Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник потоп, до чого сниться потоп уві сні

Як вважає сонник, приснився потоп в квартирі означає, що вашому сімейному човні і наяву загрожує серйозний шторм. Сон закликає переглянути свої пріоритети і приділяти більше уваги тим, хто вам по-справжньому доріг.

Потоп, повінь часто сниться тим, хто звик здаватися на милість долі або йти на поводу власних примх. Сон нагадує, що безвольне поведінка може обернутися проблемами і неприємностями як для ваших близьких, так і особисто для вас.

До чого сниться вода і потоп, сонник Таро тлумачить як символ завершеності. Сон говорить про те, що розпочате раніше справа наближається до логічного фіналу. Сонник Хассе обіцяє, що ваш проект в підсумку виявиться дуже вигідним.

Сон, в якому ви бачите багато води, потоп, може передвіщати крайню ступінь здивування. Сон означає, що ви можете опинитися в дивному місці або зустрітися з незвичайними людьми.

Коли сниться потоп на вулиці, сон означає, що на вашій вулиці і справді може статися якась грандіозна подія, наприклад, масове гуляння або мітинг протесту. Імовірність того, що ви опинитеся на тій же хвилі, досить висока, — попереджає сон.

Потоп в будинку найчастіше сниться тим, хто не може похвалитися, що відчуває себе в своєму житлі як за кам’яною стіною. Сон підказує, що причиною тому можуть бути погані відносини з домочадцями, конфлікти і сварки з сусідами або небажані візити.

До чого сниться потоп у ванній, сонник пов’язує з хиткістю вашого фінансового становища. Сон говорить про те, що ви не впевнені, що ваш бізнес зможе втриматися на плаву в непередбаченій ситуації.

До чого ще сниться потоп уві сні

Тлумачачи, до чого сністся потоп, сонник нагадує, що захлеснути можуть не тільки потоки води, але і власні емоції. Сон нагадує про те, наскільки важливо вчасно впоратися зі своїми почуттями.

Якщо приснився потоп в місті, сонник попереджає, що ви можете потрапити під вплив мас. Сон віщує масштабна подія або політичне віяння в вашому місті, яке накриє його жителів, подібно повені. Сон закликає не подаватися паніці і прислухатися до здорового глузду.

Сонник Міллера потоп, побачений у сні, радить тлумачити, виходячи зі стану води, що залила все навколо. Чиста вода обіцяє несподівану підмогу в справі, яке ви вже визнали приреченим. Каламутні бурхливі потоки віщують затори в справах, а вода, забирає людей і поглинає їх житла — і зовсім повний крах.

Як повідомляє сонник майя, сон, в якому стався всесвітній потоп, може нести як позитивний, так і фатальний сенс. Щоб нейтралізувати негативне значення сну, мудрі індіанці радять деякий час тримати при собі шматочок солі.

Якщо уві сні вам довелося бачити потоп з боку, сонник вважає, що незабаром ви станете свідком одного значущої події, яке повністю переверне ваш світогляд.

До чого сниться кінець світу, потоп, що символізує його, означає вашу готовність до будь-яких випробувань долі. Сон попереджає, що вам і справді може знадобитися бойовий настрій. Цілком можливо, що і наяву доведеться зіткнутися з труднощами.

Сонник потоп, до чого сниться потоп уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: