Сонник плями на тілі, до чого сниться плями на тілі уві сні

Якщо уві сні ви бачите, що ваше тіло вкрите плямами, не поспішайте бити тривогу. Можливо, все не так погано, як вам здається, заспокоюють сонники. Намагаючись розгадати, до чого сняться плями на тілі, обов’язково уточніть їх походження: вас ними нагородила природа або ви самі в чомусь забруднилися — і лише тільки після цього, приступайте до тлумачення.

Короткий опис сну і його значення

Якщо ви відчуваєте, що сон, який вам наснився і який ви благополучно забули, про щось вас попереджає, не засмучуйтеся. Суть сновидіння — це його основа, і тлумачі зможуть пояснити, що воно означає навіть по маленькому епізоду. Ось, наприклад, мрії про плями на тілі:

 • Акуратна родимка — знак якогось таланту.
 • Потворна — символ наявності поганих звичок.
 • Веснянки бачити — до веселощів.
 • Вимазатися в щось барвник — стережіться спонтанних рішень.
 • У борошні візництвом — чекають домашні клопоти.
 • Про що говорив Густав Міллер

  Найбільший і точний тлумач снів — сонник Міллера — пророкує обман через надмірну довіру, тому, хто уві сні бачив себе заплямованим чим-небудь. Будьте гранично обережні і зважуйте свої рішення, тоді зможете уникнути багатьох неприємностей — таке визначення мрій про плями на тілі.

  Відмітини долі, або Особливі таланти…

  Сняться плями на тілі, які вам були дані при народженні — це знак того, що ви володієте якимись талантами. Так, акуратне маленьке родимку на обличчі, яке ви побачили уві сні, означає вміння знаходити з людьми спільну мову.

  Наснилося родима пляма на нозі або руці? Сновидіння видає вас, як натуру цілеспрямовану. А ось якщо рідна мітка велика і потворна, то це означає, що ви схильні до конфліктів, причому вмієте створювати їх на «порожньому місці», пояснює Східний сонник.

  Вимазатися з необережності, як символ необдуманих вчинків

  Якщо вам сниться, що ви пролили на себе фарбу і у вас з’явилися плями на тілі — будьте обережні, приймаючи якесь рішення. Основне значення мають бачення, в яких присутня фарба червоного і білого кольору.

  Так приснився червона пляма на обличчі обіцяє несподіваний ганьба, який ви самі на себе накликаєте. А ось якщо вам кажуть, що у вас багато слідів червоної фарби на спині — то це означає, що хтось буде вас засуджувати, особливо ваше небажання йти на компроміс.

  Білі цятки — символ того, що, незважаючи на здаються проблеми і труднощі, ви зумієте отримати вигоду зі своїх помилок, радує тлумаченням сну сонник пастора Лоффа.

  Позбавлення від відмітин — знак змін

  Багато різних значень є в сонниках, тлумачать,, до чого сниться позбавлення від плями на тілі. Ось, Місячний сонник, наприклад, так трактує виведення пігментних «плям» на своєму обличчі: вас чекають зміни, до яких ви не готові. А видаляти пігментні плями на руках — до веселощів і радості.

  А сонник міс Хассе так описує майбутнє, яке чекає сновидіння, який побачив позбавлення від пігментних плям, розсипаних по спині, руках і ногах ззаду, тобто від тих, які не можна побачити самостійно: минуле обтяжує вас, прийшла пора позбутися непотрібних речей і відносин.

  Наснилося, то ви відтирати вимазані руки — вас чекають нові зв’язки і знайомства, які ви заведете, розібравшись зі старими справами.

  Сонник плями на тілі, до чого сниться плями на тілі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: