Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прибирати гівно, до чого сниться прибирати гівно уві сні

Як не дивно, але бачити уві сні випорожнення — хороший знак. Ще краще, якщо наснилося, що вам довелося прибирати гівно власними руками, або ганчіркою. Сновидіння означає надходження легких грошей, поповнення в господарстві, наступ веселих сімейних свят. Розібратися,, до чого сниться витирати фекалії, забруднитися в них, можна завдяки сучасним сонникам.

Що обіцяє сонник Міллера

Практикуючі психологи зводять тлумачення сну з екскрементами до успішного завершення навіть самих безнадійних справ. Всі угоди по сонником Густава Міллера обов’язково обернуться вигодою, спірні справи будуть розглянуті на користь сновидіння. Великі суми доходів дозволять забути про роботу і зробити перерву на невеликий проміжок часу.

До чого сниться прибирати гівно, відомий психоаналітик пояснює наступним чином:

 • Руками — на превеликий стабільного доходу;
 • Ганчіркою — до несподіваного скромному надходження коштів;
 • Змивати в унітазі — до запланованого відпочинку;
 • Чути запах — до знайомства з меценатом, багатим шанувальником.
 • Тільки устигайте розкривати гаманці

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться прибирати гівно за людьми, згадайте, як ви це робили. Витирати ганчіркою — порадіти наяву за близьких. Віддирати руками — до отримання кругленької суми від мецената, спонсора.

  Особливо добре, якщо наснилося, що видалити екскременти уві сні так і не вдалося. Сонники пророкують знайомство з потрібними людьми, які допоможуть примножити капітал в короткі терміни.

  Попереду довгоочікувані зустрічі, побачення

  Прибирати говно за тваринами уві сні, бачити, як це роблять інші — до візиту старих друзів, поверненню великих сум грошей. Сновидіння, в якому довелося витирати котячі екскременти, означає завидне положення сновидіння на тлі своїх близьких.

  В даний час ви здатні виручити друзів грошима, допомогти колегам цінною порадою, порадувати кохану дорогим подарунком. Особливо добре, якщо наснилися собачі, котячі, або фекалії інших домашніх тварин.

  Готуйтеся до подорожей

  Бачити кінський гній, вигрібати його лопатою уві сні — до цікавих поїздок, подорожей по тих місцях, де не доводилося ще бувати сновидцу.

  Шикарні готелі, заслужену відпустку, пригоди — саме те,, до чого сниться прибирати гівно за братами нашими меншими. Котячі, собачі какашки по езотеричного сонником — знак дружніх зустрічей, цікавих вечірок, посиденьок з приятелями.

  Чи не втратьте пильність

  Відтирати випорожнення уві сні і забруднитися — до можливості багато заробити, не докладаючи для цього додаткових зусиль. Нарешті близькі почнуть з вами рахуватися. Будьте обережні — відразу ж з’являться перші заздрісники, почнуться інтриги, змови.

  Чим гірше запах фекалій, які наснилися, тим більше навколо вас буде недоброзичливців. Сонники застерігають від нечесних партнерів, ревнивих «половинок», і заздрісних колег.

  Сонник прибирати гівно, до чого сниться прибирати гівно уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: