Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пральна машина, до чого сниться пральна машина уві сні

Колись давно прання вважалася важким і тривалим процесом. І не тільки наяву, але й уві сні. А означало це важку і невдячну роботу. Однак з появою пральних агрегатів, все змінилося і тлумачення снів теж. Тепер, намагаючись зрозуміти,, до чого сниться пральна машина, багато сонники стверджують, що подібний сон — це символ очищення і радості.

Сонник Міллера

Наснилася прання одягу в машині — до тривалої боротьби, яка, на щастя для сновидіння, закінчиться його повною перемогою. А ось якщо машинка стирає нижню білизну — скоріше за все, вам є чого соромитися і що приховувати від сторонніх очей і вух. Особливо погано, якщо білизну було дуже брудним — плітки наваляться на вас. Сниться жінці, що вона дістає з «пральки» чистий і приємно пахне постільний набір — до високих і пристрасним почуттям.

«Велика постірушку» або Час очистити душу…

Наснилося, що ви спостерігаєте, як пере машинка-автомат — явна ознака того, що вас щось турбує.

А ось прати білизну не тільки своє, а й чуже — знак того, що вам необхідна «жилетка» одного. Прийшов час «вилити душу», вважає Місячний сонник.

Не погоджується з ним сонник Цвєткова. За його версією, прати білизну іншої людини, навіть нехай і не руками, а в машинці-автомат — ви допоможете своєму другові пережити важкі часи.

Цікавить, чому в сновидінні вам довелося прати речі вручну, якщо поруч стоїть пральна машина? Все просто — ви боїтеся, що ваші секрети стануть відомі всім.

П’ятихвилинна процедура як символ швидкоплинного успіху

Якщо вам сниться щоденне прання одягу, яку ви носите кожен день, не чекайте, що успіх буде довгим. Ваші досягнення забудуть дуже скоро.

А ось що означає прати речі в «пралка» на швидкому режимі — не витрачайте даремно час, вам не вдасться залишити слід в будь-чиїм пам’яті. Особливо, якщо подібне сниться жінці.

Бачите, як з-за швидкого режиму, пральна машина збила багато піни? Тлумачення сну нехитро: ніхто не помітить вашого успіху через зайве піднятого ажіотажу.

Для того, хто сумнівається у своїх можливостях, приснилося сновидіння про п’ятихвилинній полосканні — це зайвий доказ його боягузтва і ліні.

Нова пральна машина — провісник успіху і щастя

Непогане значення має нічна мрія, в якій була куплена нова пральна машина. Успіху і радість увірвуться в повсякденність, пророкує Весняний сонник.

Наснилася покупка машини-автомат на подарунок дівчині — до радості, чоловікові — на подив.

Для тих людей, хто цінує дружбу, бачити, як комусь сподобалася обрана вами пральна машина — ознака благополуччя і прибутку.

Прикра неприємність — стережіться пліток і конфліктів

Сон про те, що машинка зламалася — до сварки з кимось із колег. А якщо ви купили нову машину, а вона виявилася зламаною — стережіться «підстав» від заздрісників, рекомендує сонник Білого Мага.

А ось інший сонник, Східний, стверджує, що сон, в якому під час віджиму потекла вода з-під «пральки» — до пліток. А якщо піна, то до конфлікту через неправдиві розмов про вас.

Включати уві сні машинку і бачити, що вона збиває круту піну замість звичного процесу — до дуже гучного і резонансній скандалу.

Сонник пральна машина, до чого сниться пральна машина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: