Сонник п’яти, до чого сниться п’яти уві сні

Красиві рожеві п’яти завжди привертають увагу. Адже погодьтеся, куди приємніше дивитися на гладенькі ступні, ніж на потріскані і недоглянуті підошви. І не тільки наяву, але й навіть уві сні. Якщо раптом вам здасться таке сновидіння, обов’язково загляньте в сонник і дізнайтеся, до чого це сниться!

Красиві п’яти

Бачити уві сні красиві рожеві п’яти іншої людини — один повідомить вам добру новину, стверджує сонник. Якщо вам приснилися свої власні чистенькі п’ятки — ви дізнаєтеся якусь цікаву новину першим і поділіться нею з друзями.

Сниться сон, в якому ви знімаєте брудне взуття і бачите свої п’яти чистими як у немовляти — колотнеча в яку ви потрапили через необачність, закінчиться для вас добре.

Побачили, що рожеві п’яти товариша стали волохатими — вам належить далека дорога, але це не буде відпусткою, швидше за все відрядження або ділова поїздка.

Наснилося, як йде кров з чистих п’ят — можливо, ви захворієте чимось простудним.

Якщо вам сниться, що недруг миє свої і без того найчистіші ноги — сонник трактує подібне сновидіння так: найближчим часом в будь-якій суперечці, в якому вам доведеться брати участь, ви будете на висоті, ваші опоненти зрештою змушені будуть визнати, що ви маєте рацію.

Неприємні ступні

Брудні потріскані ступні у всіх сонниках означають будь-які перешкоди.

Якщо вам приснилося, що ви чистите свої немиті ноги — на шляху до досягнення цілей встануть перешкоди. Однак, заспокоює сонник, якщо вам вдалося їх відмити, проблеми вирішаться швидко і просто.

Побачити чорні волохаті ноги з потрісканою шкірою на п’ятах — поганий сон, вас чекає затяжний період невдач і провалів. Сонник радить взяти на роботі відпустку і відпочити пару неделек, перечекайте темну смугу де-небудь на відпочинок.

Мити п’яти і бачити, як стікає брудна вода — подібне сновидіння може означати плітки і пересуди на вашу адресу.

Чистити уві сні підошви з такою силою, що кров з них бризкає в різні боки — стежте за своїми словами, ви можете випадково сказати щось зайве в чужу адресу, що покладе початок обопільної ворожнечі.

Відчувати свої п’яти

Відчувати уві сні, як болять ваші підошви — до важкої марною роботі.

Лоскотати собі п’яти і відчувати це — до задоволення. Можливо, вам доведеться відвідати якийсь захід або просто добре провести час у колі друзів і близьких.

Якщо вам сниться, що ви ходите по колючках і відчуваєте це своїми пяточками — в реальному житті вам належить пройти через якісь випробування. Можливо, це буде іспит або перевірка на роботі.

Чистити уві сні свої п’ятки м’якою щіткою і відчувати, як ви розслабляєтеся і засинаєте — наяву, обіцяє сонник, чекайте романтичної пригоди. Сімейній людині слід придивитися до свого партнера по шлюбу під новим кутом — знайдете багато нового. Одиноким не слід уникати нових знайомств — навіть якщо зараз вам не дуже подобається людина, через час все може змінитися.

Сниться, що ви ходите босими ногами по розпеченому вугіллю і відчуваєте печіння — в душі є невисловлені біль і образа. Не тримайте все в собі, поділіться з друзями. Чи стане легше.

Сонник п'яти, до чого сниться п'яти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: