Сонник приміряти плаття, до чого сниться приміряти плаття уві сні

Мабуть, мало хто з жінок залишить без уваги те сновидіння, в якому довелося приміряти плаття. Для точності тлумачення велику роль грає фасон і колір побаченого уві сні облачення. Сонник надає цим деталям велике значення. Хочете напевно дізнатися,, до чого сниться даний сюжет? Обов’язково врахуйте всі побачені в нічних мареннях «дрібниці».

Примірка білої сукні

Сучасний сонник вважає, що приміряти плаття білого кольору — до благополуччя і швидкого одруження. Якщо присниться наряд розкішний, дорогий, то і шлюб буде довгим, дуже щасливим. Брудний порваний поділ — символ «маяти» у подружньому житті.

Якщо чоловікові сниться, що жінка приміряє гарне біле плаття, то йому варто бути обережнішими в реальному житті. Обман і зрада дуже близькі. Передбачливість і обережність в будь-яких справах допоможуть уникнути фатальних бід.

В сонник Ванги йдеться, що приміряти кілька вінчальних суконь — недобрий знак. Якщо приснилося подібне, то слід остерігатися суперниці. Інша дівчина здатна зруйнувати ваші взаємини з коханим. Будьте обережні!

Примірка чорного вбрання

Бачити уві сні, як ви стоїте перед дзеркалом в чорному вбранні — до смуток і хвороб. Сучасний тлумач передрікає смугу невдач і обгрунтованих тривог. Якщо зрозумієте, що не справляєтеся самостійно з навалилися нещастями, обов’язково зверніться за підтримкою до близьких. З ними впоратися з труднощами буде легше.

Наснилося, що приміряєте плаття не своє, а чуже? Розділіть з дорогим серцю людиною його нещастя. Якщо уві сні костюм був дуже красивим, то, в результаті, спільні зусилля по боротьбі з нещастями приведуть до зміцнення ваших взаємин.

Примірка червоного плаття

Універсальний сонник переконаний, що приміряти спідницю червоного кольору — до пристрасним і чуттєвим любовним стосункам. Якщо в даний момент у вас є друга половина, то в ваш союз повернеться давно пішла пристрасть. Якщо сниться таке і ви самотні, то зустрінете того, про кого так довго мріяли.

Бачити уві сні, що надягаєте на себе чужий червоний наряд, то станете причиною розладу в чиїхось любовних взаєминах. Сонник Езопа попереджає, що «на чужому нещасті щастя не побудуєш». Якщо присниться таке, то перш, ніж вторгатися в чуже життя слід зважити всі «за» і «проти» такого вчинку.

Тлумачення з сонника Міллера

Бачити уві сні, як стоїте перед дзеркалом — до захоплення і поваги. Сонник Міллера передрікає нові знайомства, життєві успіхи. За все, що ні візьметеся, все вийде. Приснилося — добрий знак! Найближчий місяць є найкращим часом для нових починань.

Якщо сниться, що жінка одягає чужий костюм, то в сімейному житті настане розлад, а значить, слід з особливою увагою поставитися до спілкування з чоловіком. Міллер рекомендує проводити з ним якомога більше часу. Більше розмовляйте по душам і не судіть поспішно. Намагайтеся спірні моменти вирішувати максимально спокійно, без надмірних емоцій.

Перебувати в магазині

Якщо сниться, що перебуваєте в магазині і там приміряєте шкільне плаття, то наяву належить навчитися багатьом новим речам. Універсальний сонник рекомендує скористатися цим часом для здобуття нових навичок.

Якщо приміряли звичайне шкільне плаття, а воно велике, то навчання буде даватися нелегко. Тлумачення сну передрікає багато перешкод на шляху до оволодіння цінними навичками і знаннями.

Найрізноманітніші передбачення

 • Приміряти одягання нареченої — до швидкого одруження.
 • Купувати уві сні рожевий наряд — до приємного романтичного побачення.
 • Приміряти не одне, а багато суконь — до необхідності зробити вибір.
 • Одягати на себе уві сні саван небіжчика — до проблем зі здоров’ям.
 • Сонник приміряти плаття, до чого сниться приміряти плаття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: