Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник праска, до чого сниться праска уві сні

Цей елемент домашнього побуту наяву асоціюється з домашніми турботами, повсякденними справами, проте уві сні прилад трактується сонниками досить різноманітно. Так, то, до чого сниться нову праску, символізує Ваше прагнення піти від сірості і буденності. Розпечений, червоний побутової предмет віщує сором і справедливу критику.

Сонник Міллера про реалізацію намірів

Гладити уві сні постільна білизна, тлумачиться Міллером, передвістям змін, що відбудуться в сімейному оточенні сплячої людини. Сновидіння, в якому довелось купувати праску, обіцяє вдалу реалізацію задумів. Обпектися гарячою праскою, означає, що Вас неправильно сприймають оточуючі.

Зламаний предмет уві сні або прагнення до змін наяву

Сонник Лоффа роз’яснює,, до чого сниться зламаний праска, тривожним станом сновідящего, який всерйоз має намір змінити своє становище і вибратися з життєвої рутини.

Для домогосподарок, приснився образ зламаного або ж старого приладу, говорить про внутрішні переживання жінки, що наповнені жалю до себе і змарнованим років. Співвідносячи себе з Попелюшкою, зараз Ви ставите питанням — що можна поміняти в житті, щоб уникнути рутини і відчувати себе щасливою.

Бачити новий побутової елемент згорілим — до невдачі в сімейних і виробничих справах, що вплине на взаємини з оточуючими. Лагодити уві сні електроприлад, пророкує про необхідність проявити розсудливість.

Справи сердечні та любовні устремління

Сонник доктора Фрейда визначає,, до чого сниться праска з паром, передвістям нових любовних відносин. Обпектися уві сні гарячим приладом, віщає про підлому вчинку, який сновидец зробить по відношенню до іншої людини, незаслужено образивши його.

Наснилося, що тримаючи в руках праска, Ви його кидаєте на підлогу — остерігайтеся прояви власних неконтрольованих емоцій, які можуть поранити і відштовхнути партнера. Примирення або згладжування конфлікту, що виник може спричинити за собою розставання.

Бачити, що пристрій не виключене, свідчить про активний пошук інтимного партнера і сильні сексуальні устремління. Приснився холодний побутової елемент віщує зіткнення з нещирістю і нерозумінням дорогих серцю людей.

Вдале придбання або нездійсненність бажань

Сучасний суміщений сонник розтлумачує,, до чого сниться покупка нового праски з парою, свідченням незадоволеності сплячої людини, нездійсненності бажань і прагнень.

Сонник Нової Ери по-іншому тлумачить,, до чого сниться купувати пристрій для прасування, згадуючи про необхідність привести свої думки і поточні справи в порядок. Ймовірно, у Вашому житті виникла ситуація, що вимагає рішучих дій і ретельної підготовки.

Наснилося, що Вам подарували праска, за версією Сучасного сонника, віщає про поліпшення взаємодії з побаченим уві сні персонажем. Подарувати уві сні кому-то пристрій з парою — готуйтеся зробити не дуже приємну поїздку з гнітючої і неприємною особистістю.

Курйози з праскою пророкують тривогу

Отримати опік під час прасування, згідно Сонник для всієї родини, є виразом ревнощів сновидіння або невпевненості у власній привабливості. Пропалити праскою якусь річ уві сні, пророкує тлумачем поява суперниці.

Бачити, що праска згорів під час використання — до порожніх клопотів, що залишать після себе неприємне «післясмак». Наснилося, що забули вимкнути праску, значить, в реальності, Вас долають переживання, тривога, а також боязнь зробити щось неправильно.

Бити якогось персонажа електричним пристосуванням для прасування, уособлює стурбованість сплячої людини, який не в силах впоратися з негативними проявами власного характеру.

Сонник праска, до чого сниться праска уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: