Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перешкоди, до чого сниться перешкоди уві сні

Про раптові зміни в житті говорять приснилися перешкоди. Однак, за запевненням сонників, все не так сумно, як може здатися на перший погляд. Популярні тлумачі сновидінь радять проаналізувати все побачене уві сні: куди ви прямували, з якою метою, що встало на шляху — а вже потім з’ясовувати,, до чого сниться подібний сюжет.

Сонник Міллера

Сновидіння про будь-які перешкоди пророкують тимчасові скруті і зволікання в справах. Однак, якщо ви витерпить все незручності, пов’язані з застоєм в справах, то, через деякий час, ви отримаєте непогану компенсацію у вигляді пристойного доходу, дарує надію американський тлумач мрій.

До чого сниться сюжет, в якому ви перелазити через якусь перешкоду? Це бачення слід тлумачити по-різному: наснилося закоханому людині, воно обіцяє гармонію в стосунках, а ось бізнесменові слід ретельно продумувати кожен свій крок, побачивши уві сні подібне трюкацтво.

Загородження на шляху як символ тривог

Жінці бачити уві сні перешкоду у себе на шляху, крізь яке вона змушена пробиратися — знак того, що їй загрожують підступи заздрісників, підказує Східний сонник.

А ось якщо загородження встало уві сні на шляху у чоловіка, то тлумачення сну буде іншим: до переживань через компаньйонів, віщає сонник. Особливо гостро слід реагувати на цю трактування в тому випадку, якщо у сновидіння «на носі» важливі переговори.

Подолання перешкод — ознака успішності

Приснилося подолання перешкод — позитивний знак, без сумніву. Але тут також треба враховувати деякі нюанси мрії, натякають сонники.

Так, наприклад, переступати уві сні перешкоду на дорозі — до позбавлення, як від проблеми, так і від її першопричини.

До чого сниться сюжет, в якому ви зважилися на подолання перешкоди на дорозі шляхом її обходу? Обходити уві сні загородження — символ обережності: ви швидше витратите більше часу на вирішення виниклої складності, але усунете всі її причини, ніж будете ризикувати, діючи навмання.

Вдалося пройти перешкоду, розібравши його? Наполеглива праця приведе до успіху.

Спортивні змагання: Від радості до печалі

Під іншим кутом розглядають сонники мрії, в яких ви змушені проходити перешкоди на спортивних змаганнях.

Наснилося, що ви подолали перешкоду на дорозі, що веде до фінішу, перескочивши через нього? Чекайте швидкого визнання ваших заслуг, радує сонник Мандрівника.

На думку Сучасного сонника, що розповідає,, до чого сниться біг з перешкодами, подібне бачення означає підкорення вершин, встановлених самим же сновидцем для випробування своїх здібностей і витривалості.

Бачите уві сні, що вам заважають подолати бар’єр суперники з бігу? Не розказуйте нікому про свої задуми і мрії. Особливо, якщо проходити перешкоди уві сні було дуже складно через великий наплив конкурентів на біговій доріжці.

Буреломи, буревії та завали, або Не нехтуйте допомогою

Приснилися перешкоди у вигляді завалів на дорозі, влаштованих стихійним лихом або аварією, слід розтлумачувати з особливою ретельністю, рекомендують сонники.

Якщо ви бачите, як перестрибуєте через повалене негодою дерево, то це означає наявність у вас високих запитів і амбіцій при відсутності належного вміння та досвіду. Стрибок був вдалим — ви впораєтеся із завданням, а якщо ви зачепилися за гілки, то стримайте запал, радять тлумачі.

Відлітати від завалів на трасі — знак неординарного рішення. А ось їхати в машині по смузі перешкод, вдало оминувши їх — знак допомоги з боку. Особливо, якщо їхати в машині по смузі перешкод вам було легко і не страшно.

Що ще перешкоджало руху

А ось до чого сняться деякі інші перешкоди:

 • Багато глибоких ям або ущелин — до невпевненості і страху втратити те, що маєте;
 • Сходи з високими бильцями — вам варто стримати свої «апетити»;
 • Бетонний паркан — відмовтеся від витівок, які даються вам з працею;
 • Дерев’яний частокіл — до недостойному поведінки.
 • Сонник перешкоди, до чого сниться перешкоди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: