Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник принцеса, до чого сниться принцеса уві сні

Образ принцеси сонники трактують відповідно до того, хто і як побачив його уві сні. Чоловікові це віщує прихильність дівчини, яку він прагне завоювати. До чого сниться жінці? Сновидіння обіцяє швидку зустріч з молодим чоловіком, взаємну любов.

Прагнення підкорювати шанувальників може реалізуватися

Наснилося бачити себе принцесою? Сонник підкреслює: ви впевнені в собі, вам властива висока самооцінка, оптимізм. Незважаючи на реальний вік, залишаєтеся юної всередині, чекаєте від життя нових прекрасних сюрпризів.

Бачити себе витонченою принцесою уві сні символізує ваше чарівність, успіх у осіб протилежної статі, незважаючи (а може, і завдяки) деякої легковажності. Незабаром з’явиться новий шанувальник.

Наснилося бути особливою королівської крові? Сонник вказує: у сновідіци занадто велике бажання, щоб нею всі захоплювалися. Важливо наяву не дуже це демонструвати. Бути принцесою — прагнути підкорювати чоловічі серця.

Будьте обережні в своїх уподобаннях

До чого сниться бути нею, але некрасивою або сумною? Вас образив парубок, чиєю думкою дуже дорожите. Однак такий вчинок явно показує: цей чоловік вас не гідний, не варто витрачати на нього душевні сили.

Для дівчини тлумачення сну про принцесу спирається на враження, емоції сновідіци при зустрічі. Наскільки вони позитивні — настільки яскравим виявиться нове романтичну пригоду.

Попереду взаємна любов

Приснився принц, який зачарований сновидицей, обіцяє швидку зустріч з юнаком. Він стане гідним супутником.

Говорити з принцом означає виконання заповітних мрій. Вашу красу навколишні оцінять по достоїнству. Сонник також обіцяє щастя в любові, взаємність.

Якщо жінка побачила коханого в образі принца — значить, вийшовши за нього заміж, стане потурати йому в усьому, позбудеться власної думки.

Значення для чоловіка

Наснилося юнакові прекрасна принцеса означає прагнення підвищити свою зарозумілість, вдаючись до багатьох любовних перемог.

До чого сниться молодій людині розмовляти з нею? Наяву дівчина, яку він домагається, проявить прихильність.

Часто принц або принцеса уві сні віщують, за сонником, флірт, красиві залицяння у всіх на виду. Навіть якщо це демонстрація відносин напоказ, все ж вона принесе масу позитивних емоцій.

Подробиці сновидіння

Чоловік повинен пригадати, як саме вона наснилася:

 • Красива — нездійсненні мрії;
 • Танцююча — поява чогось прекрасного в житті;
 • Сумна — невдача в нових любовних відносинах через власну невпевненість;
 • Бачити свою обраницю принцесою — відносини стають односторонніми, оскільки він занадто на ній зациклений.
 • Якщо запросив уві сні королівську дочку танцювати — наяву серед дівчат шукає ту, яка найбільше відповідала б його уявленням про ідеал. Але треба пам’ятати: ідеалу можна так і не знайти, разом з тим пройшовши повз своєї другої половинки.

  Сонник Міллера: чи не мрійте про неосуществимом

  До чого сниться принцеса? Такий образ уві сні символізує щось нездійсненне. Тому не варто занадто мріяти — треба жити реальним життям.

  Сонник принцеса, до чого сниться принцеса уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: