Сонник пральний порошок, до чого сниться пральний порошок уві сні

Уві сні трапилося бачити пральний порошок? Ймовірно, наяву ви задумали грандіозну прання. Ще одна популярна інтерпретація сонника говорить, що цей образ — відображення важкої праці. До чого ще сниться настільки банальний на перший погляд знак?

Почніть «прибирання»!

Тлумачення сну сонник рекомендує почати з загальної трактування, без прив’язки до конкретних подій.

Порошок уві сні означає, що настав найкращий момент для зміни світогляду і звичного ставлення до себе коханому. По суті це заклик до очищення від непотрібних страхів, минулих образ, уподобань.

Але перш ніж відкритися світові і показати йому нового себе, сонник настійно рекомендує провести внутрішню «генеральне прибирання».

Чи готові?

До чого сниться пральний порошок ще? Це красномовне попередження про новий доленосному повороті на життєвому шляху.

Наснилося, що ви використовували ефективний миючий засіб? Вам належить звільнитися від власного минулого і ви успішно це зробите.

Бачити, як порошком стирає жінка — до придбання дорогої обнови, чоловік — до неприємної розмови.

Трактування Міллера

Сонник містера Міллера повністю впевнений, що пральний порошок уві сні знаменує початок нелегкої внутрішньої боротьби і довгих роздумів.

Про що базікають?

До чого сниться, що трапилося купувати уві сні порошок? Сонник думає, що за вашою спиною вам буквально «перемивають кісточки», але можливо, не без причини.

Якщо вам довелося купувати засіб для прання, то наяву щось втратите або легко захворієте.

Тлумачення нюансів

Для більш повної розшифровки сонник радить точніше згадати, який саме товар довелося купувати.

 • Для білого білизни — до відмінних новин.
 • Чорного — до неприємних.
 • Кольорового — до несподіваних перспективам.
 • Ручного прання — до зради і негаразди на особистому фронті.
 • Машинної — до змін місця і обставин.
 • Дуже дешевий — до гарантованої невдачі.
 • Занадто дорогою — до повного успіху у всьому.
 • Звичайний — до клопотів по дому.
 • Не сваріться!

  Приснився пральний порошок? Будьте готові до великого скандалу, який значно зашкодить репутації. До чого ще сниться це засіб?

  Бачити його — до брудному конфлікту, в який ви будете втягнуті поза волею. Прати їм власне нижню білизну — до важкої і затяжної хвороби.

  Позитивний символ

  До чого ще може приснитися пральний порошок? Відчувати в мріях його приємний аромат означає, що в реальному житті настає період фінансової і загального благополуччя.

  Якщо уві сні подібне бачення наснилося бізнесменові, то угода пройде вдало. Якщо домогосподарці, то вона розбереться, нарешті, зі справами. Для всіх інших це знак розкриття таємниці або ж обману.

  Чекайте дива!

  До чого ще сниться пральний порошок? Остаточну відповідь дасть сам процес. Довелось прати руками? У рішенні поточної проблеми доведеться розбиратися без сторонньої допомоги.

  За вас це робила машина? Сонник впевнений, що вам потрібна термінова допомога. Якщо ж уві сні ви діяли будь-яким абсолютно незвичним способом, то чекайте сюрпризу.

  Сонник пральний порошок, до чого сниться пральний порошок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: