Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник похоронний вінок, до чого сниться похоронний вінок уві сні

Побачивши уві сні похоронний вінок, багато прокидаються з вельми невеселими думками. Але чи має цей символ абсолютне значення і чи варто лякатися побачивши його. Сонник постарається розібратися,, до чого сниться таке сновидіння.

Життєві обставини

Якщо у вашому житті не так давно трапилася трагічна подія або ви дізналися про чиюсь смерть, немає нічого дивного в тому, що у видіннях тієї ночі ви побачили траурне виріб. Інша справа, якщо причин для смутку немає. Тоді слід добре пригадати найменші подробиці сновидіння.

Адже недостатньо просто побачити похоронний вінок уві сні, дуже важливо пов’язати його появу з подіями життя. Задумайтесь, що найбільше хвилює вас в дану хвилину. Залежно від цього і слід вибирати правильне тлумачення.

Позитивне значення

Традиційно сонник вважає сни про похорон і траурні атрибути перевертнями. Сама по собі смерть часто обіцяє довге життя і добробут.

І якщо вам наснився похоронний вінок на чужому труні, то є ймовірність отримати непогану спадщину. Якщо сновидцу довелося особисто нести траурне виріб, то його чекає щастя і удача. До речі, покладати красивий атрибут з квітучих рослин на могилу, на думку сонника, провіщає народження близнюків.

Але особисто купувати похоронний вінок (особливо штучний) — не дуже добре. Якщо ви побачили сон, в якому вам довелося його купувати, негайно займіться здоров’ям, проявіть пильність на дорозі і в звичайному житті.

Пошана і повага

До чого ще сниться цей ритуальний предмет? Бачити його уві сні — до підвищення на роботі, особливо якщо їх багато і виготовлені вони виключно зі свіжих рослин.

Особисто класти на могилу — сонник обіцяє примирення з ворогами, шана і повага. Значення посилюється, якщо в сновидінні було виріб, сплетене з лаврового і миртових гілок.

У той же час похоронний вінок, безумовно, є символом спогадів. І якщо ви покладаєте його на свіжу могилу, то ймовірно намагаєтеся «поховати» їх.

Які квіти

На жаль, в деяких випадках цей атрибут дійсно має дуже нехороше тлумачення. Так бачити його в своїй кімнаті — до печалі і переживань. Ще гірше, якщо привиділося, що виріб зроблено зі штучних квітів. Можливо, скоро ви отримаєте звістку про раптову смерть когось із близьких.

Дуже добре, якщо наснилося, що ви топчете і ламаєте ритуальне виріб. На думку сонника, це ознака того, що вам вдасться уникнути небезпек і запобігти трагічну ситуацію.

А от купувати його в видіннях сонник трактує як негативний знак. Якщо цей сон приснився в ніч на п’ятницю, то ви у великій небезпеці.

Однак трагічне тлумачення сновидінь повністю змінюється, якщо похоронний вінок зроблений з живих і дуже красивих квітів. Неважко зрозуміти,, до чого сниться такий сон — це справжня любов. Але якщо квіти раптом зів’януть, вона, на жаль, загине.

Привід для перемир’я

Вам приснилося дуже багато ритуальних предметів і немає особливого приводу для тривоги? У сонника на це рахунок є відмінна трактування, яка пояснить,, до чого сниться сон. Можливо, через стару сварки ви не спілкуєтеся з далекими родичами або друзями. Обов’язково потрібно знайти привід, щоб з ними помиритися.

Сонник похоронний вінок, до чого сниться похоронний вінок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: