Сонник похвала, до чого сниться похвала уві сні

Досить неоднозначне тлумачення сну дають сонники, розшифровуючи,, до чого сниться похвала. Все залежить від того, хто кого хвалив уві сні, і яка реакція була у восхваляемого. Згадайте всі подробиці свого нічного «сеансу», з’ясуйте,, до чого сниться кожна з них, і ви зможете зрозуміти, про що вас попереджає доля.

Похвала по Міллеру

Якщо вам приснилася похвала батьків, то таке бачення означає отримання дуже гарної новини, очікуваної вами вже дуже давно, пророкує сонник Міллера.

А якщо жінці наснилося, що вона захоплюється нарядами або аксесуарами подруг або інших знайомих приятельок, то це означає, що її буде ревнувати чоловік, причому, за досить дріб’язкової причини.

Хвалять вас — попередження про можливі прикрощі

Чути в сні похвалу на свою адресу від ворога або суперника — знак того, що ви зробите помилку або помилку, якої не забаряться скористатися конкуренти. Будьте обережні і уважні, вирішуючи важливі питання, укладаючи угоди, підписуючи документи, радять сонники.

Похвала начальника, побачена в нічний мрію, обіцяє швидке розчарування, попереджає Циганський тлумач. Не варто вам покладати великих надій на роботу, яку ви виконуєте в даний момент — вона не виправдає ваші сподівання.

А тлумачачи,, до чого сниться похвала небіжчика, сонники віщають: намагайтеся уникати двозначних ситуацій, інакше будете відчувати себе ніяково.

Бачити, що вихваляє ви, або Все буде складатися відмінно!

Роз’яснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви обдаровуєте похвалами, сонники рекомендують пригадати, хто це був.

Так, наприклад, якщо ви бачите, як похвалили члена сім’ї або близького друга, то це символ прекрасних взаємин з цією людиною в реальності. У вас не виникнуть ніякі тертя або непорозуміння.

Похвалити незнайомця — знак нових цікавих знайомств. Ви з легкістю будете сходитися з людьми, заводити зв’язки, вести переговори, радує Сучасний сонник.

Захваливание уві сні ворога уособлює примирення в реальності, як з ворогами, так і зі сформованою ситуацією.

Похвала на адресу іншого: Від успіху до інтриг

Якщо уві сні до вашого слуху доносяться дифірамби на честь кого-то другого, то таке бачення є символом успішного завершення розпочатої справи, радує тлумач Білого Мага.

А якщо наснилося, як хтось сам себе вихваляє, то будьте готові до лестощів і інтриг, які будуть плестися навколо вас.

Бачите уві сні, як хтось розхвалює вам незнайомого хлопця або чоловіка? Це означає, що в реальності якийсь чоловік хоче, щоб ви його помітили.

За що вихваляли

Зрозуміти точніше, що обіцяє приснився похвала, можна за допомогою причин, що викликали уві сні «вихвалянням», підказують сонники. Ось чого чекати, якщо хвалили за:

 • Досягнення в роботі, навчанні — друзі або колеги підтримають вас у потрібний момент;
 • Блискучу ідею — вам варто подумати про зміну професії;
 • Допомога — у вас складуться чемні відносини з усіма, з ким доведеться спілкуватися;
 • Зовнішній вигляд — не варто змушувати ревнувати кохану — можете посваритися.
 • Сонник похвала, до чого сниться похвала уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: