Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник потонути, до чого сниться потонути уві сні

Багато відчували те почуття, коли в воді починаєш втрачати над собою контроль, і йдеш на дно. І наяву відважний рятувальник може не дати людині потонути, а уві сні такий сюжет найчастіше закінчується чиєїсь загибеллю або швидким пробудженням сновидіння. До чого сниться боротьба з водною стихією? Про це у всіх подробицях розповість наш сонник.

Для більш ретельного тлумачення, потрібно згадати, хто не міг виплисти з водойми в сновидінні: ви або стороння людина? А може це був ваш близький родич? Розміри водойми, чистота води в ньому, і результат сновидіння — сумний або радісний — все це має велике значення.

В якому водоймі був потопельник?

Для початку відповімо на запитання з боку інтерпретацій різних сонників. Якщо сновидец потонув уві сні, то що це означає? Жіночий сонник дивиться на таку подію з негативного боку: таке сновидіння віщує нещасний випадок. Але якщо вам в результаті вдалося виплисти, то трактування змінюється в позитивну сторону — вас чекає підвищення по службі.

До чого сниться потонути у воді уві сні? За тлумаченням малого Велесова сонника — це досить хороший знак тільки в тому випадку, якщо вам не вдалося врятуватися. У реальності ви отримаєте прибуток, або відчуєте радість від несподіваного свята.

Якщо в даний момент життя ви перебуваєте на роздоріжжі, і не знаєте яку мету вибрати, то можете не сумніватися,, до чого сниться потонути в морі. Це попередження: якщо ви не поспішайте, все вирішиться за вас, і не обов’язково це буде правильний вибір. Події вже виходять з під контролю, не можна роздумувати занадто довго.

Якщо вам вдалося побачити, як недоброзичливці або просто сторонні люди потонули в бруді уві сні, то можете не переживати щодо безпеки у всіх сферах життя: вороги більше не будуть будувати підступи і перешкоди.

Потонути в річці в більшості своїй — позитивне передбачення сонника. Якщо вас захльостує річкова хвиля, і ви відчуваєте воду у себе в роті, то в реальності не виключено отримання несподіваних почестей і слави. Якщо вам вдалося вибратися з річки, то крім популярності ви отримаєте ще й багатство.

До чого сниться, що хтось потонув? Навіть зовсім незнайомий потопаюча людина, до якого ви поспішаєте на допомогу, згідно з трактуванням сонника означає, що щастя вже на порозі, і воно буде цілком заслуженим. А якщо утопленика ще й вдалося витягнути на берег, то наяву вам випаде можливість надати неоціненну послугу одному.

Якщо сниться, що потонула людина після затяжного стрибка з пірнанням, то по езотеричних сонником — це відображення вашого нинішнього самопочуття. Слідкуйте за серцевим ритмом і не перенапружуйтеся, не виключені проблеми з серцем і навіть інфаркт.

Якщо молода незаміжня дівчина уві сні мало не потонула, але їй чудесним чином вдалося вибратися з обіймів стихії, то наяву її чекає неймовірний успіх у особистостей протилежної статі. Побільше загадковості, і всі чоловіки будуть у ваших ніг.

Що означає потонути уві сні, за старовинним бабусині сонником? Це передвістя труднощів на шляху до бажаної мети. Сонник Симона Кананіта дає дещо інше пророцтво: вам доведеться пережити моменти розчарувань в близьких людях.

За сонником Мандрівника, тлумачення снів, де потонути довелося самому сновидцу уособлює внутрішні комплекси, переживання і дискомфорт, викликаний нерозумінням його вчинків оточуючими.

Бійтеся заходів, пов’язаний з темними, злочинними особами, якщо вам довелося потонути в болоті уві сні. Все негожі вчинки розкриються, і будуть нести в собі небезпеку, як у вигляді законного покарання, так і у вигляді засудження з боку оточення.

Хто був потопельником?

Якщо вранці ви прокидаєтеся з виразною думкою: «я потонув уві сні», то слід пригадати, що послужило причиною цієї події. Якщо ви плавали і вас початку затягувати водна стихія, то сонник віщує успіх.

Для люблячої матері завжди буде шоком, якщо навіть уві сні потонув її дитина. Але не варто сильно переживати, сонник лише підказує, що потрібно звернути більше уваги на своє дитя, поговорити з ним — йому просто необхідна ваша допомога. До чого ще сниться, що син потонув? За іншою інтерпретації, сновидицей потрібно переживати за своє життя і добробут. Кому-то ви дуже сильно «насолили», і він шукає шляхи помсти.

Якщо ваша дочка потонула уві сні, то не варто засмучуватися, адже в реальності вас не очікує ніяких поганих подій: швидше за все, скоро ви придбаєте успіх в роботі. Але якщо ви побачили, як хлопчик потонув, і лежить на дні чистого ставу, то чекайте серйозних фінансових труднощів.

Не будуйте ніяких довгограючих планів, якщо уві сні потонула машина. Всім сподіванням не судилося виправдатися, якісь незалежні від вас обставини сильно порушать розмірений хід життя.

Якщо жінка побачила, як уві сні потонув її чоловік, то це поганий знак: сонник віщує горе і печаль, пов’язані як і з подіями в любовній сфері, так і з подіями в повсякденному житті. Якщо вона не побачила, як тіло спливло, то чорна смуга затягнеться надовго.

Підсвідомі страхи, боязнь подорожей по водній гладі відображає сновидіння, де потонув корабель. Сонник віщує серйозна розмова з діловим або любовним партнером, якщо уві сні потонула собака. Швидше за все, ви не прийдете до взаємної згоди.

Якщо у вашому сновидінні потонула жінка, то це сприятливий символ сонника. Вас чекає неймовірний успіх, в зв’язку з яким ви закотити чудове торжество, здатне перевернути життя на краще.

До чого сниться, що уві сні потонув близька людина? Потрібно залишатися насторожі, і не вплутуватися в сварки і конфліктні ситуації. Настає такий час, коли ймовірність бути неправильно зрозумілим стає все вище і вище. Це призведе до самих непередбачуваних наслідків.

Сонник потонути, до чого сниться потонути уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: