Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник потопельник, до чого сниться потопельник уві сні

Причини, за якими потопельник відвідує нині живих уві сні, можуть бути самими різними. Найбільш поширеною з них сонник вважає спробу вищих сил щось підказати сплячій. Прозвучали діалоги і монологи служать ключем до розгадки,, до чого сниться передчасно пішов. Подібні сновидіння нерозумно ігнорувати, так як вони часто є попередженнями.

Про що ж мертві хочуть попередити живих? Найчастіше мова йде про серйозну небезпеку, яка загрожує сновидцу. Остерігатися слід не тільки повсякденних обставин, але і окультних впливів. Іноді сновидіння — єдиний засіб зв’язку померлих з тими, хто їм дорогий, і єдина можливість попередити про наявність псування або родового прокляття.

Дуже часто доводиться бачити потопельників уві сні живими і неушкодженими. Тлумачення пояснює подібні «зустрічі» прийдешнім звільненням від того, що вже втратило свою актуальність для вас.

Якщо ви побачили уві сні, що потопельник ожив, можливо, це знак згори. Сонник вважає, що прийшов час перегорнути чергову сторінку, щоб отримати можливість перейти до наступної.

Потонули діти

Коли потопельник — дитина, до тлумачення слід поставитися більш серйозно. Подібні сновидіння нерідко сигналізують про те, що ваш рід знаходиться під згубним впливом прокляття. Незалежно від того, чи вірите ви в чорну магію, рекомендується вжити заходів, в особливості, якщо це повторюється сон.

У тлумаченнях, до чого сняться потопельники, діти займають особливе місце. Факт загибелі дитини неприродний сам по собі, якщо потонув у сні, має подвійно насторожувати. Уважно поставтеся до подробиць сюжету, що пролунали слова можна розуміти буквально.

У той же час, сонник Іменинників не вкладає в тлумачення сакральний сенс. На його думку, для сновидцев, народжених восени або на початку зими, побачений у сні потопельник означає великий запій.

Тим, у кого День народження в травні або влітку, приснився потопельник віщує сильне розчарування в комусь оточуючих, причиною якого, швидше за все, виявляться нещирість і лицемірство.

Якщо побачений уві сні потопельник в реальній дійсності живий і здоровий, у нього можуть виникнути проблеми іншого характеру, наприклад, звільнення. Надайте одному підтримку, — закликає сонник тих, хто відзначає іменини в січні-квітні.

Все,, до чого сниться потопельник в воді, найчастіше символізує позбавлення від того, що давно обтяжує вас. Якщо він потрапив в вашу рибальську сітку або на гачок, вам вдасться зайняти місце вашого друга, — обіцяє сонник.

До чого сниться потопельник чоловік, плаваючий у воді неподалік від берега, сонник пояснює швидким вирішенням питання, що хвилює сновидіння в даний момент. Сплячий випробує чималий подив, виявивши, наскільки він весь цей час був близький до розгадки.

Тлумачачи, до чого сниться, якщо потопельник жінка, сонник пов’язує побачене уві сні з прийдешніми змінами, які в основному торкнуться особистому житті. Можливо, ви зважитеся припинити застарілі себе відносини або ж, навпаки, приймете тверде рішення зберегти і поліпшити їх.

Приснився потопельник — досить сильний знак, тим не менш, не завжди передвіщає погане. Сонник вважає подібні сновидіння, скоріше, інформативними, ніж страшними. Часто саме вони допомагають отримати пораду або прийняти вірне рішення.

Сонник потопельник, до чого сниться потопельник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: