Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прати, до чого сниться прати уві сні

Вираз «велике прання» в народі асоціюється з виносом сміття з хати і перемиванням кісточок. А, до чого сниться прати речі або предмети побуту? На це питання сонник дає неоднозначну відповідь, але найчастіше то, що відбувається уві сні, ніяк не відноситься до пліток і пересудів.

Бачити уві сні що ви щось перете — явний знак змін. Саме зараз ви стоїте на шляху серйозних зміни в житті, але сонник радить не ризикувати, і якщо щось не виходить, просто перечекати нетривалий час.

За сонником Міллера прати одяг уві сні — символ боротьби проти сформованих в житті обставин. Те, чим закінчиться цей бій можна дізнатися по деталях уві сні: якщо білизна випрана начисто, ти ви будете переможцем, але якщо на ньому залишилися плями, або того гірше — ганчірки стали ще брудніше — стережіться, життя принесе чимало розчарувань і смутку.

До чого сниться прати ковдру? Ви нарешті зважитеся «поглянути в очі» давно наболілу проблему, і перестанете ховатися від обставин, що склалися. Понад вам буде дана сила духу, і вона допоможе впоратися з усіма неприємностями.

Якщо вам довелося прати килим уві сні, то наяву доведеться виправдовуватися перед рідними за власний добробут. Ніколи не забувайте тих, хто допоміг вам прийти до нинішнього хорошому положенню, інакше удача може відвернутися в самий рішучий момент.

Що значить прати уві сні по Українському сонником? Якщо ви безпосередньо берете участь в пранні, то вас чекає втрата грошових коштів. Якщо ж з боку ви бачите, що хтось полоще і вичавлює білизну, то в реальному житті вас наздожене серйозна хвороба.

Для тих, чия совість не чиста, прати рушник уві сні — символ сонника про спокуту гріхів. У найближчі дні ви зробите хороший вчинок, який зможе скрасти почуття провини, і подарувати довгоочікуване спокутування. Але це добро буде здійснено собі в збиток, після такого вчинку буде деякий час важко справлятися з труднощами.

А що скаже сонник XXI століття про те, що означає прати уві сні? Для молодої дівчини це знак зради, причому не відомо чи стане вона жертвою, або сама опиниться злісної зрадницею. Але якщо білизна прокручувалося в пральній машині, то в реальності навколишні вас люди зміняться на більш гідних.

З боку психоаналітичного сонника те,, до чого сниться прати штори — знак внутрішніх тяжких переживань. У минулому ви зробили погану справу, або потрапили в неоднозначну ситуацію, і тепер намагаєтеся позбутися від гнітючих спогадів.

До чого сниться прати речі?

Для дбайливих батьків прати дитячі речі руками уві сні — символ опіки, яку вони проявляють до своїх чад. Не сумнівайтеся, що діти, після того як «піднімуться на ноги», обов’язково відплатять вам ласкою, любов’ю і допомогою.

Прати труси руками — вираз почуття провини перед своїм сексуальним партнером. Сонник Фрейда стверджує, що ви або вже змінили, або давно задивлявся на представників протилежної статі, фліртуєте з ними.

Якщо тільки що вийшла заміж дівчині довелося прати уві сні весільну сукню, то сонник пророкує невдоволення подружнім життям. Все буде далеко не так, як ви того хотіли, і знадобиться застосувати всю силу волі, щоб залишитися з коханою людиною, незважаючи на життєві обставини.

До чого сниться прати штани? Якщо брючки були з кишенями, то сонник віщує виграш або отримання винагороди. Відсутність кишень говорить про те, що ви в переносному сенсі «залишитеся без штанів», проблеми фінансового плану настануть, коли ви найменше цього очікуєте.

Сонник двояко трактує те,, до чого сниться прати шкарпетки. Якщо ви точно впевнені, що шкарпетки уві сні належать вам, то це знак вашої впевненості в собі, яка допоможе подолати безліч перешкод. Чужі шкарпетки — знак сонника про те, що вам доведеться зайнятися підлабузництвом, щоб досягти своєї мети.

Для чоловіка прати сорочку уві сні — символ зради партнерки. Особливо вірно таке сновидіння, якщо з сорочки грудками стікала бруд. Але якщо вода в тазику виявилася чистою, то всі підозри і ревнощі не мають під собою твердого грунту.

До чого сниться прати плаття? Якщо такий сюжет побачила закохана дівчина, то в реальності вона може чекати швидкого запрошення на побачення від коханого. Заміжньої же жінці це сновидіння обіцяє спокуси.

Якщо приснилося, що ви перете речі в пральні, то наяву вас наздожене погана слава, ви станете предметом пліток і пересудів. Не робіть неоднозначних вчинків, і тоді людської поголоски вдасться уникнути.

Сонник прати, до чого сниться прати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: