Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник потік води, до чого сниться потік води уві сні

Потрапивши в обійми Морфея, людина бачить сни, які, в свою чергу, мають якесь значення для сновидіння. Вивчаючи сонники, можна переконатися, що найбільше значень мають сни про стихіях, серед яких вода займає далеко не останнє місце. Про цю стихії, яку побачив уві сні, відомо дуже багато, чого не скажеш про її бурхливому потоці. Цікаво дізнатися,, до чого сниться потік води? Тоді вперед, до тлумачень!

Тлумачення короткі, але по суті

Сон — це попередження про щось, підказка підсвідомості. Якщо ви згадаєте, що вам снилося, то сонники дадуть докладне пояснення повсякчас, і підкажуть, як вчинити. Чи ви не пам’ятаєте все? Ну, згадайте хоча б частину сюжету, цього буде достатньо. Отже: потік води.

 • Потрапити в нього випадково — до переживань.
 • Якщо він був прозорий — до радості.
 • Каламутній — до пліток і неприємностей.
 • Збив з ніг — бережіть здоров’я і репутацію.
 • Бачити в своїх оселях — до несподіванок.
 • Сонник Міллера

  Всіх тих, кому приснився сон про насування потоці води, сонник Міллера попереджає про наближення періоді переживань. Інша річ, якщо водичка була настільки чистою, що навіть крізь протягом ви зуміли розглянути дно: справи почнуть налагоджуватися. А для хворих, чиста швидка водиця — це символ швидкого зцілення.

  Потік кришталевої чистоти, як символ нових емоцій і радості

  Сниться, що сильний бурхливий потік води чисте і прозоре? За версією сонника Білого Мага це означає входження в життя сновидіння вражень і почуттів настільки яскравих і сильних, які до сих пір йому не були знайомі.

  А ось якщо сильна течія вируючої річки на очах очищається від домішки, стаючи прозорою — це значить або очищення ваших думок від «нечистих» помислів, або позбавлення від негативної енергії, «з’їдає» вас зсередини. У будь-якому випадку — це чудовий символ.

  Грязьові сіли — знак проблем і негараздів

  Погане тлумачення сну дає сонник міс Хассе, в якому сновидцу довелося стояти в брудній бурхливій річці. Це віщує труднощі в спілкуванні. Стояти в бурхливому потоці — це взагалі ознака нестабільності, а якщо він при цьому ще і брудний, то цілком ймовірно, що у того, хто бачив подібне сновидіння, проблеми почнуться через те, що хтось вирішить його обмовити.

  Ну, а якщо вам сниться, що стояти в брудній бурхливому потоці води доводиться одному, то це може означати, що проблеми і труднощі вам доставлять саме він.

  Там, де текти не повинно, або Несподівані повороти Долі

  Наснилося, що ви, перебуваючи на вулиці, стали очевидцем того, як великий потік води вирвався з вікна вашої квартири? Вам несподівано пощастить. Ви зумієте отримати вигоду для себе там, де, здавалося б, зробити цього не можливо, прогнозує Місячний сонник.

  Здивує своїм трактуванням сон, в якому ви бачите, як в будинку з крана виривається струмінь під великим напором, заливаючи все кругом. Ви боїтеся зробити перший крок до виконання заповітного бажання, але якщо зумієте перебороти свій страх, то отримаєте бажане, причому швидко і без істотних складнощів.

  А ось якщо раптом вам присниться, що вас змило з власному ліжку на вулицю, то прийшла пора впустити щось нове в своє життя. Це здорово полегшить ваше існування і зробить життя яскравішим і веселіше.

  Сонник потік води, до чого сниться потік води уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: