Сонник приміряти одяг, до чого сниться приміряти одяг уві сні

До чого сниться приміряти одяг? Такі дії уві сні обіцяють успіх, нові знайомства, вигідна справа, приємні новини. Також сонник називає подібне бачення передвістям змін або необхідності зробити вибір.

Зовнішній вигляд

Тлумачення сну залежить від того, який одяг приміряли:

 • Дорогу, фірмову, на яку у вас реально немає грошей — незабаром станете дуже успішні;
 • Чужу спідницю-штани — неприємний інцидент. Через нього ви можете залишити роботу;
 • Халат — обіцяє лікарняне ліжко;
 • Плаття уві сні — суперниця спробує відвести коханого;
 • Верхню (шубу) — з’явиться впливовий покровитель.
 • Красиву — вигідна справа, ділові удачі, нові знайомства.
 • До чого сниться бачити себе перед дзеркалом, приміряють верхній одяг? Сонник обіцяє: отримаєте приємні звістки. Також сюжет віщує великі грошові витрати. Чужу — причиною ваших незапланованих витрат стане стороння особа, його необережність або легковажність.

  Готуйтеся до важливих змін в собі

  Наснилося приміряти одяг уві сні перед дзеркалом — нову, красиву? Бажання випробувати себе в незвичній для себе ролі. Нову, в магазині — сновидец прагне оновити свій образ, шукає можливості для цього. Також бачити, купувати нові наряди означає, по сонником, думки, ідеї сплячого, його модель поведінки.

  Приміряти одяг в магазині, вибирати, купувати: наяву потрібно вибрати з декількох можливих шляхів вірний. Це складно, адже при помилку повернути все як було не вдасться — доведеться вирішувати багато проблем, що виникають. Міряти наряди в магазині уві сні: доведеться вирішувати важливого питання. Якщо купили щось — після коливань зробите усвідомлений правильний вибір.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  До чого сниться молодій жінці примірка весільного плаття? Бачення сприятливо: наяву її чекає велике спадок — можливо, грошова сума або нерухомість.

  Зміни на особистому фронті

  Сонник може давати інше значення сюжету про примірці нарядів — якщо він приснився дівчині. Молода людина, в якого закохалася, їй не підходить. А примірка уві сні пальто віщує сновидицей розлад, сльози через несправедливого ставлення обранця. Але така поведінка покаже, як він до неї ставиться і допоможе дівчині подолати свою вразливість.

  Наснилося приміряти одяг і взуття? Відбудуться значні зміни особистого життя, судити про які можна за зовнішнім виглядом взуття. Красива, добре сидить — зміни сприятливі. Незручна, з дефектами — значить, нові віяння не порадують.

  Добробут, нові інтереси

  До чого сниться міряти свій старий одяг? Сонник попереджає: вам доведеться жити так само, як тоді, коли носили її. Старі, що вийшли з моди, але добротні речі уві сні обіцяють скромне життя, без розкоші, але цілком благополучну.

  Її колір також має значення. Бачити і міряти чорну — обіцяє хвороба; білу — приємні зміни, червону — конфлікти, небезпека; жовту — поліпшення фінансового становища.

  Наснилося приміряти одяг небіжчика? За сонником, сплячий візьме на себе обов’язки того, чиї наряди він міряв. Поступово заняття померлого перейдуть до людини, який побачив таке сновидіння. Але це не принесе нещасть, а скоріше, сподобається йому. Навіть близькі знайомі почнуть знаходити схожість між померлим і сновидцем.

  Сонник приміряти одяг, до чого сниться приміряти одяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: