то скоро ви дізнаєтеся про зраду. Такий сон часто провіщає розлуку з коханим. Самому цілувати кого-то уві сні означає, що ваша любов буде взаємною. Цілувати партнера по бізнесу уві сні означає, що між вами буде повне взаєморозуміння. Цілувати когось із батьків уві сні віщує вам успіх у справах і світ в родині. Сон, в якому ви побачили, що вам послали повітряний поцілунок, віщує отримання звістки від близького друга. Подружжю цілуються уві сні — знак гармонії і щастя в їхній родині. Цілувати виродка (або старезних старих) уві сні означає отримання поганих звісток. Цілуються діти уві сні — знак примирення закоханих. Бачити цілуються пророкує, що близька людина засмутить вас.

Цілуватися з кимось потайки або в темряві — попередження про те, що ваше легковажне поводження може викликати осуд оточуючих. Сон, в якому ви не соромитеся цілуватися на людях або з незнайомою людиною, означає, що вам слід бути скромнішим, щоб запобігти плітки про вас. Якщо вам присниться, що ваш коханий (або кохана) цілується з вашої суперницею (суперником), то вам слід спробувати зберегти свій імідж в його (її) очах. Цілувати руку комусь уві сні означає, що у вас з’явиться впливовий покровитель, який подбає про ваше майбутнє. Якщо вам цілують руки уві сні, то хтось схиляється перед вами. Якщо вам присниться, що хтось вас поцілував, то ви скоро розчаруєтеся в цій людині. Мертвого цілувати уві сні — передвісник нещастя. Хворому такий сон пророкує смерть. Цілувати ворога уві сні — знак ненависті або заздрості, які ви відчуваєте до цієї людини. Цілувати незнайомої людини уві сні — означає, що коханий змінить вам.

Сонник Лоффа

Сни про поцілунки можуть бути самими різними. Ви можете самі цілуватися, бачити, як це роблять інші, перебувати в передчутті того, що хтось ось-ось вас поцілує. Якщо ви цілували іншого уві сні, це може говорити про простий реалізації сексуального бажання щодо якоїсь людини. Примітно, що в такому випадку ви цілуєтеся не заради самого поцілунку, а щоб відчути енергію любові. Поцілунок — це відображення бажання пробудити в людині пристрасть, при цьому зовсім необов’язково ця пристрасть повинна проявити себе.

Бачити, як цілувалися інші люди, — це означає, що вам дуже багато відомо про ці персонажах, або говорить про те, що в житті цих людей ви приймаєте надто активну участь. Як виняток можна назвати випадки, коли вам приснилося, що цілувався з кимось ваш партнер: тут можна говорити про красномовного ознаці невірності або про схильність до вуайеризму, що виявляється в ваших стосунках.

Якщо ваше пробудження супроводжується відчуттям, що хтось хоче вас поцілувати, це може вказувати на сексуальний потяг, що випробовується вами до кого-небудь. У більшості випадків справа безпосередньо до самого поцілунку не доходить: на цьому цікавому місці ви прокидаєтеся. Причина цього — відчуття заборони: ви всією душею і тілом жадаєте поцілунку, але розумом розумієте, що цей акт небажаний.

Що ви відчували, коли цілувалися, — щось приємне або загрозу? Вам хотілося цього поцілунку або ж вам його хтось нав’язав? Згадайте, як було ваше загальне відчуття — романтичне почуття, пристрасть або огиду.

Еротичний Сонник

Якщо ви цілуєтеся уві сні з коханим, слід очікувати від нього вічній відданості. Але все залежить від того, за яких умов ви це робите: поцілунки в темряві можуть провіщати зрада і обман. Якщо ініціатором поцілунків виступаєте ви, то це говорить про взаємне ніжне почуття. А якщо цілують вас, то це може виступати передвісником розлуки. Для молодої дівчини поцілунки зі своїм обранцем може передвіщати швидке весілля. Але, якщо ви бачите уві сні, що ваш коханий пристрасно цілує іншу жінку, це може сигналізувати про зраду наяву. Поцілунок в губи уві сні віщує те, що ваш шлюб буде не тільки щасливим, а й тривалим. А ось поцілунок в щоку, навпаки, може сигналізувати про зраду близької або рідної людини.

Якщо уві сні ви цілуєтеся зі своїм колишнім чоловіком (або хлопцем), то це може означати, що ви бажаєте з ним відновлення відносин. Такий сон свідчить про те, що ви ніяк не можете відпустити колишнього коханого. Певне значення мають ваші відчуття після сновидіння. Якщо ви засмучені і пригнічені, то ви бажаєте примирення з колишнім чоловіком. А якщо ви прокинулися, навпаки, у відмінному настрої, то це може означати, що ви в своєму сні поцілунком ознаменували закінчення відносин, підвели своєрідний підсумок.

Сонник Міллера

Побачити уві сні цілуються дітей — означає щасливе примирення в родині і задоволення в роботі. Побачити, що Ви цілуєте свою матір — передвіщає, що Вас чекає успіх в підприємництві, любов і повагу друзів. Цілувати брата або сестру — знак майбутніх задоволень і доброї дружби.

Цілувати кохану в темряві — передвіщає небезпеки й розпусту, а цілувати її при світлі — означає, що Ви не зміните свого шляхетного ставлення до жінок. Цілувати в сні незнайому жінку — передвісник аморальних вчинків. Побачити, що суперник цілує Вашу кохану — знак, що Вам загрожує небезпека втратити її повагу.

Для подружжя побачити сон, в якому вони цілують один одного — означає духовну гармонію, яка ніколи не покине їхній будинок. Якщо уві сні Ви цілуєте ворога — це означає, що Ви досягнете успіху в примиренні з одним. Якщо молодій особі сниться, як хтось застиг її зненацька, коли вона цілувалася з шанувальником — сон передвіщає їй зухвалі вчинки з боку її мнимих друзів.

Езотеричний Сонник

Цілувати дитини — цей сон говорить про те, що спілкування з близькими, добрими знайомими принесе вам радість; дитина плакала або був хворим — ця радість виявиться затьмарений. Цілувати людини протилежної статі — такий сон означає, що ви посварилися з другою половиною, коханцем (коханкою), причому через дрібниці. Чим більше у вашому сні було поцілунків, тим довше буде тривати сварка.

Цілуватися з іноматеріальних істотою (вампіром) — сон говорить про те, що ви і в реальному житті сопровождаемости якоїсь сутністю. Якщо уві сні вона не відрізняється красою або привабливістю, то її вплив на ваше життя благотворно; якщо уві сні вона була дуже красивою, то її вплив — зі знаком «мінус». Цілуватися зі знайомим — цій людині загрожує небезпека. Цілуватися з тваринами — цей сон передвіщає вам спокій і радість.

Англійська Сонник

Якщо уві сні Ви цілуєте кого-то, кого не слід, — це поганий знак. Це віщує лицемірство уявного друга і коханого. Бачити, як інший цілує Вашу суджену, — до появи суперника. Якщо уві сні Ваш улюблений цілує іншу жінку — цей сон говорить про його нещирість і черствому серці. Якщо Ви бачите, що Ваш коханий ніжно і пристрасно цілує Вас кілька разів, — значить, він завжди буде вірний Вам і наміри його чисті. Для сімейних людей цілувати уві сні один одного означає віроломного супутника життя.

Сонник Лонго

Для подружжя, поцілунок уві сні, може символізувати підступність або зрада з боку партнера. Для закоханого чоловіка, бачити уві сні, як його кохана цілує іншого чоловіка, може означати, що їй надаєте увагу, не тільки ви. Для дівчини — можливе лицемірство і байдужість з боку коханої. Цілуватися уві сні з коханою людиною, це символ його відданості і відвертості. Цілувати в сні не ту людину, це зрада з боку близького друга або нареченого.

Сонник Фрейда

Якщо ви жінка і уві сні з кимось цілувалися, це означає, що познайомитеся з гарним чоловіком, який на ділі виявиться банальним альфонсом. Якщо ви чоловік, то такий сон підказує, що вам потрібно бути хоча б трохи ніжніше до другої половини: їй дуже нудно і сумно без ваших знаків уваги. Побачити, як цілувалися інші, — сон пророкує, що вас втягнуть в неприємну історію.

Сонник Ванги

Поцілунок з чоловіком до наповненою згодою і гармонією спільного життя. Поцілунки з ворогами обіцяють швидке перемир’я з друзями після сварки. Цілуватися уві сні з дитиною — до отримання задоволення від результатів своєї роботи. Якщо ви побачили, що цілуєтеся і були помічені сторонніми, це означає, що ваші несправжні друзі зроблять по відношенню до вас підлість.

Китайський Сонник

Цілуватися уві сні з незнайомцем — це символ того, що ви попалися в пастку, розставлену вашими ворогами. Якщо цілуєшся з іноземцем — до перемоги над ворогами. Цілувати дружину або дітей уві сні означає, що скоро вони чимось досадити вам. Цілуватися з противником — до примирення. Хлопець цілується з коханкою — до благополуччя і швидке весілля.

Сонник Нострадамуса

Якщо ви побачили уві сні, що ви довго цілуєтеся з коханою людиною, це говорить про те, що він вам буде відданий завжди. Поцілунок вашого коханого з іншою означає його нещирість і черствість. Поцілунок з людиною, з яким не потрібно було цього робити, сигналізує про фальшиву дружбу і несправжню любов.

Сонник Мандрівника

Поцілунок — розставання. Чутливий, взасос — до хвороби; тривалий — хворобливе довгий розставання або сильна сварка. Холод на губах — тебе поцілувала-відзначила сама смерть! Біль в губах — звільнення від обтяжливого очікування, турботи.

Сонник Хассе

Отримати поцілунок — такий сон означає, що ви розлучитеся з коханою істотою; цілувати самим — до обопільної любові; зірвати поцілунок з чиїхось губ — це до сильної любові; послати повітряний поцілунок — знак покори, чужого впливу.

Сонник Менегетті

Фертильність в зв’язку з асоціювання поцілунку зі стадією залицяння. Однак еволюційні дослідження показали, що поцілунок відбувається з годує поцілунку матір’ю дитини. Звідси можливий регресивний сенс цієї символіки.

Французький Сонник

Якщо уві сні Ви цілуєте кого-то — це передбачення удачі у всьому, що Вам доведеться пережити. Цілувати в сні чиїсь ноги — до образи і приниження. Відчувати, що Вас хтось цілує — обіцяє Вам несподіване радісна подія.

Сонник Цветкова

До зраді, розлуки; людина, з яким цілувалися, принесе вам неприємності; цілуватися з людиною тієї ж статі — знак майбутньої ворожнечі.

Ісламський Сонник

Поцілунок — це виконання бажання. Поцілувати покійника — до нужді і бідності.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: