Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник п’яний небіжчик, до чого сниться п’яний небіжчик уві сні

По-різному пояснюють сонники,, до чого сниться п’яний небіжчик. Ті, що більш схильні до роз’яснень про духовну складову життя, запевняють, що даний сюжет, побачений у сні — символ неотпущенних гріхів або покаяння. А ось, ті тлумачі, яким ближче «фізичний світ» і його «участь» в житті людини, вважають, що всьому виною матеріальна користь і бажання наживи сновидіння.

Сонник Міллера

За версією цієї збірки сновидінь, є кілька пояснень того,, до чого сниться п’яний небіжчик. Згадайте, хто вам наснився, і звіртеся з трактуваннями, може, знайдете потрібну для вашого мрію. Отже, побачити уві сні:

 • Покійного чоловіка напідпитку — до сліз;
 • Один-покойнічек напився і горлав пісні — чекайте підступу з боку однодумців;
 • Померлий родич випив і щось вам нашіптував — до отримання огидних звісток;
 • Покійний тато або дід перебрав уві сні горілочки — були обережними в будь-яких починаннях;
 • Наснилися напідпитку пішли в світ інший тато з мамою — до хвороби.
 • Підпилий батько, як попередження про необхідність бути обережним

  Якщо ви бачите уві сні, що до вас з візитом приїхав померлий батько, то це означає, що найближчим часом вам варто переключити всю свою увагу на власну безпеку. Це стосується, як роботи, так і особистого простору.

  П’яний небіжчик в іпостасі батька нетверезий уві сні настільки, що ледве тримається на ногах? Ось, що це означає: чи не починайте ніяких нововведень у власному розпорядку дня, інакше все піде прахом, навіть те, що давно усталене — говорить тлумачення сну по сонником Нострадамуса.

  П’яна мати, або Бережіть здоров’я

  Про необхідність проявити витримку і не зловживати скороминущим везінням підказує сонник Ванги того, хто уві сні бачив дуже пристойно напивається маму-покійницю. Найближчим часом ви захворієте, якщо знехтує порадами поберегтися.

  Мати при житті була алкоголічкою? Тоді пояснення, до чого це сниться, за версією Східного сонника будуть такі: ви звинувачуєте себе за те, що мало приділяли увагу матусі за життя. А якщо мати не вживала алкоголь за життя, а вам привиділися п’яні небіжчики в компанії з вашою мамою, то це знак — не відвідувати людних місць, інакше, захворієте або отримаєте травму.

  Нетверезі родичі: Від каяття до розважливості

  До чого сниться п’яний небіжчик, в образі якого ви впізнали свого дідуся? Ви зробили вчинок, в якому тепер вже покаялися, але не маєте можливості його виправити, віщає сонник пастора Лоффа.

  А якщо наснилося, що чоловік напідпитку дідусь розгулює голим, то це означає, що ви по дурості бовкне про себе зайве тому, кому не варто було б довіряти. Дідусь просить вас про щось? Згадайте старого, але тільки не алкогольними напоями.

  Дядько-небіжчик або брат, який напився до одуріння — символ розважливості і бажання розбагатіти за всяку ціну.

  Покійний чоловік — ознака сварок і непорозумінь

  Наснилося, що ви бачите перед собою п’яного небіжчика, що є вашим живим чоловіком? Остерігайтеся вступати з ним у суперечку — конфлікт затягнеться надовго, віщує сонник Білого Мага.

  А якщо ви побачили уві сні, що чоловік, який помер вже давненько, з’явився до вас в обитель живим і нетверезим, то це говорить про нерозуміння з чоловіком.

  Сонник п'яний небіжчик, до чого сниться п'яний небіжчик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: