Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пристрасть, до чого сниться пристрасть уві сні

Пристрасть, що приносить радість наяву, не завжди має позитивне значення уві сні. До чого сниться подібний прояв почуттів, і як не потрапити в неприємну ситуацію після такого сновидіння, підкажуть всезнаючі сонники.

Короткі Пояснення

Хочете дізнатися,, до чого сниться пристрасть, але мало чого можете згадати? Не проблема! Пригадайте головне, цього, часом, буває досить.

 • Відчувати уві сні почуття безмовні — до смутку.
 • Бачити, що предмет томління — це ви — до нового знайомства.
 • Цілуватися до запаморочення — до сварки.
 • Бачити пристрасний секс — до проблем зі здоров’ям.
 • Пристрасть до алкоголю або азартних ігор — обіцянки навряд чи будуть стримані.
 • Сонник Міллера

  Якщо уві сні вас поглинула всеосяжне сексуальний потяг до чоловіка або до жінки, яких ви знаєте, але не закохані насправді — це може означати ваше прагнення до накопичення.

  А ось завзяте відстоювання чиїхось прав, наприклад, тварин або сексуальних меншин, говорить про те, що ви дуже залежні від людей і обставин.

  Любовна пристрасть, як символ смутку

  Ознакою неприємності і смутку є нічна мрія, в якій ви пристрасно обнімаєтеся з одним, особливо, якщо ця людина того ж статі, що і ви, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Так само засумує, якщо уві сні ви томно цілувалися з коханою людиною. Особливим не пощастить чоловікові, який побачив таке бачення — його будуть переслідувати проблеми.

  А ось сонник Східних мудреців вважає, що не слід довіряти колезі, якого вам довелося гаряче обіймати по ту сторону яви — він вас «підставить».

  Дівчині приснилося, що у неї спалахнула любовна пристрасть з колишнім коханим або з хлопцем, який їй колись давно подобався — спогади доставлять їй багато неприємних моментів.

  Азарт, як прояв пристрасті, або Бережіться обіцянок

  Підкаже,, до чого сниться ваше захоплення азартними іграми, сонник Цвєткова: не варто давати нікому ніяких обіцянок, якщо наснилося подібне — не стримаєте слова і зарекомендуєте «пустодзвоном».

  Бачите в сновидінні, що товариш охоплений пристрастю до гри або випивки? Тлумачення сну не дуже вас порадує: не вірте цій людині, він може вас обдурити.

  Пристрасть до незнайомця — чекайте сюрпризів

  Пристрасні обійми незнайомця обіцяють сплячій людині несподіванки та сюрпризи.

  А якщо вам приснилася любовна пристрасть з незнайомим чоловіком або жінкою, то будьте готові до того, що вас познайомлять з дуже неординарною і забавною особистістю, пророкує Жіночий сонник.

  Відчувати уві сні задоволення від того, що у вас трапився секс з незнайомою людиною — новини, які на вас обрушаться незабаром, вас приємно шокують.

  «Сонні» неприємності, як символ успіху і радості

  Приснився пристрасний секс з коханим, який закінчився фіаско? Не засмучуйтеся, так як означає подібне сновидіння успіх в справах.

  Дівчині сниться, що вона займається любов’ю з чоловіком, але в самий «гарячий» момент їх застала його дружина — несподівані зміни планів зіграють їй на руку, пророкує сонник міс Хассе.

  Цілуватися уві сні з колишнім нареченим, який ось-ось одружується з іншою, або з хлопцем своєї подруги — до знайомства, яке принесе великі вигоди.

  Сонник пристрасть, до чого сниться пристрасть уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: