Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник переслідування чоловіком, до чого сниться переслідування чоловіком уві сні

До чого сниться переслідування чоловіком? Сонник часто дає такого сюжету негативну оцінку: попереду ризиковане починання, засмучення, неприємності. Однак якщо людина змогла уві сні від нього сховатися — проблем вдасться уникнути.

Навіщо він це робив?

Уві сні було зрозуміло, навіщо він переслідує? Якщо він:

 • Хоче просто поговорити — дізнаєтеся нову інформацію, можливо, неприємну;
 • Просить про допомогу — по сонником, потрапите в обмежені обставини;
 • Хоче зустрічатися — з’ясування стосунків, дріб’язкові сварки з чоловіком або коханим;
 • З неясними цілями — незабаром виникнуть труднощі;
 • З ножем — обіцяє жінці зміни на любовному фронті.
 • Молодій дівчині бачити, ніби за нею женуться з ножем, означає: її поведінка дуже легковажно і незабаром її чекає покарання.

  Сонник Міллера: марні очікування

  До чого сниться жінці переслідування чоловіком, наполегливо намагаються доглядати? Наяву її очікування пропозицій про заміжжя принесуть тільки розчарування.

  Незакінчені справи, підступи ворогів

  Наснилося тікати від переслідування чоловіком? Сонник пояснює: навколишні проявлять підвищену увагу до сновидцу. На жаль, недоброзичливці також активізуються.

  Тікати від нього, відчуваючи небезпеку означає: той, хто лежить знаходиться в сильній напрузі через деяких невирішених проблем, нез’ясованих питань. Однак обставини поки не критичні, у сновидіння є сили, щоб впоратися з ситуацією.

  Тікати уві сні від нього і зуміти сховатися — злостивці при всьому бажанні не зможуть перешкодити вам.

  Ризиковане починання, засмучення

  Приснилося переслідування чоловіком, як повідомляє сонник, іноді відображає страх перед майбутнім подією. Сплячий відчуває загрозу або боїться розплати за свій вчинок, тому хоче уникнути цього.

  Незнайомий підпилий молодик, який женеться уві сні на вулиці, віщує: почнете ризикована справа, яка виявиться не прибутковим.

  До чого сняться дівчині приставання незнайомого чоловіка неприємного вигляду? Вони обіцяють: якийсь настирливий тип стане причиною проблем і прикрощів.

  Неприємності переборні

  Незнайомий хлопець постійно ходить за вами уві сні, і це дуже дратує? Наяву вас переслідують невдачі і плітки, але ці складності можна перебороти.

  Наснилося, бачити, ніби чоловік женеться, наполегливо прагнучи наздогнати? Тлумачення сну наступне: наяву той, хто несправедливо вас образив, спробує загладити свою провину.

  Агресивна наполегливе переслідування чоловіком уві сні, як вказує сонник, віщує великі неприємності. Для їх подолання потрібно мобілізувати всі сили.

  Невдачі в особистому житті

  Бачити з боку, як за кимось женуться — ви не допоможете близькій людині або одному, коли той стане жертвою підступів недоброзичливців.

  До чого сниться жінці переслідування шанувальника всюди? Сонник вказує: якщо він не подобається — від обридлих рутинних справ на роботі ніяк не можна позбутися. Переслідування чоловіка, який подобається — дама відчуває себе самотньою, нікому не потрібною.

  Представниці прекрасної статі приснився сюжет, ніби її переслідувач з’являється всюди, куди б вона не пішла, є нагадуванням про отвергнутом шанувальника. Тепер, після часу, жінка шкодує про це.

  Сонник переслідування чоловіком, до чого сниться переслідування чоловіком уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: