Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пекло — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Якщо хтось побачить уві сні, ніби потрапив в пекло — він зробить непристойності і смертні гріхи, які вимагають покарання. І кимось було сказано, що він раптово помре в присутності людей. Якщо він побачить, ніби він вкинуто в пекельний вогонь — той, хто його кинув у вогонь, зіб’є його з шляху і призведе до вчинення непристойного вчинку. А якщо він побачить, ніби він вийшов з полум’я неушкодженим, то його здолають турботи цьому житті. Якщо хтось побачить уві сні, ніби він все ще продовжує перебувати в пеклі, і не знає, коли він потрапив в неї — він в цьому житті залишиться нещасним бідняком, який залишив молитву, піст і всі обов’язки.

Якщо побачить пекельне полум’я поблизу — він потрапить в біду або тяжке випробування, від якого він не врятується, згідно зі словами Аллаха Всемогутнього: «І побачили грішники вогонь і подумали, що вони туди потраплять. І не знайшли від цього позбавлення ». І він потерпить непомірні збитки, за словами Його, Великий Він і Славен: «Адже покарання їм — лихо». Малик, страж пекла, взяв вас за волосся і кинув у вогонь — буде приниження. Малик веселий, усміхнений! Будете зраділи стражником або катом правителя.

Якщо ж побачить, ніби він п’є пекельний окріп або їсть з пекельного дерева — він буде прагнути дізнатися те, що виявиться для нього нещастям. І кимось було сказано, що його справи утруднився, і цей сон вказує на те, що він проллє кров. Якщо хтось побачить уві сні, ніби його обличчя почорніло в пекельному вогні — це вказує на те, що він буде спілкуватися з ворогом Аллаха і буде задоволений його дурними справами, і його обличчя буде нікчемним і чорним в очах людей, а наслідки цих вчинків НЕ будуть похвальні.

Сучасний Сонник

Сон, котрий переніс вас у саме пекло пекла, говорить про те, що вам слід бути більш поміркований у своїх бажаннях досягти задоволень в житті будь-якими шляхами, бо це може підірвати вашу репутацію і як наслідок завдати шкоди справах. Якщо, потрапивши в пекло, ви зустрічаєте там своїх друзів і знайомих з реального життя — наяву чекайте нещасть і обтяжливих турбот, до того ж вам доведеться серйозно допомогти комусь з нужденних приятелів.

Якщо ви опиняєтеся в пеклі, будучи раптово перенесені туди з матеріального світу якоїсь вищої силою, — значить, викличете заздрість оточуючих власними блискучими успіхами в справах і несподіваним шлюбом з відомим і впливовим людиною. Перебувати в пеклі, зазнаючи всілякі муки і безуспішно намагаючись вирватися з неї, означає, що в реальному житті все у вас піде шкереберть і ніхто не буде в силах що-небудь допомогти вам. Сон, який перервався на те, що вам вдалося-таки вирватися з пекла ледь живий від страху враженої всім побаченим, — це означає, що в реальності вам незабаром дивом пощастить уникнути смертельної небезпеки.

Сонник Лоффа

Пекло, або пекло, в більшості випадків асоціюється з якимись муками або покаранням за гріхи. Виходячи з релігійного значення цих символів, можна говорити про те, що приснився пекло — це ознака моральних мук за скоєне, каяття у своїх вчинках або словах. Однак пекло або пекло уві сні можуть бути заселені чортами; перебуваючи в пеклі уві сні, ви можете зустріти диявола. У цьому випадку сон може бути наповнений додатковими значеннями. Але в загальному вигляді за таким сну можна судити про те, що умови, в яких ви перебуваєте, навряд чи покращаться і що ви будете самі шкодувати про те, що зробили якісь дії (не обов’язково помилкові), які привели вас в глухий кут або в пастку.

Еротичний Сонник

Сон, котрий переніс вас у саме пекло пекла, говорить про те, що вам слід бути більш поміркований у своїх бажаннях досягти задоволень в житті будь-якими шляхами, бо це може підірвати вашу репутацію і як наслідок завдати шкоди справах. Якщо ви опиняєтеся в пеклі, будучи раптово перенесені туди — значить, викличете заздрість оточуючих власними блискучими успіхами в справах і несподіваним шлюбом з відомим і впливовим людиною. Перебувати в пеклі, зазнаючи всілякі муки і безуспішно намагаючись вирватися з неї, означає, що в реальному житті все у вас піде шкереберть і ніхто не буде в силах що-небудь допомогти вам.

Езотеричний Сонник

Пекло в класичному вигляді, з чортами і палаючими грішниками — ви занадто вразливі. Чужі емоції заражають вас дуже легко. Ви станете жертвою конфлікту чи чужий розбирання. Ви знаєте, що це пекло — вам випаде нагода отримати знання про інші світи і вимірах. Ви дієте в пеклі — підтвердження того, що ви не розгубитеся ні в якому разі. Страх в пеклі — ваші негативні вчинки мучать вас і скоро випливуть назовні. Наслідки не змусять себе довго чекати.

Сонник Хассе

Побачити пекло — доведеться пережити докори сумління і каяття у скоєному. Потрапити уві сні в пекло — сон попереджає про заздрісників, яким не дає спокою ваше майно. Перебувати там — ваші життєві умови погіршаться, але довго цей важкий період не триватиме. Крім того, сон віщує ризик спокуси і спокус, які можуть згубити вашу душу і привести вас до розорення. Якщо вдалося покинути пекло в цілості й схоронності, це означає, що ви благополучно спасетесь від якоїсь небезпеки.

Сонник Ванги

Якщо приснився пекло і чорти, то незабаром може піти смуга везіння, підвищення престижу, але загордившись власним успіхом, Ви ризикуєте перетворитися в марнославного і злого людини. Тримати в пеклі риса за хвіст попередження про втрату довіри близькими людьми, про зраду. Причиною тому може стати власна уїдливість, злість. Якщо не прислухатися до попередження і не перестати спокушати долю, то можна в підсумку виявитися на самоті.

Сонник Фрейда

Пекло, зокрема такі її обивателі, як біси сплячій жінці дають зрозуміти, що свого чоловіка вона сприймає як темну силу, переважну волю, відчуває почуття страху перед ним. Для чоловіка демон уві сні — символ того, що на яву у нього недостатньо сили, могутності. У протилежної статі він не викликає інтересу через свою непомітності і відчуває пригнічення від нереалізованості власних бажань.

Сімейний Сонник

Опинитися в пеклі означає, що ви, дуже вільно себе ведете, що може викликати осуд оточуючих або близьких людей. Іноді такий сон попереджає вас про те, що бездумна поведінка може мати погані наслідки для вашого майбутнього. Вибратися з неї уві сні — знак щасливого подолання потреби і труднощів і перехід до щасливого майбутнього.

Сонник Міллера

Догодити в пекло — Ви не встоїть перед спокусою, ніж підірвете свою ділову та моральну репутацію. Якщо така доля спіткала Ваших друзів — Вас і Ваших близьких чекають вельми обтяжливі клопоти. Кричати, відчуваючи муки пекла — Ви попадете в пастку недоброзичливців, і друзі нічим не зможуть Вам допомогти.

Сонник Менегетті

Пекло — печаль; бути мучений в ньому означає втрату здоров’я або апетиту, а іноді докори сумління; щасливий порятунок від пекла — звільнення, виплутатися з біди, одужати.

Англійська Сонник

Приготуйтеся до фізичних страждань і душевної агонії через підступи невгамовних ворогів. Є ймовірність втрат в торгівлі, важких втрат і інших великих неприємностей.

Сонник Мандрівника

Пекло, пекло — греховодние дії і вчинки, почуття провини; тривале важке негативний емоційний стан під тиском обставин; болісна хвороба.

Сонник Цветкова

Пекло — візьмете участь в бенкеті.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: