Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повзти, до чого сниться повзти уві сні

Уві сні вам довелося повзти кудись, і ви хочете зрозуміти, до чого це сниться? Для того щоб отримати точні тлумачення, потрібно врахувати безліч чинників: куди і за чим прямували, ви це були або спостерігали за кимось, а може, що повзти доводилося зовсім і не людям. У цьому різноманітті сюжетів загубляться тільки сонники. До них і звернемося!

Короткі тлумачення

Ви фаталіст, який вірить в долю і її підказки, але, в той же час, торопига, що вважає за краще все робити швидко? Тоді короткі тлумачення снів — це те, що вам треба. Сонники коротко описують приснився сюжет і пояснюють, до чого він сниться.

 • Бачите себе пересуваються на колінах по дорозі — потрапите в скрутне становище.
 • Уві сні повзти п’яним по дорозі — до проблем в сім’ї, а якщо пораненим — то вам доручать багато кропіткої роботи.
 • Повзти по замету або по снігу пухкому, рятуючись від хуртовини — можете «нарватися» на гнів впливового людини.
 • Ковзати уві сні по льоду або по снігу утоптаному — ви перебуваєте в дуже «слизькому» положенні.
 • Підійматися уві сні в гору на четвереньках — щоб домогтися підвищення, вам потрібно буде звалити на себе додаткові обов’язки.
 • Бачите уві сні, як павук повзе по руці — оберігайте своє здоров’я ризику.
 • Наснилися розповзаються в різні боки по траві черв’яки — зараз хороший момент отримати підвищення.
 • Мурашки біжать по тілу — до сильного потрясіння.
 • Сонник Міллера

  Відповідно до даного тлумачу сновидінь, приснилося повзання по камінню або вибоїнах означає, що ви не зуміли скористатися тими перспективами, які перед вами відкрилися. А якщо, повзаючи по землі, ви поранилися — зіткнетеся з приниженнями.

  Наснилося, що разом з іншими людьми ви загрузли в болоті? Бажаючи знати,, до чого сниться подібний кошмар, зверніть увагу на своїх «товаришів по нещастю»: вони вам знайомі — друзі засудять ваші вчинки, а якщо ви їх не знаєте, то це означає, що ви поведете себе некоректно зі сторонньою людиною.

  Повзають діти — знак безпосередності

  Вчили уві сні малюка повзти і хочете знати, до чого сняться немовлята, що пересуваються на животі? Ви наївні, а безсовісні люди цим користуються, пояснює Східний сонник.

  Маленька дитина, практично немовля, намагався піднятися уві сні вгору по сходах? До чого сниться це незвичайне бачення, підказує Жіночий сонник: ви поставили перед собою важко здійсненне завдання. Повзти з дитиною по даху — знак небезпеки, в яку потрапите через свою дурість. Наснилося, що дитина повзе по бруду, не вимазивая ні одяг, ні руки? Зумієте встояти перед спокусою і не вплутатися в прибуткове, але «брудна» справа.

  «Восьминожка», або Бережіться хвороби

  Тлумачення сну від сонника Цвєткова, в якому тарантул повзе по нозі, що не втішно. Він повзе по одежі весільної? Це попередження про можливе захворювання. А що повзає по тілу пророкує серйозну травму.

  Наснилося, що чорні павуки повзли по вам? Будьте обережні з вогнем. А якщо павуки були світлі, то можете заспокоїтися — вам загрожує лише легке нездужання. Повз вас, по стіні, повзла багато павуків? Чи не відвідуйте ніяких людних заходів, інакше підхопите застуду.

  Гад повзучий, як символ стурбованості

  До чого сниться змія, яка заповзає в будинок по сходах? Брехливі люди увійдуть в ваш будинок в якості гостей. Щоб цього не допустити, підказує Циганський сонник, не беріть в друзі кого попало. Наснилося, що змія повзла по піску, не залишаючи слід? Ви стурбовані зникненням родича.

  В одному з тлумачень Сучасного сонника, є згадка про відповзає змія. Таке сновидіння є підказкою, що скоро з вашого життя зникне тиран. Відповзає змія спускалася по обриву? Якщо це була кобра, то можете радіти — проблеми залишать вас дуже скоро.

  Комахи повзуть — Пора навести порядок в життя

  Різні комахи, які повзли по вам уві сні, пророкують різні події. Які саме? Давайте розбиратися.

  Ви бачили уві сні, що по ногах повзли жуки — до злиднів і боргах; кліщ повз — потрапите в халепу; таргани повзають по тілу — до примх дітей через хворобу; плазують по обличчю сонечко — символ легкості і удачі; равлики заповзли в кишеню — ви занадто багато витрачаєте грошей.

  Черв’яки і мурахи — і до невдачі, і на радість

  Трапляється, уві сні ми спостерігаємо за повзання черв’яків. Це означає, що ви можете отримати підвищення. Черв’яків багато — чекайте цієї події вже скоро. Гірше якщо ці черв’яки повзли по мосту — ви можете «оступитися» і втратити цю посаду.

  Сновидіння, в яких мурашки по тілу повзли — це окрема історія. Вас чекає невдача, якщо мурахи по тілу не просто снували, а ще й кусалися. А ось якщо мурахи по тілу шастали, а ви не відчували цього — то сподівайтеся на успішне позбавлення від проблем, говорить сонник пастора Лоффа.

  Щурячі «стежки» — символ обману і легковажності

  До чого сняться пацюки, пояснюють дуже багато сонники, і все по-різному. Місячний сонник, трактуючи сновидіння з маленькими щурятами, що плазує по тунелю, згадує про дрібних брехунів і ошуканців. За версією сонника Фрейда, щури, що пливуть по воді — символ легковажної поведінки. А ось сонник Ванги запевняє в наступному: якщо уві сні ви не поділили з пацюком прохід, то вам доведеться «сутичка» з ворогом або з «фальшивим» іншому.

  Сонник повзти, до чого сниться повзти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: