Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник потопаюча людина, до чого сниться потопаюча людина уві сні

Образ потопаючу людину уві сні асоціюється сонником з необхідністю боротися з життєвими труднощами. Пояснення,, до чого сниться подібне дійство, не завжди вказує на негативний тлумачення. Іноді, такий образ говорить про можливість проявити рішучість, подати руку допомоги.

Що говорить Густав Міллер?

У своєму сонник, психолог попереджає про крадіжку і неприємності, пояснюючи,, до чого сниться тонути самому в результаті затоплення. Бачити благополучний результат уві сні, передвіщає кар’єрне зростання, збільшення прибутку. Наснилося безліч людей, що буря бурхливими водними потоками — до тяжких втрат, морального занепаду.

Візьміть емоції під контроль!

Затоплення уві сні, на думку чаклунки Медеї, прирівнюється до ризику піддатися безконтрольним емоціям, які наяву переповнюють сновідящего. Бачити потопаючу людину у воді, означає небезпечну зв’язок, погане знайомство.

Також, приснилося сновидіння, може бути натяком на помилкова думка про персону, що склалося у вас під час першого знайомства. Власноруч топити кого-небудь застерігає про ризик піддатися поганому настрою.

Ідіть до своєї мети!

Загальний сонник зумовлює відновлення старих ділових зв’язків, трактуючи,, до чого сниться рятувати захлинається персонажа. Наснилося, що вдалося врятувати потопаючу людину, означає успішну трудову діяльність і фінансове процвітання.

Бачити, багато заливчастих в воді людей, але врятувати тільки одного уві сні, передвіщає про необхідність зробити важкий вибір, пов’язаний з ризиком бути незрозумілим навколишніми. Врятувати всіх уві сні — впевнено йдіть до поставленої мети.

Про любовних моментах…

Сонник Закоханих пророкує самотність, пояснюючи, до чого сняться потопаючі люди в результаті затоплення. Наснилося, що нікому допомогти не вдалося, значить, між вами і другою половинкою настане відчуження.

Жінці, дізнатися в потопаючому людині чоловіка, попереджає про нещирість чоловіка, схильності до зради.

Витягнути потопаючого представника протилежної статі на берег, сповіщає про можливість закохатися без пам’яті. Довелось рятувати дитину — ви готові до серйозних стосунків.

Подробиці порятунку

У деяких сонниках, тлумачення сну про порятунок потопаючого людини, залежить від дій сплячої персони:

 • Кидати йому рятівний круг — зробите благородний вчинок;
 • Байдуже спостерігати за тим, що відбувається — втратите довіру друзів;
 • Підпливати на човні до потопаючого — відчуєте себе в безпеці;
 • Шукати персонажа в воді — почнете важке і сумнівну справу;
 • Добиратися вплав до нього — впораєтеся з проблемами самостійно;
 • Відчувати, що потопельник тягне вас за собою — вас намагаються обдурити.
 • Гряде удача!

  Сонник XXI століття пророкує удачу тим, хто побачив уві сні захлинається у водоймі жінку. Снотолкователь впевнений — усім негараздам ​​скоро прийде кінець, а проблеми вирішуватися.

  Готуйтеся до змін

  А ось якщо персонаж все-таки потонув, так і не дочекавшись допомоги, говорить про непередбачених розтратах, які можуть сильно підірвати фінансове становище сновидіння.

  Машина, що йде на дно водойми і потопаюча людина в ній, визначає сонником зміни, пов’язані з діловою діяльністю сновідящего. Можливо, щоб змінити все на краще, доведеться на якийсь час відмовитися від фінансових благ.

  Сонник потопаюча людина, до чого сниться потопаюча людина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: