Сонник прибирати сміття, до чого сниться прибирати сміття уві сні

Уві сні трапилося прибирати сміття? Це красномовний натяк підсвідомості про необхідність проаналізувати свої погляди і все життя. До чого ще сниться цей незвичайний сюжет? Сонник розгляне різні варіації.

Свобода!

До чого сниться, що довелося прибирати сміття взагалі? Уві сні це символічне звільнення від життєвих проблем і розбіжностей у відносинах.

Якщо довелося забиратися в громадському приміщенні або, наприклад, на роботі, то позбавитеся від конкурентів і заздрісних колег.

Якщо ж для тотальної чистки ви використовували спеціальні пристосування, то отримаєте свободу від побутових незручностей.

Шукайте!

Наснилося, що прибирати сміття потрібно самостійно? Сонник впевнений, що вам належить добре попрацювати.

Якщо уві сні ви обзавелися помічниками, то втілення планів зажадає допомоги з боку. І сонник рекомендує вже зараз приступати до пошуків.

Якщо довелося бачити, як то-то збирає сміття, то це означає, що в поточній ситуації ви обійняли посаду стороннього спостерігача і не відчуваєте жодних докорів сумління.

Передбачення Міллера

До чого сниться прибирання в будинку? Сонник Міллера впевнений, що незабаром сімейні відносини налагодяться. Чоловік буде любити, а діти слухатися.

Повеселіться!

Уві сні пощастило лузати насіння, а після виносити лушпиння від них? Гряде період неробства або ж потрапите на гучну вечірку.

Довелось прибирати сміття в будинку? Сонник підозрює, що ви свідомо відгородилися від ряду проблем. Однак скоро доведеться зайнятися ними впритул.

Якщо результат прибирання в будинку вас порадував, то наяву з легкістю здолаєте всі життєві труднощі. Наснилося, що ви не зазнали задоволення? Тлумачення сну зворотне.

Проявіть відповідальність!

До чого сниться, що трапилося прибирати сміття на вулиці? Це явний натяк на те, що ви не впораєтеся з дорученою завданням.

Сталося бачити великі сміттєві купи на вулиці? Наяву належить зайнятися громадською роботою. Що зажадає від вас великої відповідальності і зосередженості.

Якщо ви знехотя збирали сміття на вулиці, то вляпатися в великий робочий конфлікт з безліччю учасників.

Розшифровка особистих дій

Сонник радить пригадати всі маніпуляції, які ви робили уві сні.

 • Збирати в купи — неприємне доручення.
 • Вигрібати з кутів — вихід із ситуації.
 • Спалювати — неждана спадок.
 • Возити на візку — сімейні розбіжності.
 • Звалювати в яму — зростання доходів.
 • Хвороба або позбавлення?

  До чого сниться прибирання на поле? Це знамення самотності і боротьби з побутовими труднощами.

  Бачити на поле багато сміття, який належить зібрати, означає, що ви геть запустили справи, що скоро обернеться серйозними втратами.

  Наснилося, що ви згрібає суху траву і листя? Сонник впевнений, що вас чекає безперспективна робота або тяжка хвороба. Причому, чим більше було простір з травою, тим довше вона триватиме.

  Якщо уві сні ви успішно видерли всю траву, то в дійсності позбудетеся від настирливого кавалера.

  Тримайтеся!

  Уві сні доводилося прибирати сміття голими руками? Сонник вважає, що вам необхідно розібратися у власній душі. В даному випадку сміття є відображенням негативних почуттів і емоцій, які відволікають від головного.

  Наснилося, що ви успішно зібрали весь непотріб руками? Вирішіть якусь проблему, хоча і не без зусиль.

  Взагалі копатися в брудній смітті руками означає, що доведеться особисто розбиратися в ситуації, яка вам дуже не подобається.

  Сонник прибирати сміття, до чого сниться прибирати сміття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: