Сонник погладшати, до чого сниться погладшати уві сні

Якщо уві сні вам пощастило раптово погладшати, то сонник дає цьому баченню кілька основних трактувань. Воно може обіцяти багатство і отримання нових знань, але одночасно вказувати на хворобу. До чого ще сниться настільки незвичайний стан, підкажуть деталі.

Терміново худніть!

Якщо погладшати уві сні довелося людині з нормальною вагою, то сонник переконаний, що йому загрожує травма.

Якщо повним був сновидец і наяву схильний до зайвої ваги, то підсвідомість кричить про те, що терміново потрібно худнути.

Бачити себе товстим — означає, що ви реально переїдайте, і існує загроза повільного ожиріння.

До новин

Наснилося, що ви погладшали і негайно вирішили схуднути, використовуючи метод голодування? В реалі ви придбаєте серйозна недуга.

Якщо уві сні вам довелося погладшати і ви сіли на дієту, то незабаром почуєте приємну, але дещо незвичну новина.

Задумайтесь!

До чого сниться, що погладшати вам довелося через переїдання? Сонник думає, що настають труднощі у відносинах з коханою людиною.

А ось спостерігати за незнайомцем, який об’їдається і гладшає на очах — до спілкування в світському суспільстві, яке безумовно піде вам на користь.

Якщо в нічну пригоду вам трапилося об’їдатися і повніти, то задумайтеся — в чому криється суть вашої нестриманості. Можливо, іноді ваше бажання все знати і контролювати доходить до абсурду?

Тлумачення Міллера

Тлумачення сну по Міллеру говорить, що погладшати уві сні — до щасливих змін. Бачити інших товстунів означає, що ви заслужили процвітання і сите життя.

Звинувачення або повагу?

До чого сниться настільки дивне видіння чоловікові? Якщо йому довелося сильно погладшати уві сні, то він буде звинувачений у чомусь. Сонник радить запастися терпінням, в цьому випадку успіх гарантований.

Якщо чоловікові приснилося, що він погладшав, то буде поважаємо і успішний. А ось зайве товстий живіт при струнку фігуру обіцяє чоловікові неприємності, які він в принципі дуже швидко подолає.

Чого ви боїтесь?

До чого сниться повнота жінці? Сонник думає, що в першу чергу це страх реально погладшати. Найімовірніше, в голові сидять думки про недосконалість власної фігури.

Жінці бачити свою раптову повноту — до розставання з коханим. Якщо жінці наснилося, що вона розтовстіла і цілком задоволена цим, то наяву справи складуться вкрай вдало.

Заслужите повагу!

До чого сниться, що розтовстіла особа? Це явне вказівку на отримання значимої посади.

Сонник впевнений, що повне і рум’яне обличчя уві сні символізує вдале підприємство і отримання підтримки від людей.

Наснилося, що особа стало повним? Заслужите повагу і високе положення в суспільстві.

Безумовний позитив

Щоб отримати найбільш точну розшифровку, сонник рекомендує врахувати частину тіла, якою сталося погладшати.

 • Ноги — на радість.
 • Плече — до підтримки.
 • Руки — до успіху в комерції.
 • Живіт — до райдужним перспективам.
 • Шия — до безсилля.
 • Губи — до необдуманих вчинків.
 • Щоки — до гідного майбутнього.
 • Приснився товста дитина? Це символ відмінного періоду в житті. Власне, сонник впевнений, що будь-який добродушний товстун уві сні знаменує такий же величезний успіх і щастя.

  Сонник погладшати, до чого сниться погладшати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: