Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник приймати пологи, до чого сниться приймати пологи уві сні

Приймати пологи — складний і болісний процес, як для породіллі, так і для акушера. Саме тому, побачивши подібне уві сні, обов’язково уточніть, до чого це сниться. За версією деяких сонників даний сюжет говорить про те, що настають важкі часи, переживши які, ви отримаєте нові знання і вміння отримувати вигоду з будь-якої ситуації.

Сонник Міллера

Сновидіння, в якому заміжня сновидицей бачить чиєсь розродження або бере участь в ньому, пророкує щастя в сімейному житті. Чоловікові бачити уві сні, що він приймає пологи, означає прибуток.

Наснилося, що на світ з’явився мертве немовля? Це означає крах планів. Так само зауважте, хто саме народився: хлопчик — до поповнення в родині і в реальності, дівчинка — до успіху у протилежної статі.

Пологовий будинок, як символ змін

Тлумачення сну, в якому ви бачите, як приймаєте пологи у жінки, пророкує: ви зустрінете другу половинку.

Якщо жінка уві сні, була вам подругою, то нові відносини захлиснуть вас миттєво. А ось, допомагати вирішитися дитям незнайомій жінці — знак того, що перш ніж впасти в обійми один одного, ви будете деякий час придивлятися.

Наснилося, що ви присутні при пологах молодої дівчини, наприклад, своєї дочки — символ того, що ви дуже стурбовані долею своїх дітей, віщає сонник Лонго.

Народжує домашня улюблениця: Від рішення проблем до здобуття дружби

До чого сниться приймати пологи у кішки, роз’яснить сонник Цвєткова: хтось з вашого оточення захоче вирішити свої проблеми за ваш рахунок, переклавши на вас свої обов’язки. У кішки народилися мертві кошенята? Ви зумієте розкусити підступні плани і не візьмете на себе чужі справи. А ось, якщо наснилося, що родить кішка померла, то всі неприємності вирішуватися самі собою.

Щенение собаки більшість сонників розглядає як попередження про нелогічність дій сновидіння. Допомогти уві сні розродитися собаці — ви будете робити помилки вам не властиві. Собака ощенилася швидко, і ви бачите, що тримайте на руках маленького цуценя? Ворог стане одним.

«Родзал» в хліві — знак клопітливих обов’язків

Не часто, але трапляється бачити уві сні, як великі домашні тварини народжують потомство. До чого це сниться, пояснить сонник пастора Лоффа: якщо вам приснилося, що ви приймаєте пологи у рогатої тварини, наприклад, у корови, то будьте готові до великих клопотів. Особливо, якщо уві сні корова привела відразу двох телят.

Допомогти окоту козі — знак дрібних, але значущих клопітливих заходів, нав’язаних вам родичами, а якщо уві сні при вас поросят свиня, то наяву це обіцяє вам міжособистісні проблеми або непорозуміння з коханою людиною.

Сам собі акушер, або Чи не прогавте можливість

Дівчині наснилося, що вона допомагає в пологах самої себе, приймаючи власну дитину і перерізаючи пуповину? Це говорить про те, що у неї з’явиться шанс щось змінити в своєму житті, підказує сонник Ванги.

А сонник Нострадамуса так розшифровує,, до чого сниться приймати дитину у самої себе: ви зможете перекласти частину своїх справ на кого-то другого.

Інші тлумачення

Існує ще кілька варіантів трактувань,, до чого сниться приймати пологи. При цьому необхідно врахувати кілька фактів: скільки дітей з’явилося на світ у сні, хто народжував і який був результат у даного «заходи». Отже:

 • Приймати пологи у чоловіка — на подив;
 • Допомагати розродитися дружині — до зміцнення відносин;
 • Допомога дружині одного — обіцяє спільну справу;
 • Якщо народилося двоє діток — до подвоєння щастя;
 • Трійня означає, що на вас «зваляться» додаткові обов’язки;
 • Важкі пологи — символ життєвих труднощів.
 • Сонник приймати пологи, до чого сниться приймати пологи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: