Сонник прибирати зі столу, до чого сниться прибирати зі столу уві сні

Наснилося прибирати зі столу? Попереду фінансові труднощі, збитки, розбрати, засмучення. Це бачення уві сні може попереджати про майбутні помилки, втрати. Але іноді такий знак обіцяє вирішення конфлікту. Витлумачити,, до чого сниться сюжет, допоможе наш сонник.

Фінансові труднощі, неприємності

Таке сновидіння означає: попереду тимчасові труднощі з грошима. Вони виникнуть внаслідок значних витрат на відпочинок або в подорож. Тому позитивні емоції від відпустки кілька затьмарять.

Бачити, як прибираєте зі столу, витираєте його уві сні, віщує невдачу на діловому терені. Сонник вказує: доведеться витратити багато грошей на виправлення допущених через неуважність помилок.

До чого сниться прибирати зі столу посуд після святкового застілля (якщо наяву ніякого застілля не було)? Сновидець потерпить серйозних збитків, навіть позбавлення.

Почуття безпорадності, розбрати

Наснилося збирати брудний посуд? Сонник попереджає: ви відчуваєте безпорадність, замішання, сумніви, здається, ніби втратили контроль над життям. Постарайтеся перед тим, як почати діяти, зрозуміти, чого ж насправді хочете, прислухайтеся до інтуїції.

Уві сні збирали брудний посуд, на якій залишилися недоїдки? Наяву ваші витрати виявляться більше, ніж доходи.

Знімати брудну скатертину — чекають неприємності, розбрати з близькими людьми.

Що ще прибирали?

Більш докладний тлумачення сну можливо, якщо враховувати, які предмети довелося збирати:

 • Тарілки — дуже ймовірний провал вигідної угоди;
 • Келихи — чекають прикрощі;
 • Вазу — неприємні події будинку;
 • Одноразові тарілки — ви не отримуєте за свою працю гідної винагороди;
 • Ділові папери — до втрат;
 • Письмове приладдя — не можете реалізувати потребу в спілкуванні;
 • Сонник Міллера: належить зневіру

  До чого сниться прибирати зі столу? Спокій і радість, які ви зараз відчуваєте, незабаром зміняться байдужістю, зневірою.

  Безперспективна справа, завищені амбіції

  Приснилося бачення також означає: сплячому доведеться пожинати плоди власну легковажність і недогляд.

  Бачили, ніби прибирали зі столу крихти уві сні? Це попередження: незабаром займетеся безперспективним проектом. Слід краще його проаналізувати, оцінити ризики і можливий прибуток. Тоді необхідність відмовитися від нього стане більш очевидним.

  До чого сниться змітати зі столу крихти і викидати їх? Сонник вказує: ваша марнотратство недоречна, а амбіції дуже завищені. Доходи не настільки високі, щоб можна було тринькати кошти, а безліч можливостей заробітку ви ігноруєте.

  Позитивні значення

  Жінці приснилося прибирати крихти? Вона народить первістка, будучи вже в досить зрілому віці. Цей знак — втіха для сплячої щодо уявних прохань мати дітей. Не варто впадати у відчай, потрібно терпляче чекати прихильності долі.

  Бачити, ніби уві сні витираєте стільницю ганчіркою? Сонник повідомляє: успішно залагодити проблеми, що склалися, конфлікт, якщо стримуєте власну гордість.

  Упорядковувати письмовий стіл означає: розберетеся з запущеними справами, вирішите складності в бізнесі.

  Сонник прибирати зі столу, до чого сниться прибирати зі столу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: