Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник переслідування, до чого сниться переслідування уві сні

Якщо приснилося, що вас хтось переслідує, обов’язково звіртеся з сонниками, до чого це сниться. Часом буває, що переслідування уві сні символізує внутрішню скутість сновидіння, і все, що потрібно — це розслабитися. Але може трапитися і так, що подібні сюжети сигналять: «Бережись!»

Сонник Міллера

Густав Міллер запевняє, що переслідування, яке ви бачили уві сні, означає якісь приховані проблеми і конфлікти. За вами гнався чудовисько? Чекайте невдач. Інша справа, якщо наздоганяєте ви. Наприклад, переслідування злодія обіцяє перемогу над конкурентами.

Ще може приснитися, що переслідування вас тваринам. Акула символізує швидкі лиха особистого характеру, а тікати від собаки означає сварки з друзями.

Короткі трактування

Сонники можуть по-різному пояснювати,, до чого сниться переслідування. Існують повні подробиць та обставин тлумачення, а бувають і короткі, що розповідають про суть мрії.

 • Тікати від бандита — знак несправедливих образ.
 • Дівчина переховувалася від натовпу хлопців — їй слід стати більш розбірливою у зв’язках.
 • Самому за кимось гнатися — ви усвідомлюєте, що помилилися, але зізнатися в цьому не хочете.
 • Переслідування на машині — ви прагнете до своєї мети будь-якою ціною.
 • Наполегливий шанувальник, як символ ганьби

  Якщо ви бачите, що вас переслідує незнайомий чоловік, то в реальності вас звинуватять в розпусті. Вам вдалося піти від чоловіка — ви зумієте відстояти свою репутацію. Але якщо піти від нього не вийшло — приготуйтеся, що виправдовуватися доведеться ще довго і, скоріше за все, даремно. Для хлопця бути переслідуваним уві сні чоловіком — ознака неврівноваженості його характеру, за версією Весняного сонника.

  А ось, якщо наснилося переслідування жінкою, то згідно Циганського сонником, це обіцяє склоки, в які ви будете втягнуті. Особливо, якщо переслідувала не одна жінка, а відразу декілька.

  Злочинні «елементи» — знак агресії і сумнівів

  Уві сні ви бачили переслідування сексуального маніяка? Бережіться власне агресії, вона може вам нашкодити. Вдалося втекти від маніяка — ви зумієте подолати спалахи гніву. Спостерігати за вбивцею, що біжить за кимось іншим — ознака нерішучості і сумнівів.

  Дізнатися,, до чого сниться переслідування вас незнайомцем, що мають явно злочинні наміри, підкаже Місячний сонник. Тлумачення сну говорить: якщо вам здається, що незнайомець, від якого вам довелося рятуватися уві сні, хоче вас пограбувати, то це може означати, що ви в реальності боїтеся розкриття якогось секрету. А ось, рятуватися від злочинця разом з незнайомцем — хтось довірить вам свою таємницю.

  Поза законом, або Від наганяючи до похвали

  Тому, кому приснилось, що він ховається від незаслуженої погоні, влаштованої поліцією, слід більш уважно ставитися до того, що він говорить і робить. А ось, якщо ви бажаєте дізнатися,, до чого сниться мрія, що ви потрапили в минуле і ховаєтеся від міліції — ваше прагнення налагодити взаємини з партнерами по роботі не знайде реалізації.

  Побачити себе злодієм уві сні і йти від гонитви — знак розбіжностей з начальством через власну безвідповідальність. А якщо в погоню відправилися ви — навпаки, дочекаєтеся заохочення.

  Тваринні інстинкти: різноманітність подій

  Переслідування тваринами — часті сюжети сновидінь. Так, наприклад, якщо наснилося переслідування змією, то це говорить, що хтось затаїв на вас зло. Переслідування ведмедем уві сні — символ впливової людини. Залежно від результату мрії, вас чекає або допомога покровителя, які неприємності через впливового ворога, пророкує сонник пастора Лоффа.

  В сонник Ванги є пояснення,, до чого сниться ваше переслідування кішок — ви налякаєте ворогів своєю рішучістю. Тікати від вовків — ознака розкриття змови проти себе. А ось, ховатися уві сні від горили — ви будете намагатися уникнути спілкування з дурним людиною.

  Сонник переслідування, до чого сниться переслідування уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: