Сонник похід, до чого сниться похід уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться похід, обов’язково враховуйте такі нюанси, як мета, дальність, необхідність походу. Пам’ятайте, в сновидіннях не буває дрібниць, кожен образ щось та значить. Здебільшого, сонники, пояснюючи побачене уві сні ходіння куди-небудь, обіцяють швидку розлуку, однак зустрічаються й інші трактування.

Короткі Пояснення сну

Цікавить, як вчинити, якщо не виходить пригадати, що наснилося? Елементарно! Скористатися короткими тлумаченнями. Сонник дасть чітку відповідь на конкретно поставлене запитання. Наприклад, так:

 • Йти в турпохід — до швидкої весіллі.
 • Відправитися в військовий похід — зіткнетеся з перешкодами.
 • Культпохід в театр або в кіно — вас чекає слабкість і зневіру.
 • Хрестовий похід — символ труднощів і суворих випробувань.
 • Важкий маршрут в гори — знак небезпечних пригод.
 • Візит до зубного лікаря — до прибутку.
 • А що підкаже сонник Міллера?

  Сонник Міллера багато що може розповісти про снах, в яких ви подорожуєте або просто кудись йдете. Так, наприклад, збиратися в далеку дорогу — це до розлуки з будинком. А ось допомагати збиратися комусь — знак розставання з близькою людиною. Турпохід обіцяє швидке одруження.

  «Куди ти, стежка, мене привела?», Або Радість зустрічей і смуток прощань…

  Приснився похід в ліс за грибами? Їстівні гриби символізують радість і веселу компанію, а ось отруйні — символ лицемірства. Так само має значення і те, з ким ви ходили в ліс: поодинці — до нудьги, з друзями — до приємних зустрічей і знайомств.

  Згідно сонником міс Хассе, похід за водою означає вдале вкладення у власне майбутнє, а якщо ви відправилися на риболовлю, то вас чекає смуток, так як означає подібне сновидіння нудьгу.

  Візит до лікаря, як символ достатку

  Тим, хто бачить похід до гінеколога варто потурбуватися своїми матеріальними благами, особливо приснився візит до гінеколога повинен спантеличити чоловіків, які уві сні привели своїх дам на аборт — сон пророкує втрату чогось цінного. Для вагітної жінки, запис до гінеколога — це символ її переживань щодо малюка.

  Похід до стоматолога може снитися в тих випадках, коли сновидіння чекає несподівана грошова надбавка. Прийти до стоматолога з хворим зубом, а піти зі здоровим — ознака успішних фінансових вкладень, прогнозує Місячний сонник.

  Зазирнути за грань реальності — до душевних терзанням

  Бачити уві сні себе, що прямує до церкви — ознака того, що ви дуже вразлива людина. Довго готувалися до походу до церкви? Сонник пастора Лоффа підказує, що вам необхідно навчитися боротися зі своїми страхами. Наснилося, що прийшли до церкви, але так і не зважилися переступити поріг? До докори сумління.

  Про душевному хвилюванні «говорить» також і Східний сонник, тлумачачи,, до чого сниться похід на кладовище. Особливо гостро відчуватиме сновидец занепокоєння, якщо на кладовищі він прийшов вночі. А ось тлумачення сну про похід до ворожки таке: віщунка передбачила щастя — спокій оселиться в душі у сплячого, біду — гармонії доведеться чекати довго.

  Соціум, або Час змін…

  Чоловікові наснилося, що він ходить по магазинах? Незабаром він підпише документ. А якщо дівчина бачить себе бігає по магазинах — до вигідного придбання. В цілому слід зазначити, що похід по магазинах — це знак змін на краще.

  Несподіванки та сюрпризи очікують того, хто уві сні ходив в гості. А якщо сновидець сам покликав когось в гості, то йому належить зайнятися нудною справою.

  Трапляється, що сняться речі дуже особисті. Наприклад — похід в туалет. Відбудеться подія, яка кардинально змінить життя. З точністю до навпаки сниться візит в перукарню — як би ви не старалися щось поміняти, нічого не вийде.

  Сонник похід, до чого сниться похід уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: