Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пригощати тортом, до чого сниться пригощати тортом уві сні

Уві сні довелося когось пригощати тортом? Понесете непередбачені витрати. До чого сниться, якщо пригощали вас? В реальності абсолютно несподівано отримаєте гроші. Сонник проаналізує цей самий сюжет і дасть йому повну розшифровку.

Чого хочете?

До чого сниться, що трапилося пригощати тортом інших персонажів? Наяву ви вирішите скористатися чужою довірливістю або необізнаністю, щоб вирішити власні проблеми.

Це ж дію уві сні пророкує отримання дуже зухвалого повідомлення або листи. Наснилося, що ви підгодовували людини протилежної статі? Сонник підозрює наявність у вас сексуальної або загальної незадоволеності.

Погодився чи ні?

Добре бачити, як знайомий із задоволенням поглинає тортик. Це означає, що уві сні ви буквально зловили його «на вудку» і в реалі він буде беззастережно вам підкорятися.

До чого сниться, якщо персонаж довго відмовлявся покуштувати частування, але в підсумку погодився? Наяву доведеться витратити чимало сил, щоб привернути увагу потрібної особи або навіть обдурити її.

Якщо ж довелося пригощати тортом, але сновідних гість навідріз відмовився їсти, то тлумачення сну однозначне. Сонник настійно радить відмовитися від своїх підступних планів: вони все одно проваляться.

Думка Міллера

Наснилося, що ви з радістю годували відвідувачів смакотою? Насправді сонник пророкує зустріч з хорошою подружкою, яка довго була відсутня.

Успіх або вина?

До чого сниться, що ви із задоволенням роздавали частування всім бажаючим? Сонник впевнений: в поточний момент ви перебуваєте на вершині свого успіху і з радістю діліться своєю удачею і грошима з близькими.

Наснилося, як замовили в магазині величезна виріб, щоб пригощати тортом запрошених на святковому торжестві? Уві сні подібний сюжет буквально означає почуття провини перед відомою вам особливої.

Тримайтеся!

Сталося бачити, що в будинок з’явився непроханий візитер, і його довелося пригощати тортом? Отримайте малоприємне повідомлення здалеку, або несподівано відбудеться зустріч, яка повалить вас в зневіру.

Наснилося, як запросили купу гостей на якесь торжество? Сонник пророкує: вляпатися в погану історію, і виплутуватися з неї належить без сторонньої допомоги.

Уві сні ви пропонували частування дуже неприємному персонажу або навіть ворогові? Скоро розлучитеся з коханою людиною, і цей розрив будете переживати довго і важко.

Кого пригощали?

Обов’язково згадайте, кого саме сталося пригощати тортом в мріях.

 • Дітей — потурання власним слабкостям.
 • Друзів — лінь, необгрунтоване неробство, апатія.
 • Незнайомців — недозволена марнотратство, надмірні витрати.
 • Близьких — поганий вчинок стосовно них.
 • Померлих — несподіваний поворот долі.
 • Обережніше!

  До чого сниться, якщо в ночі тортиком годували саме вас? Будьте пильні: наяву доведеться зіткнутися з неприхованою лестощами і завуальованій хитрістю.

  Наснилося, що солодкість запропонував заклятий ворог? Сонник впевнений: ви ризикуєте потрапити в хитру пастку.

  Не дуже добре бачити, що сновідних гості прийшли уві сні зі своїми вкусняшками. Вам пообіцяють допомогу відразу кілька друзів, але в підсумку розбиратися доведеться самостійно.

  Сонник пригощати тортом, до чого сниться пригощати тортом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: