Сонник приймати ванну, до чого сниться приймати ванну уві сні

Уві сні пощастило приймати ванну? Вас неодмінно чекає успіх в любові. Однак сонник наполягає: це не єдиний варіант того,, до чого сниться настільки приємний сюжет. Можливо, вам потрібно «відмитися» від чогось поганого або ж просто кинути якесь непристойна діло?

Застереження Міллера

Сонник Міллера має на цей рахунок власну думку. Якщо приснилося, що ви ніжилися в ванні, то обранець або обраниця доставлять чимало переживань. Одруженому сновидцу бачити подібний образ — до зради дружини, а вагітній жінці — до важких пологів.

Думайте!

До чого сниться, що доводиться приймати ванну найчастіше? Сонник пророкує успішність у справах на тлі невдач на любовному фронті і радить ретельно продумувати кожен свій хід.

Якщо приснилося, що хтось уві сні намилює вам спину, то ризикуєте стати об’єктом для злісних розмов. Причому плітки можуть розпускати досить близькі люди.

Бачити, що ви жорстко третій мочалкою в ванні, буквально означає, що доведеться виправляти допущені раніше помилки і помилки.

Де милися?

Що ще означає, якщо уві сні пощастило приймати ванну? Сонник вважає цей образ досить суперечливим. Тлумачення сну в цьому випадку залежить від місця, де ви милися.

Наприклад, ніжиться на робочому місці — до складнощів в партнерських відносинах або колективі. Наснилося, що ви купалися вдома? Можливо, посварився з кимось із домочадців.

Якщо ж водні процедури ви брали на лоні природи, то життєво необхідно відпочити від повсякденних турбот. Бачити ванну в іншому, не менш незвичайному, але приємному місці — до духовного переродження і очищення.

Особливості вмісту

Для кращого розуміння сюжету, сонник рекомендує пригадати, яку саме сталося приймати ванну уві сні.

 • Холодну — відмінне здоров’я.
 • Гарячу — хвороба.
 • З кров’ю — нещасний випадок, трагедія.
 • З піною — не вірте обіцянкам.
 • З сіллю — скандал.
 • З шампанським — втеча від буденності.
 • З пелюстками квітів — любовний роман.
 • З лікувальними травами — благополуччя.
 • Розберіться!

  Наснилося, що ви опустилися в щодо гарячу і пінну воду? Сонник вважає, що скоро зустрінете давнього друга і насолодитеся спілкуванням з ним.

  Приймати ванну з приємно пахнуть ароматичними маслами уві сні означає, що ви надмірно захоплені власною персоною і частенько забуваєте про потреби оточуючих.

  До чого сниться миття в холодній водиці? Вона закликає розібратися в хаосі, що панує всередині. Якщо ж вода була надмірно пінна і мильна, то варто відмовитися від участі в підозрілої афері, навіть якщо вам обіцяна незліченна прибуток.

  Любов сліпа?

  До чого сниться, якщо довелося приймати ванну з чоловіком? Сонник пророкує: ви закохаєтесь без оглядки. Але майбутній роман поки не має оформленого фіналу і може закінчитися вельми несподівано.

  Сновидінню чоловічої статі митися уві сні з чоловіком погано. Це знак того, що задумані плани підуть прахом з вини компаньйона або помічника.

  Наснилося, що ви купалися з чоловіком, але при цьому з ванни витекла вся вода? На жаль, саме цей персонаж стане причиною вашої невпевненості. Можливо, ви вірите в ілюзію, а не в реальну людину.

  Сонник приймати ванну, до чого сниться приймати ванну уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: