Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник паркан — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Забір бачити міцний і надійний означає, що ваші страхи безпідставні, боятися вам нічого, так як ви перебуваєте під надійним захистом. Огорожа з дроту бачити уві сні означає, що ви самі винні у своїх бідах. Ваші заплутані справи зв’язали вас по руках і ногах. Огорожа з лози (тин) бачити — знак того, що ваші справи можуть зрушити з мертвої точки. Зламаним його побачити — знак небезпеки для вашої власності. Самому робити його уві сні означає, що вам доведеться чимало потрудитися, щоб обвести своїх ворогів навколо пальця. Але якщо уві сні у вас нічого не виходить, то ви заплутаєтеся в якійсь справі. Якщо вам присниться, що хтось ставить тин, то бійтеся інтриг, які плетуть ваші вороги. Дивіться тлумачення: Дріт.

Жива огорожа уві сні означає близьке розставання з коханою людиною. Успішно перебратися через неї уві сні пророкує перемогу над суперниками. Загородки бачити або ставити уві сні — знак того, що ви вчасно спохопитеся про свої помилки. Якщо паркан покосився і ви боїтеся, що він може впасти, то ваше становище похитнеться. Такий сон пророкує вам, що не слід вступати в ризиковані підприємства. Те ж саме означає сон про зламаний, пошкодженому паркані. Будувати паркан або стіну уві сні пророкує, що ви зможете захистити себе у важкий момент. Лагодити паркан уві сні — знак труднощів, які можуть підірвати ваше здоров’я. Такий сон пророкує небезпеку і означає хвороби.

Для тих, хто збирається в дорогу у справах або чекає рішення важливої ​​справи, сон про забір — це знак перешкод у справах. Перелізти через паркан або стіну, знайти в них лаз — сон хороший і пророкує вам удачу в скрутному і ризикованій справі. Однак побачити діру в чужому паркані уві сні означає, що господар паркану незабаром помре. Якщо вам присниться, що розлючені тварини знесли паркан, то незабаром чекайте політичних катаклізмів. Ламати паркан самому уві сні — знак занепаду в справах, які ви будете намагатися поправити. Парканом відгородитися уві сні означає захистити себе від небезпеки і жити безтурботним щасливим життям. Сон, в якому ви побачили, що несподівано паркан повалився, принесе вам великі неприємності, які погано позначаться на вашому майбутньому.

Сонник Фрейда

Паркан — це перепона. Якщо уві сні ви через нього перелазили, то наяву постараєтеся прийти до наміченої мети обхідними шляхами. Оскільки ви не зможете вплинути на людину і його почуття безпосередньо, доведеться встати на шлях делікатного і непомітного впливу, якій об’єкт вашої симпатії досить швидко піддасться.

Ставили паркан — це говорить про те, що ви прагнете відгородитися від любові і всього, що пов’язано з цим почуттям. Ви сповнені впевненості в тому, що любов може принести людині виключно шкоду, адже це почуття змушує його оголювати свою душу і почуття перед іншими людьми. Залишається вам тільки поспівчувати, адже з таким поданням про це світле і прекрасне почуття жити дуже непросто.

Якщо уві сні ви ламали паркан, то найближчим часом несподівано прийдете в стан, коли ваша душа і почуття визволити з тяжкого полону спогадів. Ви в кінці кінців звільнитеся від уз старої любові і зможете знову зацікавлено поглянути на життя. Вона ще далека від завершення, ви молоді й енергійні, а тому цілком можете зустріти нову любов. Живучи одним минулим, ви тільки методично ятрили свою душу, забираючи у неї шанси на відродження.

Сонник Міллера

Забратися на паркан — сон такого роду передбачає, що якась важлива справа ви закінчите цілком успішно. Впасти з паркану — сон-попередження: ви починаєте справу, на яке свідомо не здатні, тому ваша доля — невдача. Якщо уві сні ви сіли на паркан з друзями і ненавмисно його обвалили, то з близькою людиною станеться нещасний випадок. Перелазити через паркан — сон говорить про те, що ви захочете використовувати невідповідні засоби для досягнення своєї мети.

Перекинути паркан, щоб звільнити собі дорогу, — сон говорить про те, що своєю бурхливою діяльністю ви досягнете майже неможливого. Якщо перекинуло паркан йде або біжить стадо, то можете розраховувати на допомогу звідти, звідки взагалі не чекали. Ставити паркан — сприятливий сон, який обіцяє активну творчу діяльність і достаток. Дівчатам сон повідомляє про духовну близькість з коханою людиною.

Сонник Лоффа

Якщо розглядати образ забору в негативному аспекті, це позначення ізоляції, в позитивному — захищеності. Більш конкретне тлумачення можна дати тільки з урахуванням того, від кого чи чого вас захищає паркан. Ви розшифруєте сенс цього сновидіння, якщо зумієте припустити, які емоції будуть за подоланням цієї перепони, позитивні чи негативні.

Паркан — це ще й своєрідна межа, особливо якщо є відчуття, що це загородження просто непереборно. Де розташована межа ваших особистісних відносин з наснилося персонажами? Може, вам хотілося б скорегувати ці кордони і змусити взаємини з людьми текти по новому руслу? Бачити себе стоять біля паркану в поодинці — сон говорить про те, що вам потрібно зробити свій захист більш надійною.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні Ви стоїте перед забором, значить, в реальному житті Вас турбують якісь обмеження. Можливо, станеться серйозна сварка, викликана тим, що Ви побажаєте більшої свободи і розкутості, але Вас не зрозуміють. Іти в сні вздовж паркану — в Вас закладений потенціал, про який Ви і не підозрюєте, тому зробіть спробу позбутися від тиску оточуючих і віддатися у владу почуттів. Сон, в якому ви спостерігаєте за зведенням огорожі, віщує, що ви стурбовані вашим відносинами і хочете виправити становище. А будівництво паркану — перший до того крок. До того ж ви будете задоволені результатом.

Сонник Ванги

Бачити уві сні паркан — знак невизначеності. Точне тлумачення залежить від того, яким ви його бачили. Просто дивитися уві сні на стоїть паркан попереду — до нещасть, перешкодам, розлуці з близькими людьми. Хтось заважає вам досягати успіху в будь-яких життєвих сферах. А якщо ви будуєте паркан уві сні — це добрий знак. Все, що ви запланували зробити в житті — увінчається успіхом і принесе дуже хороші плоди. Також і в любові вас чекає успіх.

Сонник Менегетті

Паркан — символізує два моменти: ізоляцію (висновок) і прагнення бути самим собою, бажання мати своє приватне життя. Обмеження, які відчуває людина, можуть ставитися до сфери його особистого життя або бізнесових операцій. Цей образ може відображати бажання людини обмежити втручання інших людей в його життя, а також прагнення приховати від інших свої глибинні почуття або бажання, яких він соромиться.

Езотеричний Сонник

Паркан, який є непереборним, сниться до складнощів, розлуці з близькими. Долали його — всі труднощі переможете, розлука буде недовгою. Яким чином буде відбуватися боротьба з труднощами — каже спосіб подолання забору уві сні (виявити прохід, перелізти, зруйнувати і т. д.).

Ісламський Сонник

Якщо уві сні ви спираєтесь об стіну або паркан, означає те, що в житті ви будете залежати від якогось людини. Стояти перед стіною або парканом — значить, в житті вам загрожує небезпека і труднощі. Якщо ви впали зі стіни, означає те, що ви згрішите і понесете за це покарання.

Сонник Цветкова

Приснився уві сні паркан — символ розлуки або перешкод в житті. Якщо ви побачили отвір в чиємусь паркані — це до смерті господаря цього паркану. Побачити отвір в своєму паркані — до втрати. Якщо ви дивитеся в цей отвір, значить — будете про що то шкодувати.

Сучасний Сонник

Забратися на паркан уві сні — до успішного завершення важливої ​​справи. Впасти з паркану — до невдачі: ви візьметеся за справу, яку не зможете довести до кінця.

Сонник Мандрівника

Паркан — відчуження, сварка, розлука, захист від чужих впливів, перешкода.

Сонник Хассе

До заваді в справах, перешкоди і невдач.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: