Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник привид — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що привид витає у вас в будинку — ви зіткнетеся з нерозумінням вашої життєвої позиції з боку ваших домочадців. Якщо ж вам присниться, що привид з’являється з нізвідки в незнайомому місці — варто чекати непередбачених подій з несподіваного джерела.

Якщо вам здасться що привид дуже злий уві сні — хтось розлютить вас наяву. Вам варто стримувати свої емоції, щоб не наламати дров. Якщо привид уві сні заподіяв вам шкоди — такий сон говорить про те, що насправді вам давно пора подбати про своє здоров’я, ви і так тривалий час закривали очі на своє погане самопочуття.

Якщо ви після зустрічі з привидом прокинулися переляканими — в цьому є також прихований сенс. Ви, швидше за все — боїтеся змін в своєму житті і ніяк не можете прийняти той факт, що вони неминучі. Ви також схильні заперечувати все, що відбувається з вами і будувати свої грандіозні плани, робити суб’єктивні висновки щодо інших людей.

Якщо вам присниться, що ви блукаєте по замку за примарою — ви і наяву будете довго йти до своєї мети, і вона все більше буде вам ніяк не досяжною. Але не варто впадати у відчай, вам всього лише здається. Насправді — все в цьому житті можливо отримати, тільки доклавши до цього незначні зусилля.

Тікати від примари — намагаєтеся вирішити одні проблеми, а через це виникають інші. Обміркуйте своє становище, можливо, ви йдете неправильним шляхом. Полтергейст рухає предмети — ваші сьогоднішні помилки і промахи будуть довгий час створювати вам проблеми і перешкоди. Будинкового побачили — незабаром якісь події зіпсують вам настрій, виганяти його з дому веселий домовик — може обіцяти благополуччя, хороші взаємини в сім’ї. Сердитий або грізний привид — віщує вам зміну місця проживання або роботи.

Сонник Фрейда

Привиди — це приховані фантазії і мрії людини. Що насправді він покладає величезні надії на ті відносини, які у нього вже є, але, швидше за все — цим відносинам не судилося тривати довго. Якщо примарою для чоловіка стане його кохана жінка — варто придивитися до її поведінки, в ньому прихований таємний сенс її справжніх почуттів. Так, якщо кохана в формі примари спокійна і розсудлива, намагається бути весь час поруч з чоловіком — не варто побоюватися такого сну, швидше за все він говорить про те, що жінці наяву не вистачає тепла і уваги. Якщо ж чоловік побачить уві сні, як його супутниця життя з’явилася в формі духу, а поруч з нею інший чоловік — вона подумує про те щоб завершити ці відносини. І це завершення відбудеться вже досить скоро.

Якщо ж жінці присниться її чоловік привид, і він налаштований агресивно по відношенню до неї — наяву така його поведінка викликано не її недоліками, а властивостями характеру чоловіки. Він дійсно деспотичний і неврівноважений, тому жінці варто уважно придивитися до свого обранця, щоб не потрапити в халепу в стосунках з ним. Якщо ж жінці присниться фантом іншого чоловіка — незабаром вона зустріне гідного обранця, але для створення довгих і міцних відносин їй варто відмовитися від будь-яких таємниць. Також їй не варто контролювати всі переміщення партнера, він, швидше за все, буде любити свободу.

Сонник Лонго

Добрий привид або ангел уві сні — передвісник радості і швидкого одужання для сплячої людини. Явище злих привидів віщує несподівані біди. Білі шати приведення говорять про прийдешнє захворюванні близького Вам людини. Чорні духи — символ віроломства уявних товаришів. Привиди заговорили з Вами, значить, в реальності у Вас вийде протистояти злу, завести. Заговорити з привидами — зіткнутися в реальності з пасткою, підступами. Слід бути акуратніше в спілкуванні зі знайомими.

До Вас у вікно чи в двері стукає приведення — погана ознака. Привиди колишуть фіранки — наяву Вам краще стримувати свої почуття, бути обачним, так як нерозсудливість може виявитися згубним. Привиди з’являються під музику — зіткнетеся з сумом. Таке ж тлумачення можна дати сновидіння, де по кімнаті літає привид померлого раніше одного. Приведення Вас переслідує — очікуються труднощі, тікає — настає біла смуга в житті.

Померлі батьки, які з’явилися Вам уві сні, в образі привида попереджають вас про настання труднощів. А один, який прийшов в такому вигляді, означає розчарування в подорож і своєму супутнику. Бачити привидів прямо над собою — сон провісник сприятливого збігу обставин, завдяки якому Ви прославитесь. Але не можна втрачати пильність, адже Вас будуть підстерігати небезпеки.

Ісламський Сонник

Джини, духи, демони, примари — це ті, хто вдається до хитрощів в мирських справах. Сенс сновидіння — втілення хитрості цього світу і його омана. А якщо хто — небудь побачить, ніби він вчить джинів Корану або вони слухають Коран, той придбає верховенство і владу, за словами Всевишнього: «Скажи: Відкрито мені, що чули сонм джинів…»

Бачити уві сні джина біля свого будинку, означає; або невиконавчий обітницю, або втрату, або приниження. Бачити привидів всередині свого будинку віщує, що в цей будинок можуть увійти злодії або напасти вороги, які заподіють відчутної шкоди і збитків.

Перетворитися уві сні в джина, значить, наяву бути оточеним підступами, махінаціями і обманом посилюється з плином часу. Бачити, як злий дух займається чаклунством, значить, перебувати поруч зі злими духами. Собака-привид — серед знайомих з’явився недруг, будьте пильні.

Жінка в ісламському сонник це спокуса і спокуса, якщо ви бачите уві сні красивої примари жінку то це на радість і приємних подій, проте якщо це потворний привид, на якого страшно глянути, то це холера і деякі важкі випробування.

Сонник Міллера

Згідно Міллеру, поява містичних істот уві сні віщує великі небезпеки у вашому житті і житті тих хто вас оточує. Побачивши примари уві сні — проявіть максимум турботи і уваги до свого здоров’я. Побачити примари або ангела, що раптово виникло в небесах — втрата близького родича або якесь інше нещастя. Привид переслідує Вас — дивні, неприємні події. Тікає від Вас — занепокоєння буде невелика.

Привид не покійного родича — Ваші друзі замишляють щось недобре, будьте обережнішими в ув’язненні ділових контрактів. Якщо його дух виглядає безсилим — незабаром ця людина помре. Привид жінки в довгих шатах спокійно рухається в небесах — досягнете прогресу в наукових заняттях і станете багаті, але у Вашому житті буде присутній відтінок печалі. Для молодих людей це попередження — будьте обережнішими у відносинах з представниками протилежної статі.

Сонник Лоффа

Привид (привид) — в фольклорі різних народів безтілесні духи померлих, загиблих, проявляються, частіше в неясною, хмарної формі, або відображають вигляд знайомого померлої людини — дискомфорт, страхи, тривоги; зміна погоди; потреба поминання померлих близьких. Примарна (неясна) фігура — почуття, обставина, вплив, які проявляються поки неявно, поступово, ще тільки насуваються і не усвідомлюються.

Приснилося привид можна розцінювати як образ чогось уже пішов, але не забутого або ж майже забутого, але такого важливого, що ми не можемо від себе відпустити. Поява уві сні духів померлих родичів говорить про наявність невирішених питань. Звертайте увагу на обстановку, в якій розгорталися уві сні події, обличчя присутніх і незвичайні деталі, що супроводжували появу привиди.

Англійська Сонник

Побачити уві сні привид — знак розчарувань. Ваші плани можуть не здійснитися. Зовні сприятливі обставини не принесуть довгоочікуваного успіху. Ви думаєте, що домоглися прихильності своєї коханої, але з’явиться суперник, який впевнено займе Ваше місце. Ви скоро переконаєтеся в випадковості людських пристрастей! Цей сон може пророкувати сварку з найкращим другом, що принесе Вам велике горе. Він обіцяє небезпеки в подорож і втрати грошей, якщо Ви довірливо позичте їх кому-небудь.

Сучасний Сонник

Якщо у вашому сновидінні предмети або фігури постають перед вами в незрозумілому примарному світлі: це є підказкою про те, що наяву ви неадекватно оцінюєте якусь ситуацію. Такі сни часто є сигналом про те, що ви могли випустити з уваги якусь важливу деталь, яка може зіграти у вашій долі значну роль. Якщо ж вам з’явився привид, з яким ви спілкуєтеся: такий сон говорить, що наяву ви перебуваєте під впливом якоїсь неправдивої ілюзії або шкідливого помилки.

Еротичний Сонник

Якщо вам присниться що примарою став кохана людина — ви не хочете бачити істинної основи ваших відносин, швидше за все, вони давно зжили себе, і ви ніяк не можете з цим змиритися. В такому випадку вам варто докладати зусиль не для того, щоб з’ясовувати хто правий в тій, чи іншій ситуації, а для того щоб визначити як дати партнеру все необхідне, щоб відносини знову наповнилися почуттями.

Сонник Цветкова

Згідно сонником Цвєткова, привид не обов’язково обіцяє хвороба або неприємність, а тільки попереджає людини про те, що йому потрібно поступитися чимось, а якщо ви навіть не злякалися примари уві сні то такий сон обіцяє вам хороші вести найближчим часом. Якщо ви говорите з примарами, то такого роду сон інформує, про несподіваному обмані.

Сонник Ванги

Такий сон може обіцяти хвороба вашого родича або знайомого, якщо примари ви бачили саме в їх образі. Також, якщо вам наснився невідомий привид, який кликав вас до себе або вказував вам шлях, то хвороба, чи інші неприємності підстерігають саме вас, будьте гранично обережні!

Сонник Мандрівника

Сон, в якому ви бачите ознаки або ангела, означає страх смерті. Якщо ж ви побачили в образі примари родичів або близьких, то наяву ви турбуєтеся про їхнє здоров’я.

Езотеричний Сонник

Добрі духи віщують удачу. Злі, агресивні привиди обіцяють неприємності. Померти і стати примарою — означає Ваше внутрішнє переродження, відмирання чогось старого.

Французький Сонник

Якщо в снилися сновидінні вам стало бачення, привид — це знак того, що божественне провидіння знову закликає вас до добрих і благим вчинкам в житті.

Сонник Менегетті

Привид, привид або фантом — це візуальний образ паразита розуму. Духовна природа сновидіння, яка може ставитися до внутрішнього стану індивіда.

Сонник Хассе

Привид — зробиш помилку.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: