Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник погладшати, до чого сниться погладшати уві сні

Якщо уві сні вам пощастило раптово погладшати, то сонник дає цьому баченню кілька основних трактувань. Воно може обіцяти багатство і отримання нових знань, але одночасно вказувати на хворобу. До чого ще сниться настільки незвичайний стан, підкажуть деталі.

Терміново худніть!

Якщо погладшати уві сні довелося людині з нормальною вагою, то сонник переконаний, що йому загрожує травма.

Якщо повним був сновидец і наяву схильний до зайвої ваги, то підсвідомість кричить про те, що терміново потрібно худнути.

Бачити себе товстим — означає, що ви реально переїдайте, і існує загроза повільного ожиріння.

До новин

Наснилося, що ви погладшали і негайно вирішили схуднути, використовуючи метод голодування? В реалі ви придбаєте серйозна недуга.

Якщо уві сні вам довелося погладшати і ви сіли на дієту, то незабаром почуєте приємну, але дещо незвичну новина.

Задумайтесь!

До чого сниться, що погладшати вам довелося через переїдання? Сонник думає, що настають труднощі у відносинах з коханою людиною.

А ось спостерігати за незнайомцем, який об’їдається і гладшає на очах — до спілкування в світському суспільстві, яке безумовно піде вам на користь.

Якщо в нічну пригоду вам трапилося об’їдатися і повніти, то задумайтеся — в чому криється суть вашої нестриманості. Можливо, іноді ваше бажання все знати і контролювати доходить до абсурду?

Тлумачення Міллера

Тлумачення сну по Міллеру говорить, що погладшати уві сні — до щасливих змін. Бачити інших товстунів означає, що ви заслужили процвітання і сите життя.

Звинувачення або повагу?

До чого сниться настільки дивне видіння чоловікові? Якщо йому довелося сильно погладшати уві сні, то він буде звинувачений у чомусь. Сонник радить запастися терпінням, в цьому випадку успіх гарантований.

Якщо чоловікові приснилося, що він погладшав, то буде поважаємо і успішний. А ось зайве товстий живіт при струнку фігуру обіцяє чоловікові неприємності, які він в принципі дуже швидко подолає.

Чого ви боїтесь?

До чого сниться повнота жінці? Сонник думає, що в першу чергу це страх реально погладшати. Найімовірніше, в голові сидять думки про недосконалість власної фігури.

Жінці бачити свою раптову повноту — до розставання з коханим. Якщо жінці наснилося, що вона розтовстіла і цілком задоволена цим, то наяву справи складуться вкрай вдало.

Заслужите повагу!

До чого сниться, що розтовстіла особа? Це явне вказівку на отримання значимої посади.

Сонник впевнений, що повне і рум’яне обличчя уві сні символізує вдале підприємство і отримання підтримки від людей.

Наснилося, що особа стало повним? Заслужите повагу і високе положення в суспільстві.

Безумовний позитив

Щоб отримати найбільш точну розшифровку, сонник рекомендує врахувати частину тіла, якою сталося погладшати.

 • Ноги — на радість.
 • Плече — до підтримки.
 • Руки — до успіху в комерції.
 • Живіт — до райдужним перспективам.
 • Шия — до безсилля.
 • Губи — до необдуманих вчинків.
 • Щоки — до гідного майбутнього.
 • Приснився товста дитина? Це символ відмінного періоду в житті. Власне, сонник впевнений, що будь-який добродушний товстун уві сні знаменує такий же величезний успіх і щастя.

  Сонник погладшати, до чого сниться погладшати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: