Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник приміряти плаття, до чого сниться приміряти плаття уві сні

Мабуть, мало хто з жінок залишить без уваги те сновидіння, в якому довелося приміряти плаття. Для точності тлумачення велику роль грає фасон і колір побаченого уві сні облачення. Сонник надає цим деталям велике значення. Хочете напевно дізнатися,, до чого сниться даний сюжет? Обов’язково врахуйте всі побачені в нічних мареннях «дрібниці».

Примірка білої сукні

Сучасний сонник вважає, що приміряти плаття білого кольору — до благополуччя і швидкого одруження. Якщо присниться наряд розкішний, дорогий, то і шлюб буде довгим, дуже щасливим. Брудний порваний поділ — символ «маяти» у подружньому житті.

Якщо чоловікові сниться, що жінка приміряє гарне біле плаття, то йому варто бути обережнішими в реальному житті. Обман і зрада дуже близькі. Передбачливість і обережність в будь-яких справах допоможуть уникнути фатальних бід.

В сонник Ванги йдеться, що приміряти кілька вінчальних суконь — недобрий знак. Якщо приснилося подібне, то слід остерігатися суперниці. Інша дівчина здатна зруйнувати ваші взаємини з коханим. Будьте обережні!

Примірка чорного вбрання

Бачити уві сні, як ви стоїте перед дзеркалом в чорному вбранні — до смуток і хвороб. Сучасний тлумач передрікає смугу невдач і обгрунтованих тривог. Якщо зрозумієте, що не справляєтеся самостійно з навалилися нещастями, обов’язково зверніться за підтримкою до близьких. З ними впоратися з труднощами буде легше.

Наснилося, що приміряєте плаття не своє, а чуже? Розділіть з дорогим серцю людиною його нещастя. Якщо уві сні костюм був дуже красивим, то, в результаті, спільні зусилля по боротьбі з нещастями приведуть до зміцнення ваших взаємин.

Примірка червоного плаття

Універсальний сонник переконаний, що приміряти спідницю червоного кольору — до пристрасним і чуттєвим любовним стосункам. Якщо в даний момент у вас є друга половина, то в ваш союз повернеться давно пішла пристрасть. Якщо сниться таке і ви самотні, то зустрінете того, про кого так довго мріяли.

Бачити уві сні, що надягаєте на себе чужий червоний наряд, то станете причиною розладу в чиїхось любовних взаєминах. Сонник Езопа попереджає, що «на чужому нещасті щастя не побудуєш». Якщо присниться таке, то перш, ніж вторгатися в чуже життя слід зважити всі «за» і «проти» такого вчинку.

Тлумачення з сонника Міллера

Бачити уві сні, як стоїте перед дзеркалом — до захоплення і поваги. Сонник Міллера передрікає нові знайомства, життєві успіхи. За все, що ні візьметеся, все вийде. Приснилося — добрий знак! Найближчий місяць є найкращим часом для нових починань.

Якщо сниться, що жінка одягає чужий костюм, то в сімейному житті настане розлад, а значить, слід з особливою увагою поставитися до спілкування з чоловіком. Міллер рекомендує проводити з ним якомога більше часу. Більше розмовляйте по душам і не судіть поспішно. Намагайтеся спірні моменти вирішувати максимально спокійно, без надмірних емоцій.

Перебувати в магазині

Якщо сниться, що перебуваєте в магазині і там приміряєте шкільне плаття, то наяву належить навчитися багатьом новим речам. Універсальний сонник рекомендує скористатися цим часом для здобуття нових навичок.

Якщо приміряли звичайне шкільне плаття, а воно велике, то навчання буде даватися нелегко. Тлумачення сну передрікає багато перешкод на шляху до оволодіння цінними навичками і знаннями.

Найрізноманітніші передбачення

 • Приміряти одягання нареченої — до швидкого одруження.
 • Купувати уві сні рожевий наряд — до приємного романтичного побачення.
 • Приміряти не одне, а багато суконь — до необхідності зробити вибір.
 • Одягати на себе уві сні саван небіжчика — до проблем зі здоров’ям.
 • Сонник приміряти плаття, до чого сниться приміряти плаття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: