Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник працювати, до чого сниться працювати уві сні

Недарма в народі побутує прислів’я «праця — благородна справа». Тим, кому доводиться важко працювати уві сні, сонник пророкує заслужений успіх. Ваше прагнення допомогти оточуючим сприймається в штики — ось,, до чого сниться працювати в лікарні. Що ще сповіщає приснилося нічне бачення?

Подробиці: професія

Новітній сонник тлумачення сну пов’язує з приснилося професією. Так, працювати:

 • Сторожем — до причіпок начальства за недобросовісні праці;
 • Таксистом — означає, що ви повністю контролюєте своє життя;
 • Актрисою — прагнення до легкого і забезпеченому буття;
 • Лікарем в лікарні — наяву будете виконувати неприємне, але, на жаль, марна справа;
 • Вихователем — доведеться розбиратися в проблемах близьких людей;
 • Бухгалтером — до неприємної розмови з керівним особою.
 • Задумайтесь про своє здоров’я

  Працювати в аптеці продавцем або провізором, позначає, що в реальній дійсності належить планомірно лікуватися. Хворому приснилося бачення сповіщає швидке одужання.

  Сновидіння, в якому ви працюєте в лікарні, віщає про суєту і метушні, які виведуть надовго з рівноваги.

  Вам посміхається удача!

  Для жінки, заробити гроші працюючи повією уві сні, за версією сонника Медеї, означає можливість наяву укласти вигідну угоду. Довелось працювати в банку — ваші далекоглядні плани на межі реалізації.

  Бути кухарем уві сні — говорить про вміння сплячої персони долати будь-які труднощі.

  Будьте пильні!

  Опинитися уві сні на колишню роботу — знак жалю про витрачений даремно часу. Наснилося, що довелося заробити гроші на колишній роботі — остерігайтеся шахраїв.

  Бачити себе власником магазину, пророкує привабливу пропозицію про участь у великій авантюрі. Ви, як людина, що розбирається в подібних справах, самі вирішуйте: прийняти або відмовитися від подібної пропозиції.

  Наснилося, що вас запросили виступити в театрі віщує велику радість, яка, на жаль, довго не триватиме.

  Робота на землі обіцяє багатство

  Сонник переконаний: ті, кому довелося уві сні копати землю лопатою, відчувають наяву незадоволеність власним матеріальним становищем. Якщо грунт уві сні — зорана і волога, значить, нові ідеї та починання можуть реалізуватися за умови тяжкого і наполегливої ​​напруги.

  Працювати в городі, обіцяє Загальним сонником фінансову стабільність і благополуччя сновідящій. Головне — докладіть максимум зусиль і наполегливості.

  Хочете процвітання — трудіться!

  Працювати в магазині, продавцем квітів — в реальності доведеться попрацювати, щоб досягти процвітання. Бути продавцем в булочній — передрікає тимчасові сімейні труднощі.

  Працює в підвалі: білити стіни, заповнювати папери, сповіщає про важкому справі.

  Знайдіть час для близьких!

  Працювати прибиральницею уві сні, говорить про те, що в реальності ви дуже зайнята персона, у якої не вистачає часу ні на себе, ні на своїх близьких. Сонник радить зупинитися, відпочити і приділити увагу близьким.

  Дівчині, бачити себе прибиральницею, визначає сумнівні справи, які не принесуть доходу. Можливість кардинально вплинути на ситуацію, що життєву ситуацію, ось,, до чого сниться заробити багато грошей, підробляючи прибиральницею.

  Ви гідні поваги!

  Наснилося, що працюєте нянею в дитячому садку, значить, як стверджує універсальний сонник, ви своєю самовіддачею і самопожертвою досягнете більшого поваги у оточуючих.

  Вашою думкою і порадами дорожать навколишні — ось як сонник Хассе тлумачить,, до чого сниться працювати на крані.

  Будьте пильні в стосунках!

  Бути офіціантом в ресторані, за версією сучасного суміщеного сонника, сповіщає про те, що знайома персона нахабно використовує вас у своїх цілях. Нещирість другий половинку зумовлює снотолкователь жінці, пояснюючи,, до чого сниться працювати офіціанткою в кафе.

  Дівчині, яка отримала наяву пропозицію руки і серця, слід придивитися до коханого — радить чаклунка Медея, тлумачачи,, до чого сниться бути офіціанткою.

  Проаналізуйте!

  Дівчині, бачити себе стюардесою, пророкує сонником Закоханих, недолік чоловічої уваги. Снотолкователь радить поберегти свою репутацію, інакше чоловіки, не сприйматимуть сновидицей всерйоз, вважаючи за краще мати з нею тимчасові відносини.

  Чоловікові, побувати уві сні борт провідником, тлумач радить спуститися на землю, інакше прибутку від справи доведеться чекати дуже довго.

  Що віщує Густав Міллер?

  Довгий і безрадісний працю, без особистого часу і задоволень, віщує психолог жінці, тлумачачи,, до чого сниться працювати прислугою в чужому домі. Шукати роботу уві сні, обіцяє Міллером несподівану вигоду в новій справі.

  Робота на телебаченні, підказує психологом про спрагу сновидіння до слави, в міліції — прагнення до влади. Працювати наглядачем у в’язниці, говорить про те, що ви будете давати привілеї особам, яким довіряєте. Виявилися працівником моргу — до неприємностей.

  Сонник працювати, до чого сниться працювати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: