Сонник потопаюча дитина, до чого сниться потопаюча дитина уві сні

Наснилося, що спостерігали за потопаючим дитиною? Таке сновидіння вимагає особливої ​​уваги. Бачити уві сні, як син або дочка не можуть вибратися з води — серйозний знак. Сонник вважає, що подібне бачення є яскравим попередженням про небезпеку. Не слід ставитися надмірно легковажно до опису того,, до чого сниться потопаюча дитина. Отримавши потрібну інформацію, ви будете готові зіткнутися навіть з найнесподіванішими випробуваннями долі і успішно їх подолати.

Надайте підтримку

Бачити уві сні, як потопаюча дитина борсається у ванні — до всіляких труднощів. Якщо у ванні знаходиться син людини, яку ви знаєте, то проблеми виникнуть саме у нього, а не у вас.

Допомагати потопаючому в ванні дитині вибратися з пастки — до надання підтримки тієї людини, хто буде її потребувати. Якщо приснилося, що вийшло врятувати нещасного, то в реальному житті вдасться підтримати близьку людину. Він зможе побороти негаразди і навіть матиме користь від що випали на його долю неприємностей.

Мутний або чистий водойму

Бачити уві сні, як потопаюча дитина борсається в кристально-чистій воді — до успіху. Сонник Мандрівника переконаний, що починання принесуть виключно успіх і задоволення. Також покращиться наявне матеріальне становище.

В даному джерелі також є опис,, до чого сниться каламутна вода. Присниться каламутна вода може в разі, якщо всі спроби змінити на краще свою долю виявляться марними. Сонник Езопа переконаний, що настане низка розчарувань і душевних мук. Терпіння і почуття гумору дозволять пережити цю чорну смугу з мінімальними втратами.

Пророцтва від Міллера

Сонник Міллера впевнений, що рятувати в сновидінні потопаючого дитини — добрий знак. Якщо сниться, що вийшло врятувати потопаючого, то в реальності не вдасться уникнути успіху в справах, а також в особистому житті. Якщо примарилося подібне, це означає, що незабаром будете переживати захват і радість по дійсно значного приводу.

Марно рятувати уві сні потопаючого дитини — до фінансового і сімейного краху. Незважаючи на всі вжиті спроби, не вийде налагодити гармонійні взаємини з близькими. Сонник Міллера вважає, це означає, що варто поберегти свої душевні сили і направити їх в те русло, яке принесе більше задоволення.

Ряд суперечливих тлумачень

Тлумачення сну залежить від багатьох факторів. Перш, ніж робити висновки, прислухайтеся до своєї інтуїції, а не тільки прочитайте всі версії, які надає сонник. Вона підкаже максимально вірно зрозуміти,, до чого сниться даний сюжет.

 • Власноруч топити власне рідне і улюблене дитя — до краху планів і надій.
 • Насилу уві сні врятувати потопаючого дитини — до непростого догляду від фінансової кризи.
 • Кинути в озеро немовляти — до нерішучості і пасивності в багатьох життєвих питаннях.
 • Витягнути нещасного на берег і робити йому штучне дихання — таке може приснитися до переїзду або зміни роботи.
 • Сонник потопаюча дитина, до чого сниться потопаюча дитина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: