Сонник пригощати тортом, до чого сниться пригощати тортом уві сні

Уві сні довелося когось пригощати тортом? Понесете непередбачені витрати. До чого сниться, якщо пригощали вас? В реальності абсолютно несподівано отримаєте гроші. Сонник проаналізує цей самий сюжет і дасть йому повну розшифровку.

Чого хочете?

До чого сниться, що трапилося пригощати тортом інших персонажів? Наяву ви вирішите скористатися чужою довірливістю або необізнаністю, щоб вирішити власні проблеми.

Це ж дію уві сні пророкує отримання дуже зухвалого повідомлення або листи. Наснилося, що ви підгодовували людини протилежної статі? Сонник підозрює наявність у вас сексуальної або загальної незадоволеності.

Погодився чи ні?

Добре бачити, як знайомий із задоволенням поглинає тортик. Це означає, що уві сні ви буквально зловили його «на вудку» і в реалі він буде беззастережно вам підкорятися.

До чого сниться, якщо персонаж довго відмовлявся покуштувати частування, але в підсумку погодився? Наяву доведеться витратити чимало сил, щоб привернути увагу потрібної особи або навіть обдурити її.

Якщо ж довелося пригощати тортом, але сновідних гість навідріз відмовився їсти, то тлумачення сну однозначне. Сонник настійно радить відмовитися від своїх підступних планів: вони все одно проваляться.

Думка Міллера

Наснилося, що ви з радістю годували відвідувачів смакотою? Насправді сонник пророкує зустріч з хорошою подружкою, яка довго була відсутня.

Успіх або вина?

До чого сниться, що ви із задоволенням роздавали частування всім бажаючим? Сонник впевнений: в поточний момент ви перебуваєте на вершині свого успіху і з радістю діліться своєю удачею і грошима з близькими.

Наснилося, як замовили в магазині величезна виріб, щоб пригощати тортом запрошених на святковому торжестві? Уві сні подібний сюжет буквально означає почуття провини перед відомою вам особливої.

Тримайтеся!

Сталося бачити, що в будинок з’явився непроханий візитер, і його довелося пригощати тортом? Отримайте малоприємне повідомлення здалеку, або несподівано відбудеться зустріч, яка повалить вас в зневіру.

Наснилося, як запросили купу гостей на якесь торжество? Сонник пророкує: вляпатися в погану історію, і виплутуватися з неї належить без сторонньої допомоги.

Уві сні ви пропонували частування дуже неприємному персонажу або навіть ворогові? Скоро розлучитеся з коханою людиною, і цей розрив будете переживати довго і важко.

Кого пригощали?

Обов’язково згадайте, кого саме сталося пригощати тортом в мріях.

 • Дітей — потурання власним слабкостям.
 • Друзів — лінь, необгрунтоване неробство, апатія.
 • Незнайомців — недозволена марнотратство, надмірні витрати.
 • Близьких — поганий вчинок стосовно них.
 • Померлих — несподіваний поворот долі.
 • Обережніше!

  До чого сниться, якщо в ночі тортиком годували саме вас? Будьте пильні: наяву доведеться зіткнутися з неприхованою лестощами і завуальованій хитрістю.

  Наснилося, що солодкість запропонував заклятий ворог? Сонник впевнений: ви ризикуєте потрапити в хитру пастку.

  Не дуже добре бачити, що сновідних гості прийшли уві сні зі своїми вкусняшками. Вам пообіцяють допомогу відразу кілька друзів, але в підсумку розбиратися доведеться самостійно.

  Сонник пригощати тортом, до чого сниться пригощати тортом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: