Сонник пристрасть, до чого сниться пристрасть уві сні

Пристрасть, що приносить радість наяву, не завжди має позитивне значення уві сні. До чого сниться подібний прояв почуттів, і як не потрапити в неприємну ситуацію після такого сновидіння, підкажуть всезнаючі сонники.

Короткі Пояснення

Хочете дізнатися,, до чого сниться пристрасть, але мало чого можете згадати? Не проблема! Пригадайте головне, цього, часом, буває досить.

 • Відчувати уві сні почуття безмовні — до смутку.
 • Бачити, що предмет томління — це ви — до нового знайомства.
 • Цілуватися до запаморочення — до сварки.
 • Бачити пристрасний секс — до проблем зі здоров’ям.
 • Пристрасть до алкоголю або азартних ігор — обіцянки навряд чи будуть стримані.
 • Сонник Міллера

  Якщо уві сні вас поглинула всеосяжне сексуальний потяг до чоловіка або до жінки, яких ви знаєте, але не закохані насправді — це може означати ваше прагнення до накопичення.

  А ось завзяте відстоювання чиїхось прав, наприклад, тварин або сексуальних меншин, говорить про те, що ви дуже залежні від людей і обставин.

  Любовна пристрасть, як символ смутку

  Ознакою неприємності і смутку є нічна мрія, в якій ви пристрасно обнімаєтеся з одним, особливо, якщо ця людина того ж статі, що і ви, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Так само засумує, якщо уві сні ви томно цілувалися з коханою людиною. Особливим не пощастить чоловікові, який побачив таке бачення — його будуть переслідувати проблеми.

  А ось сонник Східних мудреців вважає, що не слід довіряти колезі, якого вам довелося гаряче обіймати по ту сторону яви — він вас «підставить».

  Дівчині приснилося, що у неї спалахнула любовна пристрасть з колишнім коханим або з хлопцем, який їй колись давно подобався — спогади доставлять їй багато неприємних моментів.

  Азарт, як прояв пристрасті, або Бережіться обіцянок

  Підкаже,, до чого сниться ваше захоплення азартними іграми, сонник Цвєткова: не варто давати нікому ніяких обіцянок, якщо наснилося подібне — не стримаєте слова і зарекомендуєте «пустодзвоном».

  Бачите в сновидінні, що товариш охоплений пристрастю до гри або випивки? Тлумачення сну не дуже вас порадує: не вірте цій людині, він може вас обдурити.

  Пристрасть до незнайомця — чекайте сюрпризів

  Пристрасні обійми незнайомця обіцяють сплячій людині несподіванки та сюрпризи.

  А якщо вам приснилася любовна пристрасть з незнайомим чоловіком або жінкою, то будьте готові до того, що вас познайомлять з дуже неординарною і забавною особистістю, пророкує Жіночий сонник.

  Відчувати уві сні задоволення від того, що у вас трапився секс з незнайомою людиною — новини, які на вас обрушаться незабаром, вас приємно шокують.

  «Сонні» неприємності, як символ успіху і радості

  Приснився пристрасний секс з коханим, який закінчився фіаско? Не засмучуйтеся, так як означає подібне сновидіння успіх в справах.

  Дівчині сниться, що вона займається любов’ю з чоловіком, але в самий «гарячий» момент їх застала його дружина — несподівані зміни планів зіграють їй на руку, пророкує сонник міс Хассе.

  Цілуватися уві сні з колишнім нареченим, який ось-ось одружується з іншою, або з хлопцем своєї подруги — до знайомства, яке принесе великі вигоди.

  Сонник пристрасть, до чого сниться пристрасть уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: