Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник приміряти взуття, до чого сниться приміряти взуття уві сні

Побачили, що уві сні вам довелося приміряти взуття? Сонник рекомендує якомога уважніше розглянути зовнішній вигляд і стан обувки. Від цього багато в чому залежить пояснення,, до чого сниться таке сновидіння.

Приміряти взуття нову

Бачити уві сні, як ви одягаєте собі на ноги нові красиві туфлі — до приємних змін у житті. Чим більше задоволення і радість ви відчували, дивлячись на ці красиві туфлі, тим сильніше буде відчуття урочистості в душі.

Сучасний сонник вважає, що примарилося примірка нового взуття означає подальше поповнення гардероба. Покупки будуть незапланованими, але при цьому корисними і досить вигідними.

Пророцтва з сонника Міллера

Міллер переконаний, що бачити уві сні, як ви приміряєте і купуєте чорне взуття і одяг — вкрай поганий ознака. Слід заздалегідь себе підготувати до майбутньої смузі невдач. Сонник пророкує численні розчарування, негаразди, втрати. Пам’ятайте, внутрішня впевненість у тому, що все в підсумку складеться благополучно, допоможе вам подолати зневіру.

Також сонник Міллера знає, що віщує жінці в нічних мареннях приміряти взуття чоловічу. В цьому випадку сновидицей, безумовно, бере на себе набагато більше обов’язків, ніж слід. Якщо представниці прекрасної статі присниться, що на її ногах чоловічі черевики, то в реальності їй необхідно проявляти більшу м’якість в спілкуванні з оточуючими людьми.

Примірка старих черевиків

Велес розтлумачує,, до чого сниться приміряти взуття стару і неабияк поношений. Подібний сюжет означає, що в даний час ви відчуваєте досить сильну душевну втому, важкість. Сонник Велеса рекомендує абстрагувати від того, що відбувається навколо і спробувати розібратися в собі. Ясне розуміння того, чого хочете і що для цього слід зробити дозволить успішно подолати душевну кризу.

Бачити уві сні, як ви бреде по дорозі в розвалюється на ходу обувке — до непростого життєвого шляху. Якщо сниться подібне, то зовсім скоро будете змушені розбиратися з величезною кількістю проблем і знаходити виходи з ряду скрутних ситуацій.

Приміряти взуття не свою, а чужу

В цьому випадку роз’яснень,, до чого сниться подібне сновидіння, кілька:

Примірка уві сні чужих черевиків — ознака, що в реальному житті ви прагнете кардинально себе поміняти. Чуже взуття носите чи не ви особисто, а хтось інший — зверніть увагу на людей свого найближчого оточення. Сонник Мандрівника не виключає, що комусь із них потрібна допомога і підтримка. Виявили на собі туфлі не за розміром — НЕ намагайтеся взяти на себе занадто багато. Присниться таке може в разі, якщо ви надмірно відповідальні в різних життєвих сферах.

Ще кілька тлумачень

Сниться, що в магазині ніяк не можете визначитися з покупкою? Приміряти взуття і не знаходити те, що потрібно — до клопотів. Скільки не станете намагатися впорається з несприятливими обставинами, нічого не вийде. Якщо присниться цей сюжет, «сбавьте обертів» і пливіть деякий час «за течією».

Тлумачення сну, в якому після численних примірювання взуття вам все ж вдалося відшукати потрібну пару, досить сприятливо. Бачити уві сні, що в магазині вийшло зробити якісну покупку — до удачі в усіх сферах життя. Якщо таке присниться, то вдасться досягти всіх поставлених цілей.

Сонник приміряти взуття, до чого сниться приміряти взуття уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: