Сонник приміряти новий одяг, до чого сниться приміряти новий одяг уві сні

До чого сниться приміряти новий одяг? Такий сюжет уві сні часто вказує: сплячий хоче якось змінити себе, зайнятися новою діяльністю. Сонник повідомляє: попереду зміни, успіх, прибуткова робота. Однак іноді можливі не настільки райдужні перспективи: бачення може попереджати про суперників, що прагнуть зайняти місце сновидіння.

Ви хочете щось змінити в собі

До чого сниться приміряти новий одяг? Сонник звертає увагу: якщо вона акуратна, красива, це означає: сновидец дивиться на навколишній адекватно і правильно оцінює обставини. Він може визначити неправдиву інформацію, тому прийняття рішень — нескладне завдання.

Наснилося міряти обновки? Це означає бажання примірятися до іншого амплуа, раніше йому невластивого. Він прагне здатися перед оточуючими в іншій якості.

Таке бачення сонник називає передвістям готовності сплячого до експериментів, прагнення змінити щось в собі. Він активно шукає іншу модель поведінки, образ, що відповідав йому більше, ніж раніше.

Остерігайтеся суперників і реально оцінюйте свої можливості

Бачити на собі уві сні нову сорочку, штани, блузку, спідницю не за розміром, бовтаються на фігурі, означає: наяву розірвете старі зв’язки, віддалитеся від колишніх уподобань, чи не завівши нових.

Приміряти невідповідні обновки? Сновидець візьметься не за свою справу, але може завалити всю роботу.

Якщо уві сні наряди, які сплячий бачив на собі, не подобалися, це означає: наяву є суперники, які прагнуть зайняти його місце в суспільстві або посаду в колективі.

Наснилася примірка нового одягу? Сонник сповіщає: людина може зважитися на значні життєві зміни, однак деякі виявляться недоречними.

Примірка нової сукні, милування собою перед дзеркалом уві сні часто провіщає велику сімейну сварку.

Чи зможете втілити свої плани

Бачити себе в сні за приміркою дорогих брендових речей, але на них наяву немає грошей — незабаром станете дуже успішною людиною.

До чого сниться приміряти новий одяг, яка добре підігнана і красиво сидить? Затіє справа, здатне доставити багато клопоту, проте принести велике моральне задоволення.

Наснилося міряти новенькі наряди? Сонник повідомляє: зараз ви зайняті цікавими проектами, що обіцяють удачу. Якщо вони вам подобалися — почнеться оновлений життєвий період, з’являться нові знайомі, зав’яжуться відносини.

Таке сновидіння пояснює: сплячий схильний ризикувати, але через його обачності і обережності значних змін не станеться.

Які наряди наснилися?

Для вірного тлумачення сну має значення, який одяг ви міряли:

 • Плаття — сварка або розлука з коханим;
 • Весільну сукню — з’явиться хороша додаткова робота, що приносить дохід;
 • Спідницю — можливий конфлікт з подругами;
 • Шапку — пора поміняти роботу;
 • Пальто — засмучення через людину, якій симпатизували;
 • Шубу — отримаєте гарний прибуток.
 • Сонник Міллера: попереду успіх

  До чого сниться приміряти новий одяг з шовку? Наяву сновидец зможе задовольнити власні амбіції, почати справи, здатні стати успішними. Також звужується дружба з хорошою людиною.

  Сонник приміряти новий одяг, до чого сниться приміряти новий одяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: