Сонник похоронна процесія, до чого сниться похоронна процесія уві сні

Похоронна процесія рідко викликає посмішку: похмурі обличчя, засмучені люди, траурна музика — погодьтеся, вся ця атрибутика ніяк не сприяє веселощам. Однак якщо ви бачите похорон уві сні, а не в існуючій реальності, і вас цікавить, до чого це сниться, то будьте спокійні. Всупереч очікуванням, дане сновидіння має позитивне значення практично за всіма відомими сонникам.

Короткі тлумачення

Якщо вас хвилює питання,, до чого сниться похоронна процесія, то вам необхідно звірити деталі свого сновидіння з сонниками. Це допоможе вам зрозуміти, чи є привід хвилюватися.

 • Наснилися свої похорони, на які зібралося багато співчутливих — до здоров’я і оптимістичному настрою.
 • Родича ховати — в реальності він проживе ще багато років.
 • Зустрілася чужа процесія — зіткнетеся з перешкодами.
 • Траурний захід ясним днем ​​- до позбавлення від труднощів.
 • Була погана погода — планам не судилося збутися.
 • Сонник Г. Міллера

  Дізнатися,, до чого сниться присутність на траурній церемонії на честь померлого родича, не важко. Сновидіння означає добре здоров’я рідних і улюблених. Якщо приснилося, що йде похоронна процесія, що оплакує чужу людину — у взаєминах з оточуючими може намітитися прохолода.

  Переживаєте через те, що уві сні поховали свого дитя? Не варто, заспокоює сонник Міллера, цей нічний кошмар пророкує світ в родині. Наснилося, що ви допомогли з похованням дитинку чужу людину? Це означає нерозуміння між друзями.

  Померти уві сні — до довгого життя

  Бачити з боку свої власне поховання — знак довгої і успішної життя. А якщо вам стане цікаво, до чого сниться, що ви бачите з боку свою сім’ю, ридаючу над вами померлим, то відповість вам сонник Білого Мага. Тлумачення сну, в якому по вам сумують, дуже радісне — вас чекає успіх і загальне визнання.

  Данина пам’яті, або Шана вже на порозі

  Сонник пастора Лоффа так пояснює бачення, в якому вам довелося брати участь у похоронній процесії: якщо ховали знайомого, то вас чекає пошана і повага, незнайомця — знайдете багатство.

  Найчастіше, побачивши уві сні щось жахливе, ми прокидаємося в поганому настрої і постійно очікуємо, що з нами трапиться щось неприємне. Не варто переживати, якщо уві сні вам довелося брати участь у похованні одного. Сонник міс Хассе обіцяє, що вам дуже пощастить в починанні чогось нового, ви обов’язково досягнете успіху. Брати участь у похоронній процесії когось із батьків і приймати співчуття — така картинка обіцяє радісну захід, на якому вас будуть вітати.

  Стати випадковим свідком — Перешкоди та шляхи їх вирішення

  Зустріти уві сні на цвинтарі хід з небіжчиком і перейти дорогу перед ним — не дуже порадує трактування: ви самі своїми діями створите перепони у вирішенні спірних моментів і викличете тим самим на себе неприємності. Перейти дорогу перед самим труною — ознака того, що проблеми вже дуже близько.

  Наснилося, що ви зустріли на кладовищі віддаляється похоронну процесію з небіжчиком вам незнайомим — можете сподіватися, що проблеми потроху почнуть вирішуватися. Віддаляється процесія з незнайомими людьми, що йдуть за труною — випадкові події допоможуть впоратися з тим, що заважає жити. А ось зустріти на кладовищі людей, що йдуть за порожнім катафалком — символ того, що проблем як таких і не було.

  Сонник похоронна процесія, до чого сниться похоронна процесія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: