Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник примирення, до чого сниться примирення уві сні

Сварка з дорогою людиною — подія досить неприємне. Часто тільки примирення допомагає знайти втрачений через розбіжності душевний спокій. Якщо уві сні ви просили вибачення за свою поведінку, то в реальності всі проблеми успішно вирішаться. Сонник пророкує наступ у вашому житті дуже сприятливого періоду. Безсумнівно, є й інші роз’яснення, до чого сняться подібні сюжети.

Доведеться змагатися, конфліктувати

Бачити уві сні своє примирення з ворогом — до участі в якомусь змаганні. Сучасний сонник передбачає, що обставини складуться таким чином, що виникне необхідність битися за свою мрію, за те, чого так хочеться досягти.

Якщо приснилося, що примирення з ворогом не вийшло, а, навпаки, конфлікт лише загострився, то наяву перемога перейде до вашого недруга. Трохи по-іншому розтлумачується,, до чого сниться спільне застілля з ворогом. Таке сновидіння — знак, що вдасться знайти компромісне рішення, яке буде вигідно обом.

Спогади про минуле

Бачити уві сні своє примирення з колишнім хлопцем — ознака того, що в даний час ви відчуваєте тугу і жалю по які склалися. Жіночий сонник переконаний, що у вас є бажання спробувати знову побудувати відносини з колишнім хлопцем. Якщо час для цього відповідне, не губіться, боріться за особисте щастя.

Мандрівник розповідає,, до чого сниться примирення з колишнім чоловіком. Якщо в даний час з коханим ви не можете знайти спільної мови, то зовсім скоро цей чудовий період настане. У взаємовідносинах з колишнім чоловіком почнеться новий виток. Ви станете багато розмовляти з коханим і знову відчуєте себе щасливою.

Почнете вигідна справа

Бачити уві сні примирення з одним — до успіху в справах. Універсальний сонник обіцяє початок особливо прибуткової справи. Не обов’язково ви станете працювати з одним. Можливо взаємовигідне партнерство з людиною раніше не знайомі.

Якщо приснилося, що ви вирішили помиритися з другом, а він не відповів взаємністю, то проявляйте особливу обачність в роботі. Будь-яка ділова угода з людиною знайомим або не знайомі повинна змусити вас бути максимально серйозним.

Пророцтва від сонника Міллера

Примирення з подругою або з з дружиною після сварки — знак, що ви зможете знайти відповіді на всі питання, що мучать вас питання. Міллер розтлумачує також,, до чого сниться сильна сварка з подругою. Якщо з дівчиною цієї в сновидінні стався серйозний конфлікт, який не передбачає подальшого світу, то наяву, велика ймовірність, відбудеться те ж саме.

Якщо приснилося, що з подругою бажане примирення не відбулося, то в реальності ваше спілкування буде вельми конфліктним. Сонник Міллера радить не піддаватися емоціям. Якщо приснилося таке і ви не маєте наміру з дівчиною розривати дружні відносини, зберігайте спокій максимально можливий час.

Що кажуть інші сонники

Що означає те чи інше сновидіння безпосередньо залежить від всього сюжету цілком. Тлумачення сну багато в чому визначається пережитими в нічних мареннях емоціями. Ось кілька найпоширеніших описів,, до чого сниться подібний сюжет.

 • Примирення уві сні з суперницею — до інтриг і обману.
 • Конфлікти і наступний світ батьків — це означає набуття сімейної гармонії.
 • Спроби знайти спільну мову з начальником — до боротьби за нову посаду.
 • Примирення уві сні з сином або донькою — до веселих вихідних поруч з рідними людьми.
 • Сонник примирення, до чого сниться примирення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: