Сонник потонула дитина, до чого сниться потонула дитина уві сні

Дитя уві сні уособлює надії і плани сплячої персони, тому будь-які події з персонажем, розцінюються сонником як передвістя життєвих змін. Інтерпретація,, до чого сниться сюжет, в якому потонула дитина, залежить від загальної картини сновидіння, її емоційного наповнення.

Версія психолога Міллера

Міллер вважає, що приснився маленький потопельник попереджає про ймовірність потрапити в неприємну ситуацію. Бачити, що уві сні захлинувся власний малюк, сповіщає про ймовірність нещасного випадку.

Ваше упереджене ставлення до когось із близьких людей, може сильно позначитися на взаєминах з родичами — впевнене заявляє сонник, пояснюючи,, до чого сниться сюжет, де мало не потонула дитина племінниці або когось із родичів.

Тримайтеся своєї мети!

Сновидіння, в якому ледь не потонула дитина, купаючись в річці, сповіщає про необхідність не піддаватися маніпуляціям оточуючих. Сонник Медеї переконує — сміливо йдіть по обраному шляху, не відволікаючись на виникаючі перешкоди.

Налагодьте діалог з родичами!

Жінці, якій наснилося, що своє маля потонув у ванній, Універсальний сонник радить налагодити відносини з близькими людьми. Наяву, чадо безмовно страждає, спостерігаючи за конфліктом улюблених родичів.

Заміжньої дами, подібне нічне бачення сповіщає про можливе зраді людини, якій беззастережно довіряла сновідящій. Чоловікові така подія уві сні, застерігає про нечесну гру конкурентів або партнерів по бізнесу.

Бачити, що у ванній захлинувся уві сні чужий малюк, означає помітне погіршення самопочуття когось з домочадців. Для молоденьких панянок, приснився картина передбачає бажання звільнитися від батьківського нагляду. На думку Сімейного сонника, подібне прагнення загрожує плачевними наслідками.

Бережіть свою репутацію!

Сновидіння носить загрозливий характер, якщо вода у ванній, в якій потонула дитина, була брудною або каламутній. В цьому випадку, підступи ворогів будуть спрямовані на руйнування вашого доброго імені і репутації. Особливо, це стосується молоденьких дівчат, зайнятих пошуком свого судженого.

Пора дорослішати!

Ваше легковажність може мати негативні наслідки — впевнений сонник Езопа, роз’яснюючи, до чого сниться, що потонула дитина. Іноді, дитячі вчинки сплячої особи — недоречні і недопустимі, особливо, якщо справа стосується серйозних робочих моментів.

Займіться невідкладними справами!

Бачили, як на дно річки пішло чуже дитя і уві сні не вжили жодних спроб врятувати його? Приснився сюжет означає одне — недбалість, неуважність і небажання сновидіння брати на себе відповідальність у вирішенні питань створить в майбутньому багато нерозв’язних проблем.

Снотолкователь Лонго, пропонує інше трактування, до чого сниться, як потонула дитина, вказуючи на накопичився купу невирішених питань, які довгий час спляча людина відкладав «на потім». Тепер таких справ стало настільки багато, що сновідящій в паніці намагається виправити становище, роблячи чергові помилки.

Подробиці: характер і стан води

Загальний сонник, тлумачення сну в якому потонула дитина, пов’язує з образом водойми, де уві сні обірвалося життя персонажа:

 • Гірська бурхлива річка — віщає про стрімких змінах, які змушують обставини;
 • Брудна вода у водоймі — обіцяє зіткнення з людьми, нечистими на руку;
 • Річка, що переходить у водоспад — постарайтеся уникати ризикових і авантюрних справ ;;
 • Спокійна, тиха — тихе життя порушить якесь гучна подія;
 • Звивиста, каламутна — не довіряйте нікому ведення власних справ.
 • Сонник потонула дитина, до чого сниться потонула дитина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: