Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник природа, до чого сниться природа уві сні

Природа, побачена уві сні, — дуже приємне видовище. Лісова поляна, гірська річка, лугові квіти — все це несе в собі відчуття гармонії. Але ж буває, що в своїх сновидіннях ми бачимо абсолютно інші картини: похмурий ліс, похмурі скелі, виверження вулкана. А це вже точно не до добра! Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться природа, давайте згадаємо деталі сну і пошукаємо відповідь на своє питання в сонник.

Природа сонника Міллера

Якщо уві сні ви побачили краси надзвичайною пейзаж, то незабаром ви проведете незабутній вечір в колі своїх друзів.

Приснилася нічна стоянка в горах? Чекайте солідного прибутку, причому особливо напружуватися для її отримання вам не доведеться.

Милуватися уві сні заходом, відпочиваючи на природі — наяву виникнуть незначні і легко переборні перешкоди.

«Казковий» ліс — знак наближення любові і щастя

Сниться відпочинок в красивому літньому лісі — вас чекає романтичне побачення, обіцяє Жіночий сонник.

Милуватися уві сні молодими пагонами на деревах, зеленою травою на узліссі — все це означає, що ви зіткнетеся зі своїми страхами, намагаючись завоювати предмет своєї пристрасті, однак сильна воля і пристрасть не дадуть вам спасувати перед ними.

Слухали спів птахів в дикій природі? Вас чекають визнання в любові і компліменти, радує Місячний сонник.

Зимовий ліс — ознака того, що пора позбавлятися від вантажу минулих невдалих відносин і починати нові.

«Дика» вода, як символ нових захоплень

Сниться, що ви милуєтеся гірською річкою та водоспадом і фотографуєте їх — незабаром у вас з’являться нові захоплення, можливо навіть екстремальні.

Відпочинок на природі поблизу озера або річки — Східний сонник підказує, що вам потрібно переосмислити своє життя, позбутися шкідливих звичок і почати все «з чистого аркуша».

Бути на природі зі своїми друзями або родиною, розташувавшись на березі моря — незабаром ви зрозумієте, що хочете від життя зовсім інших відчуттів. Морська гладь була спокійною — мрії будуть мирні, а якщо вирував шторм — бажання будуть подібні стихії.

Відпочинок в горах — до перешкод великим і маленьким

Природа гірського краю, приснився вам — обіцяє труднощі і перешкоди. Чим вище в гори ви піднялися, тим складніше буде вирішити проблему.

Тлумачення сну, в якому вам сняться гори, порослі зеленою травою і відчуваєте свободу і легкість, таке: як би не було складно, ви зумієте знайти вихід з важкої ситуації.

Погано бачити гострі скелі. Така природа — це знак непереборних перешкод, пророкує сонник пастора Лоффа.

«Намалюю небо я…» або Зовсім вже близько виконання мрії

Наснилося, що ви, відпочиваючи на природі, вирішили намалювати картину — дуже скоро ваше бажання здійсниться, обіцяє сонник міс Хассе.

Малювати уві сні сонце — ваша заповітна мрія на межі здійснення. На малюнку захід — доведеться почекати. Бачити зображення світанку — мрія здійсниться в найближчі дні.

Виїхали уві сні на природу з їжею і вирішили намалювати, переплітаючи її з явищами природи, наприклад, апельсин — це сонце, а шашлик — пеньки в лісі? Дуже незвичайний сон обіцяє виконання дуже незвичайного бажання, пророкує сонник Нострадамуса.

Природні катаклізми, як символ невдач і проблем

Наснилося, що ви спостерігаєте за природною катастрофою, наприклад, лісовою пожежею або повінню, і навіть фотографуєте його — крім того, що вас спіткає невдача, про неї стане відомо громадськості.

Сниться, що ви захоплюєтеся природними катаклізмами: блискавками, штормом, виверженням вулкана — вас чекають дуже сильні емоції. Ви будете дуже обурені тими обставинами, в які потрапите.

Природна катастрофа, приснився вам напередодні важливого заходу, попереджає вас про провал, підказує Циганський сонник.

Сонник природа, до чого сниться природа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: