Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прибирання, до чого сниться прибирання уві сні

Прибирання уві сні символізує підсвідоме прагнення позбутися від чогось непотрібного в своєму житті, необхідності розчистити місце для нового. Багато сонники пояснюють,, до чого сниться наводити порядок, налагодженням сімейних взаємин, слухняністю дітей. Приснилося сновидіння слід тлумачити виходячи з його контексту і присутніх персонажів.

Очищення власного житла

Згідно сонником Стерво, прибирання в квартирі уві сні свідчить про необхідність переглянути власні погляди на життя і встановлені пріоритети. Це час, коли потрібно розвиватися і вдосконалюватися.

Робити в будинку генеральне прибирання ознаменовує про настання великих змін на краще. Змітати павутину уві сні відображає прагнення сплячої людини поліпшити відносини з близькими людьми, друзями і колегами по роботі.

Чоловікові, позбавлятися пилу в квартирі є поганою ознакою, що символізує одруження на негідною панночці, яка стане сварливою дружиною і жахливої ​​господинею, викликаючи підсвідоме бажання розірвати тяжкі кайдани з дружиною.

Сонник доктора Фрейда пояснює,, до чого сниться прибирання приміщення, проблемами зі здоров’ям, пов’язаних в першу чергу, з сечостатевої системою. Наснилося, що жінці довелося розбирати старі речі, перебирати одяг, вказує про присутність хвилювання з приводу власної привабливості.

На думку сонника Дмитра та Надії Зими, робити уві сні прибирання в будинку, свідчить про накопичені насущні проблеми, про які з тривогою думає сновидец. Якщо приснилося, що Ви задоволені результатами своєї праці — до помітного поліпшення виник положення.

Жінці, бачити брудні підлоги, але з якоїсь причини їх не підмітати, віщає про наближення розчарування. Чистити унітаз уві сні пророкує про багатство, здобутий нечесними шляхами. Займатися прибиранням у ванній кімнаті в своїй квартирі, передрікає активну трудову діяльність.

Наводити порядок в інших місцях

Займатися прибиранням в чужому домі уві сні віщує сонником Міллера отримання неприємних звісток, які можуть вплинути на поточні справи сплячої людини.

Підмітати сміття в чужому домі підказує про сильну зайнятість сновідящего сторонніми питаннями, від якої в першу чергу страждають близькі люди. Наснилося прибирання в старому будинку ототожнюється з бажанням виправити допущені раніше огріхи, узяти гору над ворогом.

За версією Спільного сонника, то,, до чого сниться прибирання в офісі, віщує зміну місця роботи. Витирати пил або змітати павутину на роботі уві сні, підказує про напруженій атмосфері в колективі сновідящего, що загрожує підступними інтригами і затяжними конфліктами.

Прибиратися на вулиці

Те,, до чого сниться прибирати сміття на вулиці, відображає спроби сновідящего налагодити довірчі відносини з людьми, загладити свою провину і забувши про образи. Спалювати зібране сміття — до вдалого вирішення виниклих труднощів.

Прибирати на кладовищі, передрікає сонником швидке поділ землі або спадщини. Упорядковувати могили попереджає про необхідність наяву взяти участь в судовому розгляді. Можливо, людина, яка в минулому надав Вам неоціненну послугу, попросить про матч-відповідь допомоги.

Прибирати уві сні сніг у дворі обіцяє в реальному житті безліч важкої роботи і напруги, пов’язаного з термінами її виконання.

Збір врожаю

Сучасний суміщений сонник пояснює,, до чого сниться прибирання картоплі, передвістям швидкого успіху. Нарешті Ваші труди принесуть довгоочікувані плоди.

Сновидіння, в якому довелось збирати капусту підказує сновидцу про його надмірної марнотратства. Якщо Ви вчасно не виявите стриманість, то ризикуєте в майбутньому мати великі неприємності з фінансами і кредиторами.

Напарники по прибиранню

Наснилося, що довелося з боку спостерігати за прибиранням, пророкує ситуацію, в якій Ви будите використовувати сторонніх людей для досягнення своїх корисливих планів. Можливо, після вдалого вирішення задуманих проектів, Вам варто поділитися результатами з цими персонами, інакше в подальшому вони навряд чи нададуть підтримку.

Робити прибирання разом з колишнім чоловіком уві сні, пророкує сновидицей повне звільнення від минулого і готовність зав’язувати нові стосунки. На думку сонника, весь цей час у взаєминах жінки з колишнім чоловіком було багато прогалин і недомовленостей, які будуть з легкістю вирішені найближчим часом, надавши один одному повну свободу і незалежність.

Сонник прибирання, до чого сниться прибирання уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: