Сонник потопаючий корабель, до чого сниться потопаючий корабель уві сні

До чого сниться потопаючий корабель? Відбудеться подія, яке буквально розгорне подальше життя і продумані плани підуть прахом. Однак сонник не радить засмучуватися і впадати в істерику. Остаточна розшифровка безпосередньо залежить від того, що ще трапилося бачити уві сні.

Згадайте!

Приснився потопаючий корабель? Можливо, підсвідомо ви боїтеся проявити некомпетентність в заданому справі, тобто «потонути» разом зі своїми «блискучими» ідеями.

Взагалі, сонник не рекомендує трактувати сюжет буквально, а застосовувати алегоричне тлумачення сну. Згадайте, чим саме ви зараз займаєтеся — пророцтво стосується саме цієї області.

Постарайтеся зрозуміти, з чим пов’язано крах, які емоції ви випробували і з якими міркуваннями прокинулися.

Як тлумачити?

До чого сниться невеликий потопаючий корабель, власником якого ви були уві сні? Це вірна ознака того, що зваляться всі особисті надії та наміри.

Сонник впевнений: сила і характер аварії корабля, а також особливості самого судна допоможуть знайти вірну розшифровку.

 • Військовий корабель — розлука з будинком, друзями.
 • Торговий — невдачі в комерції, фінансових справах.
 • Піратський — ризикована справа.
 • Риболовецький — невигідна угода.
 • Круїзний лайнер — мрія не здійсниться.
 • Вітрильник — несприятливі обставини.
 • Кому привиділося?

  Якщо приснився потопаючий корабель, то чоловікам сонник обіцяє втрату стабільності і контролю над ситуацією, а жінкам це ж бачення пророкує швидке заміжжя.

  До чого сниться закоханим, що раптово тоне кораблик? На жаль, в житті близької людини трапляться зміни, які завадять безхмарного щастя. Уві сні сімейних чоловіків затоплення судна попереджає про хворобу дружини.

  Але всім без винятку корабля гарантує невдачі, розлучення та інші негативні події. І тільки самотнім сновидцем цей же сюжет обіцяє швидкий шлюб.

  За Міллеру

  Сонник Міллера впевнений: бачити невблаганно потопаючий корабель уві сні — означає ганьба і розорення для вас. Ви також не зможете знайти допомогу у того, на кого давно розраховували.

  Закон інверсії

  До чого сниться потопаючий корабель з людьми? Сонник нагадуєте, що в дію вступає закон інверсії, який наділяє бачення зворотним глуздом.

  У реальному світі ваші родичі і друзі зможуть забезпечити собі існування і доб’ються значних успіхів.

  Бачити, як уві сні у відкритому морі тоне лайнер з людьми — до поганих известиям. Якщо він повністю зникає під водою, то це означає, що хтось відмовить вам у підтримці, і ви будете боротися поодинці.

  Не захоплюйтеся!

  Наснилося, що корабель з людьми потрапив в шторм і потонув? Сонник підозрює, що ви захопилися власною персоною і особистими пристрастями і навіть не підозрюєте, що вам загрожує реальна небезпека.

  Іноді занурюється в пучину корабель символізує уві сні групові інтереси або справа (не обов’язково провальне), в якому бере участь багато людей. Це ж натяк на загальну з певною групою осіб карму.

  Випробування пройдено!

  До чого сниться потопаючий корабель, з якого вдалося врятуватися? У заплутаній справі ви проявите рішучість і кмітливість, що збільшить шанси на перемогу.

  Ризикуючи життям, вийшло врятуватися після затоплення судна? Вважайте, що уві сні ви повністю пройшли якесь незвичайне випробування і в дійсності всі очікувані біди пройдуть повз.

  Наснилося, що вийшло вижити в ході аварії корабля? Раніше ви допустили помилку, але на щастя, встигли її вчасно виправити. Якщо ж в мріях не вдалося врятуватися, то сонник пророкує неважливі перспективи на майбутнє.

  Сонник потопаючий корабель, до чого сниться потопаючий корабель уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: