Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перли — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Якщо вести мову про архетипи, то на їх рівні перли розглядається в якості напівдорогоцінного каміння. Побачені уві сні окремі перлини зазвичай ставляться до моментів особистих відкриттів. Здебільшого люди, які бачать сни про них, розуміють, звідки ті беруться, і відносяться до перлин як до скарбу, яке їм належить знайти. Тим часом вельми нечасто перлини ховаються в раковинах: їх просто знаходять і передають сновидцу, або ж сам сплячий віддає їх комусь іншому. Як правило, цей жест є уособленням передачі таємних знань між сплячим і іншими персонажами сну.

Прикраси з перлів часто сприймаються дорогим подарунком і асоціюються з чимось вже став класичним, далеким від сучасних реалій. Може бути, це метафора зображення старих грошей, контраст старого і нового. Згадайте, як до вас потрапили перлини або прикраса з цим каменем. Чи була перлина просто дорогої дрібничкою? Можливо, у вашому сновидінні вона служила фамільною коштовністю, мала емоційний підтекст. Подумайте, поставилися ви до перлів як до дару світу, дару іншої особи, дару, піднесеного вам самим іншій людині. Хто брав участь в підношення? Згадайте, гармоніювало ця подія з тим, що відбувається у вашій дійсного життя або ж дисонанс з ним.

Сонник Нострадамуса

Якщо приснилося прикраса з перлів, жителі Землі можуть стати свідками появи видовища дивовижної краси. Той, хто це побачить, отримає якесь одкровення, яке повністю змінить його життя. Розкривши раковину, побачити там перлину — станеться щось несподіване, і ця подія стане серйозним потрясінням для психіки багатьох людей.

Приснився чорний перли віщує прихід на Землю темних сил. Найстрашніше полягає в тому, що люди, які мають тонку нервову організацію, навіть не запідозрять, що стали служити злу, оскільки будуть немов підкорятися гіпнозу або магічного впливу злого початку. Купівля рідкісної перлини значить, що в вас дрімає величезний потенціал, який несподівано дасть про себе знати через вплив раптових змін.

Сімейний Сонник

Бачити перли уві сні — знак успіху в справах. Жінці бачити дуже красивий перли і захоплюватися ним уві сні означає велику любов, яка принесе багато щастя. Отримати його в подарунок або брати уві сні — передвісник хороших подій у вашому житті. Ви отримаєте щось цінне, що поліпшить ваше життя, якщо перли в виробі. Якщо ж вам дадуть його в розсипи, то чекайте прикрощів і сліз. Віддавати чи розсипати перли уві сні кому-небудь — передвісник швидкого руйнування і прикрощів. За іншою версією все сни про перли означають брехня, сльози і розлуку з одним. Однак пошукайте в своєму сні ознаки, які підкажуть вам вірну відповідь. Розрізнені перлинні зерна уві сні означає самотність, сльози, зраду. Дивіться тлумачення за назвами коштовностей.

Сучасний Сонник

Сни, в яких сплячий володіє перлами, віщують гарний час для реалізації задуманого. Якщо сниться, що ви знайшли перли, то наяву вам вдасться вийти із заплутаної ситуації з найменшими втратами. Снилося, що за перлами вам довелося опускатися на морське дно, свідчить про те, що для вирішення накопичених проблем помічники вам не знадобляться.

Подарований вам перли сниться до насувається на вас огорчениям і неприємностей. При цьому дарувальник наяву є ворогом, який ставить сновидцу палиці в колеса. Якщо йому вдасться передбачити подальші кроки ворога, то він знайде можливість піти від прикрих непорозумінь.

Сонник Фрейда

Перли сниться до сліз і прикрощів. Тому не дивно, що він може передвіщати ще й розрив ваших відносин. Він не буде несподіванкою: до цього йшло давно, і зробити щось для їх порятунку буде не в ваших силах. Прикрашати себе перлами — це сон пророкує спроби реанімувати втрачені відносини. Ваш колишній партнер або партнерка не побачить в цьому заході особливого сенсу і навіть буде протистояти вашим намірам, тому повернути колишнє буде завданням складним. Не проявляйте надмірної наполегливості, щоб не налаштувати людини проти себе вже остаточно: краще залишитися друзями, ніж ворогувати.

Сонник Міллера

Приснився перли — провісник успішного бізнесу і торгівлі, удачі в громадській діяльності. Для молодої жінки бачити, як її обранець дарує їй перли, — сон до надзвичайного щастя, веселощів, задоволення. Буде у неї і люблячий, відданий наречений, який не стане мучити її егоїстичної ревнощами, яка руйнує щастя. Втрачати, розсипати перли — подібний сон передвіщає жінці неймовірні страждання і печалі. Дівчина захоплювалася уві сні перлами — значить, в її серці оселиться величезна, чиста любов до якоїсь людини, і вона зробить все можливе, щоб йому сподобатися.

Ісламський Сонник

Перли — це знання, багатство і красива мова. Перли уві сні також означає читання Корану і придбання релігійних знань. Продавати уві сні перли, значить, забути аяти Корану. Тлумачем Корану стане той, хто побачить уві сні, що проколює перли. Та людина, яка кинула уві сні перли в колодязь, річку або яму стане відомим серед людей. А той, хто збирає їх з дна річки або моря-заробляє гроші чесним способом. Іноді окремо розкидані перлини уві сні можуть вказувати і на власних дітей.

Англійська Сонник

Сновидіння про перли вважається вельми добрим, оскільки після нього все люди, старанно і наполегливо трудящі, будуть винагороджені великим станом і придбанням громадського авторитету. Молодій людині уві сні подарували перли — він одружується і буде щасливий з прекрасною, доброзичливою, освіченою дівчиною. Для дівчини бачити уві сні, як хтось прикрашає її перлами, означає, що вона вийде заміж за заможного чоловіка.

Еротичний Сонник

Сон про те, що ви захоплюєтеся красою перлів, обіцяє вам взаємну і чисту любов. Якщо Вам приснився перли — Вас чекає вдалий період в житті. Те, про що Ви дуже давно мріяли, але не наважувалися зізнатися сексуальному партнерові, незабаром втілиться в життя майже без Вашого впливу. Ваш партнер здивує Вас своєю ніжністю, витонченими ласками і бажанням прислухатися до всіх Ваших фантазій.

Езотеричний Сонник

Приснився перли в розсипи, одиночний — значить, ваші спроби повернути когось на шлях істинний будуть марними, так що не витрачайте даремно сили. У виробі — сон означає, що відносини з близькими загостряться через різницю точок зору.

Китайський Сонник

Золото, срібло, перли, дорогоцінні камені — велика удача, вигода. Повна пазуха перлів і дорогоцінного каміння — віщує велику неприємність.

Сонник Хассе

Перли сниться до того, що ви розлучитеся з одним. Крім того, перлини віщують обман і сльози.

Сонник Мандрівника

Таємні знання; радість; народження сина.

Сонник Цветкова

До сліз.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: