Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прибирання в квартирі, до чого сниться прибирання в квартирі уві сні

Уві сні приснилася прибирання в квартирі? Саме час переглянути свій спосіб життя і звичні погляди, прийшла пора змінюватися і вдосконалюватися. Сонник повідає, до чого ще сниться цей досить буденний сюжет.

За Міллеру

Якщо жінці приснилася прибирання в квартирі, то у неї налагодяться взаємини з чоловіком і дітьми. Якщо ж уві сні дама так і не спромоглася прибрати в будинку, то сонник вважає, що їй уготовано розчарування і численні біди.

Пора все «розрулити»!

Взагалі робити уві сні чистку житла — дуже добре. Це означає, що ви нарешті знайдете час, щоб розібратися з невирішеними проблемами, які давно тяжіють вас.

Якщо прибирання в квартирі пройшла швидко і легко, то також блискавично вирішуватися всі поточні питання. Будь-які складності під час прибирання вказують на погіршення справ і обставин через зовнішні причини.

Сонник також нагадує: іноді робити уві сні прибирання — до обов’язкового переїзду на нове місце проживання.

Чого ви хочете?

До чого сниться прибирання в квартирі? Якщо житло ваше власне, то наяву звільнитеся від дрібних негараздів і клопотів. Якщо ви прибиралися голими руками, то позбавитеся від обридлих людей, якщо ганчіркою і спеціальним інвентарем, то налагодяться умови проживання.

Наснилося, що ви збиралися зайнятися чисткою, але так і не почали? Сонник вважає цей сюжет символом нездійсненних мрій і невиправданих надій.

Якщо прибирання приміщення раптово перетворилося на незрозуміле заняття, то ви затіє вкрай грандіозні зміни, але в підсумку вони не дадуть належного результату.

Буде важко!

До чого сниться прибирання в чужій квартирі? Сонник вважає, що вам має бути витрачено чимало сил, щоб налагодити сімейне життя друзів або родичів.

Прибирання в чужій квартирі попереджає про невдалі спроби домогтися справедливості в якомусь справі. Бачити прибирання чужої хати означає, що ви спробуєте відновити з кимось стосунки після сварки.

Якщо молодий дівчині приснилося, що вона прибирається в будинку чоловіка, то вийшовши заміж, завжди буде допомагати власному чоловікові.

Чим займались?

Тлумачення сну багато в чому залежить від якості і грандіозності заходу. А також того, що саме ви робили, прибираючи житлове приміщення.

 • Підмітати підлогу — новини, гості.
 • Мити його — не буде грошей.
 • Вибирати килим — дохідна робота, посада.
 • Пилососити — зміна обстановки.
 • Витирати пил — повернете впевненість і удачу.
 • Наснилася генеральне прибирання в квартирі? Сонник радить готуватися до хорошим змін. Уві сні бачити звичайну щотижневу прибирання — до безпроблемного вирішення поточних питань, вологу — до скандалу в будинку або гостям.

  Відпочивайте!

  Щоб точно з’ясувати,, до чого сниться прибирання в квартирі, необхідно врахувати і додаткові нюанси сюжету. Наприклад, сонник впевнений: якщо уві сні ви обзавелися помічниками, то втілення якоїсь задумки неможливо без допомоги сторонніх.

  До чого сниться, що ваша особиста участь було зведено лише до споглядання або управління подіями? Ймовірно, ви часто перекладаєте власні справи і обов’язки на інших.

  Найкраще бачити, що прибирання закінчено, а квартирка блищить чистотою. Це ознака того, що всі складнощі дозволені, і ви можете спокійно відпочити.

  Сонник прибирання в квартирі, до чого сниться прибирання в квартирі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: