Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник приміряти весільну сукню, до чого сниться приміряти весільну сукню уві сні

Приміряти весільну сукню уві сні може будь-яка дівчина, незалежно від того, заміжня вона чи ні. Сонники, трактуючи подібне сновидіння, схиляються до різних версій і тлумачень. Якщо хочете зрозуміти,, до чого сниться це дійство, пригадайте деталі сну: як платтячко виглядало, і які емоції ви при цьому відчували.

Коротко, але по суті…

Зовсім не страшно, прокинувшись уранці, згадати всі подробиці того, що вам снилося. Сонники, звичайно, не дадуть вам повного передбачення, але суть приснився вони здатні пояснити навіть з незначного фрагменту.

 • Одягатися в красиве і нове платтячко — до радості й удачі.
 • Бачити, що наряд вам малий або великий — до розчарування.
 • Міряти вбрання, що викликає подив або здивування — до несподіваних подій.
 • Одягти на власне весілля дрантя або брудне оздоблення — неприємностей.
 • Сонник Міллера

  Якщо ви заглянете в сонник Густавус Міллера, то ви знайдете таке тлумачення сну: радісні переживання і позитивні емоції чекають ту сновидицей, яка уві сні приміряла весільну сукню красиве і за розміром. А якщо сниться, що одяг не тільки не вразила своєю красою, а навіть викликала почуття огиди — то її чекають неприємні моменти.

  Гарне вбрання, як символ радості

  Сонник пастора Лоффа пояснює мрії, в яких незаміжньої дівчини наснилося шикарне і дороге вбрання, підготовлене для власного одруження, як символ гарного настрою і веселощів. А якщо незаміжня дівчина бачила уві сні, що вона надягала вінчальну вбрання своєї подруги, то скоріш за все, що її бажання здійсниться завдяки допомозі друзів.

  Заміжній жінці, на відміну від незаміжньої, приміряти весільну сукню уві сні — це знак подарунків і привабливих пропозицій. А ще заміжню жінку може чекати черговий «медовий» місяць зі своїм партнером по шлюбу, якщо їй присниться таке сновидіння.

  Убоге оздоблення — знак неприємних подій

  Цікавить, що означає приснився сон, в якому вам довелося приміряти весільну сукню рване або брудне? Така примірка не обіцяє нічого хорошого, згідно з більшістю сонників. Примірка свого брудного оздоблення — знак хвороби або нездужання. Примірка чужого рваного костюма — символ неприємності і печалі.

  Якщо сниться, що ви допомагали комусь із подруг міряти чуже убоге платтячко для вінчання — до сварки з цією подругою в реальності. А якщо вона на вас одягала чуже вінчальну вбрання — то наяву вона стане причиною ваших конфліктів з оточуючими.

  Нестандартне вбрання — на подив і несподіванок

  Бачити коротеньке чорне вінчальний платьішко і такого ж кольору довгу фату — до непередбачених сумним подіям. А якщо поміряти одяг чорного кольору вас змусила тяга вашого нареченого до епатажу — то неприємних сюрпризів і розчарування принесе вам коханий, трактує Жіночий сонник дане нічне бачення.

  Вінчальний наряд незвичайного фасону або кольору, наприклад, рожевий купальник, зелений спортивний костюм або жовтий халат, укупі з фатою і шпильками, означає сильне здивування від відкриття чогось нового в звичних речах або людей, знайомих вам вже давно. А ще рожеве вінчальний вбрання може означати раптове виконання ваших нездійсненних мрій.

  Сонник приміряти весільну сукню, до чого сниться приміряти весільну сукню уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: