Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник прив’язувати, до чого сниться прив’язувати уві сні

До чого сниться прив’язувати? Згідно сонником, людина тяготиться якимись кайданами, незадоволений своїм залежним становищем, боїться майбутнього. Бачення уві сні вказує: сплячий почує неприємні речі, не зробить допомогу другові. Але іноді сюжет обіцяє здійснення планів і грошові надходження.

Почуєте неприємні речі, зможете обдурити інших

Наснилося прив’язувати тварину? Якщо це домашня тварина — значення сновидіння в цілому сприятливо. Якщо дике — майбутні події таять в собі якусь небезпеку, тому слід поводитися дуже обережно.

Бачили, як прив’язуєте когось кудись уві сні? Незабаром почуєте щось неприємне на свою адресу. Не варто засмучуватися: так думають далеко не всі. Подумайте, як можна виправити такий стан речей.

До чого сниться прив’язувати мотузку до дерева або якогось предмета? Сонник підказує: вам вдасться обдурити інших. Але пам’ятайте: завжди є ризик, що хтось дізнається правду.

Приймете рішення, відчуєте прихильність

Наснилося прив’язувати до себе якусь річ? Після довгих коливань сновидец, нарешті, прийме остаточне рішення.

Бачити, як пов’язуєте уві сні кого-то або самі опинилися пов’язані, означає: будете відчувати більшу прихильність.Хочете утримати любов

Зв’язали людини? Сонник вказує: будете намагатися будь-якими способами утримати йдуть почуття. Обранець відсторонюється, але ви продовжуєте його любити і не можете відпустити. Однак своїми діями тільки викличете роздратування. Згадайте про гордість і перестаньте принижуватися, адже пішли почуття повернути неможливо.

Наснилося прив’язати когось? Незабаром погано поставитеся до близької людини або друга, який опинився в складній ситуації. Це лише посилить його проблеми.

До чого сниться прив’язувати до себе коханця? Це означає: як не старайтеся, але він незабаром змінить. Можливо, це не та людина, з яким слід будувати далекосяжні плани.

Подробиці бачення

Сонник рекомендує пригадати, кого прив’язували уві сні:

 • Коня — прагнення вирватися з пут, які заважають досягати цілей, творити;
 • Корову — ваші плани скоро здійсняться;
 • Козу — чекають грошові надходження;
 • Собаку — з’явиться підступний ворог;
 • Птицю — почнеться період везіння.
 • Сонник Міллера: відчуєте своє безсилля

  До чого сниться, ніби вас прив’язують кудись, зв’язавши руки мотузкою? Вас наяву пригнічує ситуація, коли відчуваєте безсилля і не можете нічого зробити.

  Складнощі у взаєминах

  Бачили, як вас прив’язали уві сні, але ви намагаєтеся звільнитися? Це означає невдоволення своїм залежним становищем у відносинах з обранцем, невизначеністю цих взаємин, брехнею, яку відчуваєте.

  Наснилося, як самі дали обплутати себе мотузками? Сонник повідомляє: незабаром цілком поринете в нахлинули почуття, ігноруючи поради друзів і здоровий глузд. Закоханість виявиться недовгою і залишить після себе тугу, але поки вона триває, противитися їй неможливо.

  Уві сні прив’язували самі себе? Тлумачення сну наступне: неприємні обставини змушують вас боятися майбутнього, але при цьому ви нічого не робите, щоб поліпшити ситуацію. Пора все ж щось зробити.

  Сонник прив'язувати, до чого сниться прив'язувати уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: