Сонник пригощають рибою, до чого сниться пригощають рибою уві сні

Коли уві сні пригощають рибою, сонник вважає, що взаємини з оточуючими вимагають пильної розгляду. Те,, до чого сниться символ, вказує, наскільки все заплутано. Тлумачення сну допоможе розібратися в цих хитросплетіннях.

Рецепти Міллера

Тлумачачи, до чого сниться, що пригощають рибою, сонник Міллера не радить довіряти тим, хто вас пригощав. Якщо в реальному житті мають бути ділові відносини з персонами, які вам наснилися, не зайвим буде перевіряти всю документацію двічі. З тими, хто уві сні подав на стіл несвіже блюдо, краще взагалі не мати ніяких справ.

Якщо довелося поласувати вишуканим рибним делікатесом, наяву належить приємна місія: повідомити новину, яка ощасливить співрозмовника.

Їстівне-неїстівне

В сонник Лоффа знайдеться пояснення, до чого сняться апетитні шматочки смаженої камбали, приготовані спеціально для вас. Близько або знайомі, які пригощають рибою уві сні, були б раді бачити вас наяву.

Якщо привиділося, що пропонують таранку, можливо, ви ненароком проявіть нетактовність по відношенню до тих, кого довелося бачити уві сні. В’ялена скумбрія означає, що скоро дуже знадобляться стриманість і терпіння.

Якщо довелося бачити в своїй тарілці морепродукт, термін придатності якого явно закінчився, сонник радить поквапитися. Зволікання загрожує звести нанівець всі раніше витрачені кошти і зусилля. Якщо пригощають рибою низької якості, сонник Ванги каже, що особи, які вам наснилися, що не пропустять нагоди «подарувати» частину своїх турбот.

Пікантні подробиці

Особливу роль в тлумаченні побаченого уві сні грають специфічні смакові відчуття:

 • Пряний присмак імбиру означає радісна подія у гостинних господарів;
 • Майонез і лимонний соус обіцяють розчарування сплячого в тих, хто приснився;
 • Пересолене частування віщує чимало пролитих сліз;
 • Велика кількість перцю в сновидінні загрожує загостренням взаємин;
 • Повна відсутність смаку говорить про невдоволення собою або занадто прісним стилем життя.
 • Особистість пригощали

  Щоб точніше витлумачити, до чого сниться, що пригощають рибою, бажано згадати, хто це був. Якщо пощастило бачити себе в гостях у рідні, Український оракул обіцяє благодатний період достатку і спокою.

  Якщо приснилося, що пропонують поласувати малознайомі люди, а то і зовсім перші зустрічні, Циганський сонник говорить, що ви дратуєте більшість оточуючих. Виправити становище речей допоможе почуття гумору, тим більше за посмішкою так легко приховувати неприязнь.

  Велика і маленька

  Якщо примарилися величезні шматки великої рибини в тарілці, пророкування Велеса обіцяє настільки ж великий прибуток.

  Цікаво дізнатися, що віщує жінці ловля дрібних рибок, неважливо, вудкою або виделкою. Сюжет говорить про те, що зараз дуже висока вірогідність зачаття.

  Застільний етикет

  Якщо приснилося, що ви обробляє риб’яче м’ясо руками, Французький тлумач попереджає, що здійснення задуманого виключно в ваших руках. Успіх прямо пропорційний докладеним зусиллям, зате все заслуги будуть по праву належати вам. Коли ж пощастило користуватися вишуканими столовими приборами, в реальності чекає велика удача.

  Сонник Фрейда вважає, що коли закохані один одного пригощають рибою уві сні, наяву сексуальне життя обох стане яскравішим і різноманітнішим, а відносини більш серйозними, близькими і відкритими.

  Сонник пригощають рибою, до чого сниться пригощають рибою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: